Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/jaunumi/roadgames_izsludina_otro_komandu_auto_orientesanas_speli_kurzeme
Drukas datums: 06:45:09 08.08.2020

Roadgames izsludina otro komandu auto orientēšanās spēli Kurzemē20.06.2019

Draugiem Group zīmols Roadgames, kas pavasara komandu autoorientēšanās spēlē Vidzemē pulcināja vairāk nekā 1000 dalībniekus, izsludina nākamo spēli, kas notiks 2019. gada 7. septembrī Kurzemē.

Otrā Roadgames komandu autoorientēšanās spēle notiks Kurzemē, aptverot Kuldīgas, Tukuma, Talsu, Jaunpils, Kandavas un Saldus novadus.

“Spēlējot Roadgames Kurzemē, noteikumi un principi saglabāsies tie paši, un dalībniekiem būs iespēja pilnīgi no jauna atklāt šī novada ne tik zināmās, bet gana pārsteidzošās vietas,“ stāsta Roadgames.lv vadītāja Liene Grenevica, piebilstot, ka spēles mērķis ir dot cilvēkiem iespēju būt aktīviem, sajust piedzīvojumu garšu un parādīt, ka mums apkārt ir daudz neizzinātu vietu.

Pirmā Roadgames spēle notika šī gada pavasarī, kuras laikā 1041 dalībnieks 273 komandās ar auto devās ceļā un kopā izpildīja 12 748 uzdevumus, tai skaitā iesniedzot 2910 foto un video.

Video no pavasara Roadgames.lv spēles fināla pasākuma 333 trasē: https://www.youtube.com/watch?v=AkC2itnMMBQ

Jau šogad 7. septembrī notiks otrā komandu autoorientēšanās spēle Roadgames, šoreiz Kurzemē. Spēles saturs tiks veidots pilnīgi no jauna, kas paredzēts īpaši Kurzemei. Tāpat organizatori izveidojuši līdz šim nebijušus uzdevumus spēlētājiem. Viens no tiem ir uzdevums Pirmatklājējs, kur komandai, pirmajai nokļūstot un paveicot uzdevumu, ir iespēja iegūt papildpunktus.

Roadgames ir plaša mēroga auto orientēšanās spēle komandām reālā vidē ar viedtālruņa lietotnes palīdzību. Roadgames saturā iekļauti uzdevumi fizisko un prāta spēju pārbaudīšanai, kā arī jautrai laika pavadīšanai, iepazīstot Latviju un nokļūstot vietās, kurās iepriekš nav būts. Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – lietotnes kartē atzīmēto dārgumu vākšana, izskrienot konkrēto maršrutu noteiktā laikā; dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu atpazīšana reālajā vidē pēc fototogrāfijas; kartē slēpto punktu meklēšana, nokļūstot noteiktā rādiusā un sekojot procentu skalai lietotnē, un citi.

Detalizēti noteikumi un reģistrēšanās spēlē notiek vietnē www.roadgames.lv