faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandavas novada pašvaldība atbalsta akciju “Mēs esam Eiropa”

28.07.2016 kur : Kandavas novada dome

Kandavas novada pašvaldība, atbalstot Somijas Vietējo un reģionālo pašvaldības asociācijas Eiropas mēroga akciju, pievienojas Somijas pilsētas Joensū  (Joensuu, Somijā) un Latvijas Pašvaldību savienības aicinājumam Eiropai vienoties kopīgā akcijā "Mēs esam Eiropa", tāpēc šodien, 28.jūlijā, pie pašvaldības ēkas mastā plīvo Eiropas Savienības karogs, tādējādi atbalstot Eiropas Savienības vērtības.

Joensū pilsēta aicina visas Eiropas pašvaldības 28. jūlijā izkārt Eiropas karogu pie pašvaldības ēkām, tādējādi atbalstot Eiropas Savienības vērtības. Uzaicinājumā teikts: “Joensū – neliela Somijas pilsēta Eiropas nomalē – aicina citas Eiropas pilsētas parādīt visai pasaulei, cik svarīga ir Eiropas pilsētu un pašvaldību sadarbība. Eiropa nav ideāla, taču ikviens no mums ir ideāls eiropietis. Tāpēc ierosinām izdarīt dažas pavisam vienkāršas lietas, lai parādītu, ka esam vienisprātis.” 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Informācija iedzīvotājiem

01.08.2016 - 31.08.2016 kur : Kandavas pilsētas bibliotēka

Kandavas pilsētas bibliotēka informē, ka augusta mēnesī pilsētas bibliotēka lietotājiem būs slēgta, sakarā ar pārcelšanos uz jaunām telpām Lielā iela 11.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Iedzīvotāju ievērībai- par ūdens patēriņa starpību27.07.2016

Sakarā ar to, ka no 2016.gada 1.javnāra  spēkā stājies Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums, kas pakalpojumu sniedzējam uzliek par pienākumu uzstādīt objektiem komercuzskaites mēraparātus un veikt sniegto pakalpojumu uzskaiti pēc tiem, SIA  “Kandavas komunālie pakalpojumi” informē, ka Kandavas novadā pakāpeniski minētajā likumā noteiktajā pārejas periodā tiek uzstādīti komercuzskaites mēraparāti, pēc kuriem arī pakalpojumu lietotājiem turpmāk tiks aprēķināta samaksa par saņemto pakalpojumu.

Šajā sakarā norādām, ka starp komercuzskaites mēraparāta uzskaitīto ūdens patēriņu un privātīpašumā uzstādīto (-tajiem) ūdens patēriņa skaitītāju rādījumiem var būt starpība.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas plenērs "Radošais mākslas mirklis 2016" noslēdzies

23.07.2016 - 24.07.2016 kur : Kandavas Mākslas galerija, mākslas galerija

24.jūlija rīta pusē, ar izstādes”Plenērā radītie” atklāšanu pie Kandavas novada muzeja, noslēdzās Mākslas plenērs ”Radošais mākslas mirklis 2016”.

Aizvadītajā nedēļā Kandavas ielās varēja sastapt Latvijā pazīstamus un mazāk pazīstamus māksliniekus. Gleznošana, keramika, dekupāža, filcēšana, mozaīka un darbs ar koku- tik dažādas aktivitātes nedēļas garumā bija pieejamas plenēra dalībniekiem.

23.jūlija vakarā kultūras nama pagalmā norisinājās muzikāls pikniks, kurā dalību ņēma ne tikai mākslinieki, bet arī pilsētas iedzīvotāji. Īpaši lielas ovācijas izraisīja Danutas Ābeles darināto tērpu modes skate.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (42)

Seniori tiekas "Draugu saietā"

23.07.2016 13:00 kur : Valdeķu kultūras nams

23.jūlijā Valdeķu kultūras namā notika kārtējais novada senioru rīkotais „Draugu saiets”, kurā šogad pulcējās vairāk nekā 100 dalībnieku. Bija ieradušies draugi no Kuldīgas, Kabiles, Talsiem, Jaunpils, Šķēdes, Laucienes, Ķūļiem, Stendes un Virbiem un, protams, no mūsu novada pagastiem.

Pasākumu atklāja Zelta pāra- Zaigas un Viktora Jermalu godināšana, kas savas kāzas svinēja pirms piecdesmit gadiem tieši 23.jūlijā. Viņi atskatījās uz pagājušajiem gadiem un atjaunoja laulības zvērestu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

“Olimpiskā gonka” Kandavas kartodromā

21.07.2016 18:30 kur : Kandavas Kartodroms

21.jūlija vakarā Kandavas kartodromā norisinājās “Olimpiskā gonka”, kurā, par izcīnītajām olimpiskajām medaļām un sasniegtajiem augstajiem sportiskajiem rezultātiem Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, piedalījās Kandavas novada sieviešu basketbola komanda un airētāja Elza Gulbe.

Pēc instruktāžas un iesildīšanās braucieniem “Olimpiskā gonka” varēja sākties. Sīvā cīņā uzvaras laurus plūca Kristīne Vītola, aiz sevis otrajā vietā atstājot Leldi Bērziņu un trešajā vietā Ditu Rozenbergu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Novada sakoptāko sētu 2015.gada konkursa uzvarētāji apmeklē Zemgali

20.07.2016

20.jūlijā Kandavas novada konkursa „Sakoptākā sēta 2015” laureāti devās ekskursijā uz Zemgali, lai gūtu jaunas idejas savu sētu labiekārtošanai un apskatītu tās puses skaistākos dārzus un sētas.

Dienas sākumā ekskursanti viesojās Bauskas alus darītavā, bet vēlāk devās apskatīt Inas Cipkaites īpašumu Bauskas pievārtē, kas 2014. gadā ir saņēmis titulu “Bauskas novada Rota”. Pēc sētas saimnieces interesantā stāstījuma par viņas dārza tapšanu, ne viens vien ekskursijas dalībnieks atzina, ka noskatījuši skaistas un praktiskas idejas, ko aizņemties savu īpašumu izdaiļošanai.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top