faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Sporta klubs "Kandava" aicina uz gadskārtējo velobraucienuKandavas novada taku skriešanas seriāls 4. kārtaGrenču ciema svētki un sporta svētki

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Aktualitātes Kandavas novadā no 11. līdz 24.jūlijam


Kandavas novada dome aicina iedzīvotājus no 2019. gada 1.jūlija līdz 2019.gada 29. jūlijam piedalīties aptaujā par administratīvi teritoriālo reformu Kandavas novadā, izsakot savu viedokli par aptaujas jautājumu: “Vai Jūs atbalstāt Kandavas novada kā patstāvīgas Latvijas Republikas administratīvās teritorijas saglabāšanu?”
Aizpildīto veidlapu (tukšās veidlapas atrodas blakus aizzīmogotajām kastītēm)  līdz 29.jūlijam iespējams ievietot aizvērtā un aizzīmogotā balsošanas kastē, kas atrodas sekojošās pašvaldības struktūrvienībās to darba laikā: Kandavas novada domē, Kandavas novada sociālajā dienestā, Kandavas Sporta hallē, Kandavas Tūrisma informācijas centrā, pagastu pārvalžu administratīvajās ēkās un Valdeķu kultūras namā (līdz 12.jūlijam).
Aizpildīto veidlapu iespējams iesniegt arī elektroniski - ar drošu elektronisko parakstu parakstītu aptaujas veidlapu nosūtot uz elektroniskā pasta adresi: dome@kandava.lv.


Ar 1.jūliju tiek samazināts Kandavas novada domes deputātu atalgojums. 27.jūnija Kandavas novada domes sēdē pieņēma lēmumu, noteikt domes deputātam, kurš neieņem algotu amatu domē, darba stundu tarifa likmi 6.95 eiro par nostrādāto darba stundu. Deputātiem tiek apmaksātas ne vairāk kā 20 darba stundas mēnesī, bet komiteju priekšsēdētājiem ne vairāk kā 27 darba stundas mēnesī, tāpat kā līdz šim.


No 1. augusta Kandavas novada iedzīvotājiem jārēķinās ar paaugstinātu atkritumu apsaimniekošanas tarifu. Ja līdz šim nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošana izmaksāja 12,84 eiro par kubikmetru, tad no 1. augusta – 15,90 eiro par kubikmetru.


Kandavas novada dome aicina darbā Vecāko datortīkla administratoru (-i) AR mēnešalgu 720,00  EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas.
Jūsu CV, pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas ar norādi „Vecākais datortīkla administrators” lūdzam iesniegt līdz 2019.gada 12.jūlijam (ieskaitot) Kandavas novada domē personīgi 202.kabinetā, pa pastu: Dārza ielā 6, Kandava, Kandavas novads LV-3120, vai elektroniski e-pasta adrese dome@kandava.lv, tālrunis 63107365.


Kandavas novada Sociālais dienests informē, ka līdz 7.augustam būs slēgta Medicīnas aprūpes nodaļa (ārstniecības iestādes kods 9012-00020).
Vajadzības gadījumā lūgums vērsties pie sava ģimenes ārsta vai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.


Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde ir izvērtējusi Kandavas novada domes iesniegto projekta pieteikumu atklātajam konkursam valsts budžeta finansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu konservācijai un restaurācijai un ir pieņēmusi lēmumu piešķirt finansējumu 8000 EUR apmērā Kandavas Pulvertorņa jumta glābšanai. Kandavas pilsdrupas un Pulvertornis ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.


Sporta klubs "Kandava" aicina piedalīties gadskārtējā velobraucienā, kas šogad notiks jau septīto reizi. Brauciens plānots 19.jūlijā plkst. 17:30 un šogad iepazīsim Kandavas apkārtnes meža takas un baudīsim humora pilnu teātra izrādi.  
Starts no Kandavas sporta halles.  Distance būs piemērota arī mazajiem riteņbraucējiem. Kā ierasts, paredzēta pieturvieta ar nelielu pikniku un pārsteigumu meža vidū- humora pilna teātra izrāde ar pašmāju populārākajiem aktieriem.
  Pieteikšanās līdz 17.07.2019. (mob.: 29457272 (Andris), e-pasts: kandavasports@inbox.lv).


Šodien, 11.jūlijā plkst. 19.00, Kandavas ozolāju estrādē viesosies brīvdabas muzikāla izrāde "Īsa pamācība mīlēšanā". Desmit aktieru ansambli pulcējuši divi teātra mākslā mīlēti režisori - Voldemārs Šoriņš un Juris Kalniņš. Izrāde ar labdabīgu ironiju, pārpratumiem un mīlestību sniegs labu prieka devu.


13.jūlijā Valdeķu ciematiņa svētki un Kandavas pagasta sporta svētki visas dienas garumā. Plkst. 18:00 Valdeķu kultūras namā visi aicināti uz svētku koncertu, kurā uzstāsies Mārtiņš Ruskis.


No 15. līdz 20.jūlijā Kandavā norisināsies Mākslas plenērs “Radošais mākslas mirklis”. Kandavas Mākslas plenērs ir ilggadēja tradīcija, kura arī šogad tiek turpināta jau astoto gadu. Plenērs tiks organizēts šādos virzienos: keramika, gleznošana, animācija, augstspiede un apģērbu atdzīvināšana. 


KULTŪRA
27.jūlijā no plkst. 13:00 Grenču ciema svētki
28.jūlijā plkst. 16:00 Kandavas brīvdabas estrādē “Ozolāji” izskanēs vērienīgs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Igo, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris (diriģents Andris Veismanis) un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā.


SPORTS
17.jūlijā plkst. 19:00 Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadionā notiks Kandavas novada atklātais futbola čempionāts 7x7 vīriešiem.
26.jūlijā plkst. 19:00 Kandavā pie vasaras kafejnīcas "Nāriņa" norisināsies Kandavas novada Taku skriešanas seriāla 4.kārta.


IZSTĀDES
10.06.- 30.08.2019. Vānes pagasta bibliotēkā Edītes Ezeriņas fotoizstāde "Fotogrāfija mani iedvesmo".
27.06.-09.09. Kandavas Mākslas galerijā (Kandavas novada muzejā) Vasaras plenēra darbu izstāde "Izglezno Enguri".

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top