kandavas_tilts_migla.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

Trešdiena 18.09.2019
Liesma, Elita, Alita

Kandavas novada vēstnesis
FOTOGALERIJA
VIDEO

Jaunās katlu mājas pamatos tiek ieguldīta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm04.11.2016

Lai mūsu labās domas par novada zaļāku nākotni paceļas debesīs kopā ar baloniem!

Lai mūsu labās domas par novada zaļāku nākotni paceļas debesīs kopā ar baloniem!

4.novembrī jaunās Biomasas katlu mājas Kandavā Sabiles ielā 22 pamatos iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm.

“Mēs domājam par nākotni un vēlamies, lai tā būtu zaļa, saudzējot un nepiesārņojot dabu un apkārtējo vidi. – atklājot pasākumu, sacīja Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts - Mēs izdarām ļoti nozīmīgu ierakstu Kandavas vēsturē. Tas ir pirmais solis daudzu gadu garumā risinātajam jautājumam kā uzlabot siltumapgādi Kandavas iedzīvotājiem. Tas bija kā nebeidzamais stāsts. Bet tagad pirmais lielais solis ir sperts. Mums ir jādzīvo šodien un tagad. Iedzīvotājiem dzīves kvalitātes uzlabošana vajadzīga tagad nevis tālā nākotnē. “

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” valdes  loceklis Egils Bariss savā runā uzsvēra, ka mēs atrodamies klimatiskajā zonā, kur siltumenerģija nepieciešama ne tikai dzīves kvalitātes nodrošināšanai, bet arī kā izdzīvošanas priekšnoteikums ziemas periodā. Viņš sacīja paldies pašvaldībai un deputātiem par atbalstu un pozitīvo balsojumu projekta īstenošanai.

“Tādas iekārtas kā tiks uzstādītas Kandavā, jau strādā 18 projektos, piecās valstīs un astoņās pašvaldībās Latvijā. – sacīja projekta īstenotāju pārstāvis AS “Komforts” valdes loceklis Ivars Liepiņš - Prieks, ka arī Kandava pievienojas projektam. Tās ir pilnīgi jaunas tehnoloģijas, kas izstrādātas tikai trīs gadus atpakaļ, ar panākumiem jau darbojas Skandināvijas un Baltijas valstīs. Salīdzinot ar esošo situāciju, tās Kandavai ļaus no katra koksnes kubikmetra iegūt 25-30 procentus vairāk enerģijas kā tas ir šobrīd. Tas ir ilgtermiņa, ilgtspējīgs ieguldījums vairākiem gadu desmitiem.”

Kapsulā tika ievietots “Zaļais vēstījums nākamajām paaudzēm”- pasaka, kuru nolasīja Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas 5.klases skolnieks Valters Garancis, informatīvā izdevuma “Kandavas Novada Vēstnesis” 2016.gada oktobra numurs un nozīmīte “Es esmu par zaļu nākotni Kandavas novadā”.

Pēc kapsulas iemūrēšanas katlu mājas pamatos, ar labām domām par novada zaļāku nākotni, debesīs tika palaisti zaļi baloni.


 

 

Kapsulas "Zaļais vēstījums nākamjām paaudzēm" ieguldīšana jaunās Biomasas katlu mājas pamatos, Kandavā Sabiles ielā 22, 4.novembrī 2016.g. Interviju sniedz Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts Interviju sniedz A/S "Komforts" valdes loceklis Ivars Liepiņš SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi" valdes loceklis Egils Bariss Pasaku "Zaļais vēstījums nākamajām paaudzēm" lasa Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas audzēknis Valters Garancis Lai mūsu labās domas par novada zaļāku nākotni paceļas debesīs kopā ar baloniem!
facebokinstagramtwitteryoutubedraugiem.lv
PASĀKUMU KALENDĀRS


Ziņo par pārkāpumiem
Latvija.lv
Kandavas novada ceļu karte.
Piejūra, atkritumu apsaimniekošana
Kandavas ceļi
Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā