faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Tikšanās ar gleznotāju Dzintaru Adieni izstāžu zālē “Vējspārns”12.10.2018

15.oktobra pēcpusdienā Kandavas kultūras nama izstāžu zālē “Vējspārns” interesenti tikās ar jūrmalnieku Dzintaru Adieni, kura gleznas apskatāmas šajā zālē līdz 19.oktobrim. 

Uz tikšanos ar gleznotāju Dzintaru Adieni, kopā ar savu skolotāju Kornēliju Lāci, bija ieradusies Kandavas internātvidusskolas 9. klase un Kandavas Mākslas un mūzikas skolas mākslas nodaļas audzēkņi kopā ar savām pasniedzējām, kā arī mūsu novada mākslinieki Genādijs Gorohovs un Pēteris Laksis. 

Dzintars Adienis pastāstīja par sevi, savām gleznām, kā arī atbildēja uz neliela testa jautājumiem, kurus bija sagatavojusi izstāžu zāles vadītāja Ilzīte Grīnberga. Skolēni uzdeva māksliniekam jautājumus, par viņus interesējošām tēmām un katrs pasākuma apmeklētājs nofotografējās pie gleznas, kas viņu visvairāk uzrunājusi, pastāstot tieši kāpēc, tā patīk vislabāk.  

Dzintars Adienis ir Latvijas Mākslinieku savienības Jūrmalas nodaļas biedrs, piedalījies izstādēs Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Somijā, kā arī Kandavas Mākslas plenēros. “Es savā mākslā bieži izmantoju skaidras formas, plašus laukumus, vienotu kolorītu ar skaidru kompozīcijas uzbūvi, kas viegli ļauj nolasīt darbā pausto domu.- sacījis mākslinieks- Mākslai manuprāt, ir jābūt emocionāli un estētiski baudāmai- tai jāizstaro pozitīvas emocijas…”

Izstāžu zāle "Vējspārns" atvērta darba dienās no 10:00 - 16:00, kā arī kultūras nama pasākumu laikā.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top