faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par barikāžu dalībnieka statusa apliecību izsniegšanu Kandavā11.02.2019

Informējam, ka 2019. gada 11.martā no plkst. 11.00 - 16.00 Kandavas novada domē, Kandavā Dārzu ielā 6, 1991.gada barikāžu dalībnieki varēs saņemt barikāžu dalībnieka Statusa apliecības. 

 Aicinām pieteikties līdz 8.martam, zvanot pa tālruni  63107362  vai 26391302.

 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecība ir dokuments, kas apliecina barikāžu dalībnieka statusu. To var iegūt personas, kas ir reģistrējušās kā barikāžu dalībnieki un saņēmušas kādu no apbalvojuma veidiem – Piemiņas zīmi vai Pateicības rakstu. Apliecība paredzēta uzrādīšanai Latvijas Republikas valsts un pašvaldību iestādēs saskaņā ar likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieku statusu”. Pašvaldība tiesīga savos saistošajos noteikumos šo apliecību ieguvušajiem barikāžu dalībniekiem piešķirt sociālās garantijas, dažādas atlaides un atvieglojumus.

Ierodoties uz apliecības saņemšanu, līdzi jābūt Piemiņas zīmes apliecībai vai Pateicības rakstam (oriģinālam vai kopijai) un Personu apliecinošam dokumentam ( pase vai ID karte).

Tie barikāžu dalībnieki, kuri vēl nav reģistrējušies un ieguvuši kādu no apbalvojumiem, šajā dienā Statusa apliecību iegūt nevarēs. Ja 1991.gada barikāžu dalībnieks vēl nav reģistrējies, bet vēlas, to var izdarīt sekojošā kārtībā: 

Barikāžu dalībniekus reģistrē uz šādu iesniegumu pamata ( skatīt šeit ).

Iesniegumu var rakstīt jau apbalvots un reģistrēts barikāžu dalībnieks par citiem vēl nereģistrētiem barikāžu dalībniekiem. Aizpildītu iesniegumu var ieskenētu sūtīt uz e-pastu info@barikades.lv vai uz 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība Krāmu iela 3, Rīga, LV-1050, vai atnest uz Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļu, vēlams līdz š.g.11.martam. 

Pēc iesnieguma saņemšanas 6 mēnešu laikā valde izskata iesniegumus un virza Pateicības raksta saņemšanai.

Aicinājumu saņemt Pateicības rakstu barikāžu dalībnieks saņems uz iesniegumā norādīto adresi, kad apbalvošana notiks iespējami tuvāk norādītajai dzīvesvietai.Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top