faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Starptautiskā Award fonda pārstāvji viesojas Kandavā23.02.2018

Starptautiskā Award fonda pārstāvji Kandavā ar "Naglas" jauniešiem
Starptautiskā Award fonda pārstāvji Kandavā ar "Naglas" jauniešiem

13. februārī Kandavas jauniešu centrā “Nagla” viesojās Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas Award fonda pārstāvji Sāra, Sems un Melisa no Lielbritānijas.

 Kandavas jauniešu centrs “Nagla” ir oficiāla Award programmas vienība, kura jau vairākus gadus īsteno jauniešu pašaudzināšanas programmu Award, sniedzot Kandavas jauniešiem iespēju izaicināt sevi trīs dažādos līmeņos - bronzas, sudraba un zelta un piecās dažādās jomās – prasmēs, fiziskajā sagatavotībā, brīvprātīgajā darbā, piedzīvojumu ceļojumā un projektā.          

 Pagājušā gadā Kandavas Award vienībā darbojās četri jaunieši, šogad aktīvi darbojas jau 13 jaunieši no visa Kandavas novada.

Award fonda pārstāvji februāra sākumā viesojās Latvijā, lai pārliecinātos, ka programma tiek īstenota atbildoši tās nosacījumiem, kā arī visas programmas dalībvalstis un vienības vienlīdz izprot programmas īstenošanas principus. Fonda pārstāvji tikās ar VISC pārstāvjiem, ar Award nacionālajiem koordinatoriem, Lielbritānijas vēstniecības un Britu padomes pārstāvjiem un ar divu aktīvu Award vienību dalībniekiem un vadītājiem Auces un Kandavas vienībās.

Kandavā Award fonda pārstāvjus sagaidīja jauniešu centra vadītāja Ieva Ozoliņa, kurai pievienojās astoņi Kandavas Award vienības jaunieši. Vizītes laikā vadītāja un jaunieši dalījās ar savu pieredzi un piedzīvojumiem Award programmas īstenošanā, bet vizītes noslēgumā jaunieši Sāru, Semu un Melisu aicināja izbaudīt ziemas priekus un nošļūkt lejā pa Skolas kalna trasīti. Kandavas jauniešiem un Award fonda pārstāvjiem no Lielbritānijas šī tikšanās ļoti patika, jo mēs varējām viens no otra gūt vērtīgas atziņas. Lai gan oficiāls atzinums par novērtēšanas vizīti Latvijā no Award fonda vēl nav saņemts, mēs ticam un varam apliecināt, ka Award programma Latvijā un Kandavā tiek īstenota tieši tāpat, ka to dara vēl 140 Pasaules valstīs!

 Vēlies sevi izaicināt un pievienoties Kandavas Award vienībai? Nāc un jauniešu centru vai sazinies ar jauniešu centra vadītāju Ievu!

Ieva Ozoliņa

Jauniešu centra vadītāja

Starptautiskā Award fonda pārstāvji Kandavā ar "Naglas" jauniešiem
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top