faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas izbraukuma sēde Kandavā16.10.2017

13.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notika Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas izbraukuma sēde. Sēdi vadīja Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētāja Laimdota Straujuma.

Sēdē piedalījās deputāti Juris Šulcs, Andris Buiķis, Varis Krūmiņš, kā arī Zemkopības ministrijas Meža departamenta direktora vietnieks Normunds Strūve Normunds Strūve, Latvijas Meža īpašnieku biedrības pārstāve Aiga Grasmane, Dabas aizsardzības pārvaldes departamenta direktore Gita Strode, Latvijas Mežu sertifikācijas padomes priekšsēdētājs Māris Liopa, VARAM Vides konsultatīvās padomes pārstāve Lelde Eņģele, VARAM Dabas aizsardzības departamenta pārstāve Daiga Vilkaste, Latvijas valsts meža apsaimniekošanas plānošanas vadītājs Andris Verners un citas pieaicinātās personas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Aizvadīta orientēšanās spēle „Latvija”13.10.2017

Jau trešo gadu Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas sporta laukumā tiek izspēlēta orientēšanās spēle "Latvijā", dabā tiek izveidota Latvijas kartes kontūra, kurā atspoguļotas lielākās Latvijas pilsētas. Šogad spēle tika papildināta ar ezeriem, rezervātiem un kalniem. 

Kopskaitā bija četras distances ar dažādām sarežģītības pakāpēm, garākās distances iziešana prasīja pat 15 minūtes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija"

27.10.2017 09:00 - 14:00 kur : Kandavas novada dome

27.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notiks seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija". Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas zinātņu katedras pasniedzēja Laila Rupeika.

Semināra pamatuzdevums:
Sniegt zināšanas par profesionālās etiķetes pamatjautājumiem un praktisku uzdevumu rezultātā, trenēt profesionālas etiķetes pamatprincipiem atbilstošu uzvedību. Attīstīt spēju uzstāties auditorijas priekšā un prasmes piedalīties profesionālā (lietišķā) sarunā. Iegūt pamatzināšanas protokola jautājumos. Kopumā - sniegt zināšanas par sabiedrībā vispārpieņemtām normām profesionālajā etiķetē.  

Semināra tēmas: 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada iespēju fonds apliecina apņemšanos turpināt mērķtiecīgu labdarību 12.10.2017

Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš
Latvijas kopienu fondu pārstāvji kopā ar Borisu un Ināru Tetereviem. Foto: Ilmārs Znotiņš

11. oktobrī Valmieras integrētajā bibliotēkā septiņi Latvijas kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecināja apņemšanos ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu turpināt kopienu filantropijas attīstības programmu. Apņemšanos parakstīja arī Kandavas novada iespēju fonds.
Tādējādi kopienu fondi līdz 2022. gadam apņēmušies piesaistīt resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā 500 labdarības projektu īstenošanai 26 pašvaldībās.

Apņemšanos parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un kopienu fondi no Talsiem, Valmieras, Alūksnes un Apes, Kandavas, Limbažiem, Viduslatgales un Ķekavas, pasākumā piedaloties Valmieras domes priekšsēdētājam Jānim Baikam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandavas PIUAC turpina uzņemt dalībniekus neformālās izglītības grupās12.10.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs turpina uzņemt dalībniekus šādās neformālās izglītības grupās:

Datorzinības (ar priekšzināšanām)

Lektore – Indra Bāliņa

Kursu ilgums -  24 stundas

Maksa 1 dalībniekam – 35 Eiro (ar PVN)

Pieteikties pa tālruni 28618612, 26379703 vai rakstot uz e pastu liene.snikvalde@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu un telefonu. Nodarbības sāksim, kad grupa būs nokomplektēta. Mācības notiek Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā. Grupas no 8-12 cilvēkiem.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz konsultācijām par projektu ‘’Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 12.10.2017

Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs aicina uz konsultācijām par projektu ‘’Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  Kandavas novada pagastu uzņēmējus un personas vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam(neatkarīgi no izglītības), kas ir nodarbinātas.  Projekta ietvaros nodarbinātie var iegūt jaunu kvalifikāciju vai papildināt jau esošo.

Zemītes pagastā – 16.oktobrī plkst.18.00

Vānes pagastā – 17.oktobrī plkst. 16.00

printēt Lasīt visu ziņu
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top