faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Aicinām uz iedzīvotāju sapulci

27.10.2016 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

27.oktobrī plkst. 17:00 Kandavas kultūras namā notiks iedzīvotāju sapulce.

Piedalīsies domes vadība, pašvaldības iestāžu vadītāji.

Lūgums jautājumus savlaicīgi iesūtīt uz e-pastu dome@kandava.lv. Esiet laipni aicināti!

Kandavas novada amatierteātri svin Ražas svētkus

15.10.2016 17:00 kur : Kandavas kultūras nams

15.oktobra vakarā Kandavas kultūras namā uz kārtējiem novada Teātru Ražas svētkiem pulcējās Vānes, Cēres, Zemītes, Zantes un Matkules amatierteātru kolektīvi. Šoreiz pasākuma tēma bija ļoti intriģējoša “Mafija… melna kā kafija”.

Attiecīga izvēlētajai tēmai bija arī atmosfēra, kas valdīja gan uz skatuves dēļiem, gan skatītāju zālē. Pieskaņota mūzika, aktieru aksesuāri un apģērbs, uzbūra Itālijas mafijai atbilstošu noskaņojumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Mākslas galerijā atvērta Lindas Romanovskas jubilejas izstāde

13.10.2016 - 12.11.2016 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

15.oktobrī Kandavas Mākslas galerijā novada muzejā notika kandavnieces Lindas Romanovskas personālizstādes “Logs” atklāšana.

Izstādes atklāšanā galerijas vadītāja Lia Kiršteine sacīja, ka šajā vasarā Linda ne tikai organizējusi Mākslas plenēru, rūpējusies par diviem bērniem, bet arī ļoti daudz strādājusi veidojot keramiku, kuru apmeklētāji varēja novērtēt apskatot izstādi.

“Izstāde “Logs” ir veltījums manām mīlestībām,- sacīja Linda Romanovska,- tās ir -mana dzimtene, mana māju sajūta, mana ģimene un mans mīlestības darbs- keramika, tas ko es daru dzīvē, ar ko pelnu iztikšanai. Un manā dzīvē ir arī burvīgi līdzcilvēki, kas mani šajā darbā atbalsta.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Sezonu noslēdz Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartingisti15.10.2016

15.oktobrī Kandavas kartodromā norisinājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartinga komandas sezonas noslēguma pasākums. 

Kā pastāstīja Kandavas tehnikuma komandas vadītājs Kaspars Ševčuks, noslēguma pasākums organizēts ar mērķi pateikties par sadarbību komandas atbalstītājiem, sponsoriem, vecākiem, kas snieguši gan morālo gan materiālo atbalstu, dodot iespēju viņiem pamēģināt izbraukt trasi ar īres kartingiem un “LMT Autosporta Akadēmijas” dāvāto kartingu. Kaspars Ševčuks atzina, ka ir gandarīts par aizvadīto sezonu, apmierināts ar saviem puišiem, jo tik labus rezultātus, trešo vietu kopvērtējumā- nav gaidījuši. Daudz darba, lai sasniegtu tik augstu rezultātu, ieguldījuši gan sportisti gan mehāniķi, sagādnieki un citi projektā iesaistītie.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Informācija iedzīvotājiem par ūdens padeves traucējumiem13.10.2016

Cienījamie klienti Kandavā!

Sakarā ar remonta darbiem Kandavā 2016. gada 14. oktobrī no plkst. 15:00 līdz darbu pabeigšanai būs pārtraukta ūdens padeve Skolas, Lāčplēša un Parka ielās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

printēt Lasīt visu ziņu

Iznācis "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs

12.10.2016

Iznācis Kandavas novada domes informatīvā izdevuma "Kandavas Novada Vēstnesis" oktobra numurs. Izdevuma elektroniskā versija pieejama šeit

Kandavas novada dome un biedrība SK "Kandava" saņem apbalvojumu “Draudzīgs velosipēdistam”

22.09.2016

22.septembrī, noslēdzoties Eiropas Mobilitātes nedēļai Latvijā, tika apbalvoti konkursa "Draudzīgs velosipēdistam" laureāti - pašvaldības, uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas, kas šogad sniegušas ieguldījumu velo kultūras veicināšanā Latvijā.

Kandavas novada dome par "Atklātā velo čempionāta" organizēšanu Kandavas autodromā un Sporta klubs “Kandava” par ikgadējo velobraucienu organizēšanu novada iedzīvotājiem, saņēma apbalvojumus “Draudzīgs velosipēdistam” kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija”.

  Kopumā konkursa noslēguma pasākumā tika sumināti 12 uzņēmumi un pašvaldības par jaunu velo novietņu un velo infrastruktūras izveidi. Savukārt 28 organizācijas tika suminātas par atraktīviem velo pasākumiem un vietējā tūrisma attīstīšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top