Drukas datums: 18:24:26 16.04.2024

Kandava/COMPOR piekāpjas Gulbenes bukiem12.04.2018

30124065_547408888992102_4161025077267136512_o.jpg7.aprīlī Gulbenē mūsu “Kandava/COMPOR” basketbolisti tikās ar Gulbenes Buki/BJSS komandu izšķirošajā spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Diemžēl, ceturtdaļfinālā, trešajā spēlē kas bija izšķirošā, lai kandavnieki iekļūtu pusfinālā, “Gulbenes Buki/BJSS" savās mājās pārliecinoši apspēlēja "Kandava/COMPOR" vienību ar rezultātu 95:63. Līdz ar to gulbenieši izcīnīja iespēju spēlēt turnīra pusfinālā, pievienojoties “Valmieras Glass/ViA" un BK Ķekava/Optibet [1], kā arī RSU basketbolistiem, kas radīja sensāciju pārspējot aizvadītā gada čempionus – BK Jelgava/LLU komandu.

Cīņā par iekļūšanu pusfinālā, spēli ar precīzu trejaci uzsāka Raimonds Gabrāns, izvirzot vadībā gulbeniešus. Jau kopš tā brīža mājinieku komanda neatskatījās, strauji audzējot rezultāta pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū pēc Ingara Aizpura precīza 3 punktu metiena rezultāta starpība pieauga līdz plus 14 (20:6). Ceturtdaļas beigās veiksmīgāk nospēlēja kandavnieki un rezultāta starpību nedaudz samazināja.

“Gulbenes Buki” pēc nospēlētām desmit minūtēm atradās vadībā - 22:13.

Otrā ceturtdaļa pagāja “Gulbenes Buku” zīmē, kas mūsējiem desmit minūšu laikā atļāva gūt tikai 6 punktus, bet Ingars Aizpurs kopā ar komandas biedriem turpināja pārliecinoši audzēt pārsvaru, tādējādi lielajā pārtraukumā ejot ar drošu vadību - plus 24 (43:19).

Arī otrajā puslaikā gulbenieši nedomāja apstāties, turpinot veiksmīgi spēlēt gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Ceturtdaļas sākumā rezultāts sasniedza jau 30 punktu atzīmi - 52:22. Spēle beidzās ar rezultātu 95:63.  “Gulbenes Buki” tika pie otrās uzvaras ceturtdaļfināla sērijā un pēc septiņu gadu pauzes iekļuva LBL 2 pusfinālā.

Līdz ar to mūsu komandai LBL2 turnīrs noslēdzies, dalot 5. līdz 6. vietu ar Saldus komandu, kas ir ļoti augsts sasniegums komandai, kura debitē augstajā LBL2 divīzijā. Liels paldies fantastiskajiem līdzjutējiem par milzīgo atbalstu, kas pat uz Gulbeni devās atbalstīt komandu 80 fanu sastāvā, piepildot Gulbenes sporta centru. Tāpat komanda saka paldies visiem sponsoriem un Kandavas novada domei par iespēju spēlēt, vairot patriotismu un nest Kandavas vārdu Latvijā. Komanda ar jaunu cīņas sparu gatavojas nākamajai sezonai.