Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/novada_svetku_otra_diena_sakas_ar_gajienu_kandavas_novads_dzivo_ar_garsu
Drukas datums: 08:28:10 05.06.2020

Novada svētku otrā diena sākas ar gājienu „ Kandavas novads dzīvo ar garšu!” 28.05.2016

Kandavas novada svētku otrā diena iesākās ar svētku gājienu “Kandavas novads dzīvo ar garšu!”, kurā piedalījās Kandavas novada iestāžu un uzņēmumu darbinieki, nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju grupas un citi interesenti.

Plkst. 12:00 Promenādē svētki tika atklāti ar apsveikumiem un uzrunām „Sveiks, lai dzīvo!” Svētkos piedalījās viesi no kaimiņu pašvaldībām- Tukuma, Kuldīgas, Engures un Jaunpils, kā arī no ārvalstu sadarbības pilsētām Saku (Igaunija) un Gelauza (Moldova).

Dienas laikā no plkst. 12: 30 – 17:00 notika Kandavas novada skolu audzēkņu koncertprogramma “Raibā pasaka”, deju studijas “Kaprīze” un grupas “Transleiteris” priekšnesumi, amatnieku tirdziņš, piepūšamās atrakcijas bērniem, vizināšanās ar elektromobili, kā arī citi izklaidējoši pasākumi.

No plkst. 11:00-17:00 Kandavas Tūrisma informācijas centrā norisinājās foto orientēšanās ar uzdevumiem "Iezīmēts Kandavā". Uzdevumi nebija viegli- kopumā bija jānokļūst četros objektos, bet punkti jāatrod 1858. gada kartē, kā arī jāatbild uz 4 ar Kandavu saistītiem jautājumiem. Orientēšanos uzsāka 53 dalībnieki, bet tikai 36 no tiem paveica abus uzdevumus un vienu no uzdevumiem- 3 cilvēki.

Otro svētku dienu noslēdza vokālās grupas "Framest" koncertšovs "Raimonda Paula Zelta hitu vakars" brīvdabas estrādē "Ozolāji" un zaļumballe ar grupu "Baltie Lāči".