faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Par ūdens piegādes un kanalizācijas novadīšanas līgumu pārslēgšanu!08.02.2019

SIA “Kandavas komunālie pakalpojumi” atgādina, ka pamatojoties uz 2016.gada 1.janvāra "Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums", visā Kandavas novadā  joprojām tiek uzstādīti komercuzskaites mēraparāti (skaitītāji) gan daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, gan privātmājās.

2018.gada nogalē un 2019.gada janvārī  tika veikta intensīva skaitītāju maiņa un uzstādīšana tieši privātmājām Kandavas pilsētā, Vānes pagastā un Matkules pagastā.  Pēc skaitītāja uzstādīšanas klienti tiek aicināti pārslēgt pakalpojuma līgumus, kas atbilst 2016.gada 1.janvāra "Ūdenssaimniecības pakalpojuma likums" normām un 2017.gada 30.marta Kandavas novada domes saistošajiem noteikumiem Nr. 7 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu organizēšanas noteikumi Kandavas novadā”. 

            Pārslēdzot līgumu lūdzam līdzi ņemt:

  • personu apliecinošu dokumentu ;
  • īpašuma tiesību apliecinošu dokumentu (piemēram, zemesgrāmatas apliecību, mantojuma apliecību u.c.).

Papildus informējam, ka noslēdzot jauno pakalpojuma līgumu ir iespēja izvēlēties rēķina saņemšanas veidu.

Informēšanas nolūkā par līguma slēgšanas nepieciešamību tiek nosūtīta īsziņa no uzņēmuma tālruņa numura 26603244 uz  klienta tālruņa numuru, kas norādīts spēkā esošajā līgumā vai  "Pieņemšanas - nodošanas Aktā” (Par ūdens patēriņa skaitītāja uzstādīšanu/nomaiņu /plombēšanu). 

Lūdzam klientus būt atsaucīgiem un  atbildīgiem! Aicinām atrast laiku un ierasties SIA "Kandavas komunālie pakalpojumi " birojā "Robežkalni", Kandavas pagasts, Kandavas novads, lai pārslēgtu pakalpojuma līgumu! 

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top