faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku atklāšanā02.07.2018

Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku gājienā
Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku gājienā

Atkal dimd Rīga un lielie dziedāšanas un dejošanas svētki ir sākušies! 1.jūlijā novada domes, kultūras un sporta pārvaldes vadība un mūsu kori un deju kolektīvi, kopā ar visu Latviju, izgāja XXVI Dziesmu un XVI Deju svētku svinīgajā atklāšanas gājienā. 

No mūsu novada  XXVI Vispārējos  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkos, kas norisinās no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, piedalās seši deju kolektīvi ( divi jauniešu -  "Imuliņa", vadītāja Andra Eimane un Zantes kultūras nama jauniešu deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma)  trīs vidējās paaudzes ( "Ozolāji", vadītājs Gatis Frīdenbergs,  Zantes kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Marita Jekuma, Zemītes tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvs, vadītāja Inese Cīrule) un viens senioru deju kolektīvs ( “Kandavnieks”, vadītāja Andra Eimane), kā arī divi jauktie kori( jauktais koris "Kandava", vadītāja Dzintra Linde, Zantes kultūras nama jauktais koris, vadītāja Zane Ņukša).  Kopā mūsu novadu pārstāv 189 dalībnieki.

    

Novada domes vadība, deputātu pārstāvji un karognesēji pirms gājiena Vecrīgā Kandavas novads Dziesmu un Deju svētku gājienā
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top