faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Noslēdzies konkurss 8. - 9. klašu skolēniem “Cildens mans novadiņš”14.11.2018

13.novembrī Kandavas novada skolu pārstāvji atzīmēja konkursa “Cildens mans novadiņš” noslēgumu, tiekoties pasākumā Kandavas kultūras namā. Pirms pasākuma skolēni simboliski aizdedza svecītes Latvijas kontūrā, kas bija izveidota pie novada domes, dāvinot savai zemītei arī pašu gatavotu spēka zīmi.

Kas ir viens gads mūsu mūžā? Tās ir 365 dienas – darbdienas, brīvdienas un svētku dienas. Tas ir aplis. Kad viens aplis beidzas, sākas nākamais. Mums katram ir savs laika aplis. Arī Latvijai ir savs laika aplis no 18. novembra, tieši 12 mēnešus, līdz nākamajam 18.novembrim. Tieši šajā laikā jau vairākus gadus notiek Kandavas novada skolu konkurss „Cildens mans novadiņš”.

Šī gada konkursa tēma bija “100 gaismas mirkļi”. Konkursā piedalījās skolēni no visām Kandavas novada skolām. 

Šī gada tēmas  ietvaros tika apzināti spilgtākie un nozīmīgākie pagastu vai pilsētas notikumi 100 gados, ar ko pagasta un Kandavas ļaudis nodarbojušies, kādas bijušas ražotnes, izglītības iespējas, kādi slaveni ļaudis dzīvojuši senāk un tagad. Skatoties un klausoties skolēnu sniegumā, izjutām to domu spēku, kurš visiem mums liek atzīt, ka dzīvojam skaistā un sakoptā novadā. Skolēnu prezentācijās atklājās visspilgtākais un krāšņākais, ar ko mēs Kandavas novadā varam lepoties – tie bija mirdzošie gaismas mirkļi mūsu apkaimē!

Paldies Kandavas novada domes priekšsēdētājai Ingai Priedei un pagastu pārvalžu vadītājiem, kā arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma ansamblim „Vēja zvani” un vadītājai Sandrai Šteinbergai. Vissirsnīgākie atzinības vārdi konkursa dalībniekiem un viņu skolotājiem, kas piedalījās darbu sagatavošanā!

Lai dvēseles bagāti un skaisti ikviens nosvinam Latvijas valsts 100. dzimšanas dienu!

Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītāja

J. Šnikvalde

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top