faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavā viesosies Bērnu veselības buss08.01.2019

2019.gada 26.janvārī Kandavā, Skolas ielā 10 (pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas) no plkst.10.00 – 15.00 strādās Ronald McDonald House Charities Latvija pediatru autobuss.

Pēc iepriekšēja pieraksta konsultēs bērnu acu ārsts un neirologs. Konsultācijas ir bezmaksas. Pieraksts jāveic līdz 25.janvārim, zvanot pa tālruni 63107364. Vietu skaits ierobežots.

Bērnu veselības buss jeb Mobilais veselības aprūpes centrs (MVAC) ir speciāli aprīkots transporta līdzeklis, kurā kvalificēti ārsti - speciālisti brauc uz Latvijas pilsētām un nodrošina bērniem primāro medicīnisko aprūpi. Veselības busa darbības mērķis ir padarīt pieejamākus medicīniskos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem un nodrošināt regulāras bezmaksas primārās medicīniskās aprūpes, kā arī savlaicīgu norīkojumu pie kvalificētiem speciālistiem.

Bērnu veselības buss jau vairāk kā 3 gadus sadarbojas ar Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīcu (BKUS): “RMHC Latvija” nodrošina tehnisko un materiālo bāzi, lai BKUS speciālisti varētu veikt savu profesionālo darbu tajos Latvijas novados, kur tas ir nepieciešams.

Bērniem līdz 18 gadu vecumam par izmeklējumiem nav jāmaksā. Tāpat nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums. Tomēr BKUS speciālisti būtu pateicīgi, ja informācija par bērna veselības stāvokli būtu pieejama, jo tas atvieglotu BKUS speciālistu darbu diagnostikā, kā arī ietaupītu izmeklējumu laiku. Lai izveidotu pacienta kartiņu, jānorāda arī bērna personas kods.

Inita Tamsone, projektu vadītāja


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top