Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/paldies_novada_uznemejiem_par_atbalstu_svetkos
Drukas datums: 02:35:32 08.12.2019

Paldies novada uzņēmējiem par atbalstu svētkos!30.05.2019

Arī šogad Kandavas novada svētki notika ar mūsu novada uzņēmēju  atbalstu, kuri veltīja laiku un līdzekļus, lai svētki izdotos lieliski.

Piektdienas vakarā Bruņinieku pilskalnā izskanēja novada uzņēmēju dāvana savam novadam- koncerts “Tango Sin Quinto” ar Aiju Vītoliņu. To finansēja Kalnmuižas pils, SIA “M un V”, SIA “Saltums Kandavā “, SIA “Elmonte”, “Abas.lv”, Supo.lv, SIA “Ābols”, “Tēviņu mājas vīns”, SIA “Kandavas ceļi”, SIA “Silavas GAM”, SIA "Kārkliņi",  SIA “Eco wood factory” , Z/s “Griezes”, Pieabavas.lv

Sestdien pilsētas promenādē uzņēmēji demonstrēja savu produkciju, tāda veidā iepazīstinot ar sevi svētku apmeklētājus. Paldies par piedalīšanos SIA “Eco wood Factory” ar telpisko koka sienas panno, SIA “RGR Plus “ ar betona izstrādājumiem, z/s “Griezes” par koka terasi ūdens prieku baudītājiem. Paldies Supo.lv , kas ļāva bērniem un pieaugušajiem izmēģināt SUP dēļus, Pieabavas.lv par kanoe laivu, SIA “Ābols” par koka SUP dēli un funkcionālo SUP apģērbu. Nosalušie baudīja Pieabavas.lv piedāvājumu –pārvietojamo pirti. Abas.lv demonstrēja grilus un kūpinātavas, kā arī visiem interesentiem piedāvāja izmēģināt šaušanu stendā pa skrejošo mežacūku 10 m distancē. Zirga apkalšanu rādīja I/u “Ivetas zirgi” pārstāvji.

   Organizējot smagās tehnikas parādi promenādē, mazo dzīvnieku izstādi  un zemessargu prezentāciju, saņēmu lielu pretimnākšanu  no iestāžu vadītāju, zemnieku un privātpersonu puses.  Gribu  izteikt pateicību  Zemessardzes 51.kājnieku bataljona puišiem, SIA “Kandavas ceļi “ vadītājam Ivaram Marašinskim, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma vadībai, īpaši Aivaram Freimanim, kā arī z/s “Oriņi” saimniecei Sintijai Mihailovai  par atsaucību, jo nogādāt lielo tehniku Kandavas centrā nebūt nebija viegls uzdevums. Liels paldies par atbalstu makšķerēšanas sacensībām Aleksim Luksam.

     Paldies Kandavas kartingu klubam un tā pārstāvim Adrianam Lasim par doto iespēju aplūkot sacensību kartingu, ar ko uzvarēts ne vienās vien sacensībās.

   Bērniem  vislielākā interese bija par mazajiem  mājdzīvniekiem, īpaši jēriņu, kuru varēja turēt klēpī, kaziņu, trusi un zosīm, kurus bija atvedusi vienmēr aktīvā un atsaucīgā z/s “Indāni”  īpašniece Signe Ezeriņa. Paldies “Jātnieku sporta kluba  Lejnieki” pārstāvei Aijai Freidenfeldei par mazo  zirdziņu-  poniju Tvisteru.

   Svētku svētdienas devīze bija “Ejam ciemos”, piedāvājot visiem interesentiem iespēju doties ciemos pie tūrisma uzņēmējiem un konkursa  “Diženi Kandavas novadā” laureātiem. Tika izveidots viens kājāmgājēju un divi  autobusu maršruti. Ekskursijas bija bezmaksas, kā dāvinājums novada iedzīvotājiem svētkos. Atsaucība bija liela -vēlmi piedalīties izteica turpat 60 cilvēku.

      Liels paldies KAND AUTO īpašniekiem, personīgi Ojāram Budženam, grupu pavadoņiem - Līvai Savčenko, Ilzei Dravniecei, Aijai Kārņupai, ka viņi atrada laiku un līdzekļus, lai braucieni notiktu un tiktu interesanti pavadīti.

       Prieks, ka manis uzrunātie uzņēmēji neatteica, piekrita sagaidīt viesus un parādīt savus dārzus, mājas, īpašumus, produkciju. Visu ekskursantu vārdā PALDIES:

Aivai Valdmanei no amatnieku veikala “Pūralāde”, daiļdārza izveidotājiem- Grosu ģimenei, Līgai Aukšmukstai no brīvdienu mājas “Jaunkrastmaļi”, Valdeķu muižas īpašniekam Pēterim Benjāmiņam,  mājražotājam Aivaram Žiedas, Kurzemes Cietokšņa muzeja saimniekam  Ilgvaram Brucim, ģimenes vīna darītavas Tēviņi” īpašniekam Ivo Immermanim ar ģimeni, Kalnmuižas pils pārstāvjiem, viesu mājas “Birzes” saimniekiem, Vānes vecās aptiekas ilggadējai darbiniecei  Mārītei Bērziņai. Īpašs paldies lauku sētas “Zemdegas” saimniekam Normundam Ozolam, kurš ekskursantus uzņēma ģimenes svinību laikā.

Īpašs paldies Mamertam Vaivadam par atbalstu noslēguma koncerta organizēšanā!

Informāciju sagatavoja: Iveta Pāža, Kandavas novada domes uzņēmējdarbības konsultante