faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

LBL2 spēle basketbolā, Kandava/COMPOR - Latvijas Universitāte/ BS Rīga

27.03.2018 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Klāt LBL2 izslēgšanas spēles! Mūsu komandas pretinieks 1/8 finālā ir Latvijas Universitāte/ BS Rīga.
Tiekamies otrdien, 27.martā plkst. 20:00 Kandavas sporta hallē!

Kandavas novada dome arī šogad piedalīsies akcijā “Zemes stunda”

24.03.2018 20:30 - 21:30

Sestdien, 24.martā no plkst. 20:30 līdz plkst. 21:30 pasaulē un Latvijā atzīmēs Zemes stundu, kas, nelietojot apgaismes objektus stundas garumā, aicina domāt par klimata pārmaiņām un individuālu paradumu ietekmi uz šīm izmaiņām.

Atbalstot Zemes stundu, 24. martā plkst. 20:30 uz stundu tiks izslēgts pilsētas apgaismojums Kandavā.

Ikviens Kandavas novada iedzīvotājs, uzņēmums, ir aicināts simboliski izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, lai parādītu savu apņemšanos videi draudzīgākai rīcībai ikdienā.

printēt Lasīt visu ziņu

Notiks Kandavas novada Lūgšanu brokastis19.03.2018

6.aprīlī no plkst. 10:00 – 12:00 Pensionāru Dienas centrā Kandavā Jelgavas ielā 4a notiks Kandavas novada Lūgšanu brokastis ar tēmu “Iesākumā bija vārds…”.

Lūgšanu brokastu programmā paredzētas dažādu konfesiju garīdznieku un novada domes vadības uzrunas, brokastis un muzikālas dāvanas no grupas “tev.”.

Lūgšanu brokastu tradīcija  aizsākusies Amerikas Savienotajās Valstīs dažādu līmeņu vadītājiem  vienotībā un saskaņā tiekoties brokastu laikā un gūstot stiprinājumu, iedrošinājumu un gudrību. Latvijā Lūgšanu brokastis notiek kopš 2005.gada. Kandavā šogad tās notiks jau sesto reizi.

printēt Lasīt visu ziņu

Noslēdzošais WURTH Ziemas kausa posms jau šonedēļ Kandavā21.03.2018

Pagājušajā nedēļas nogalē Kandavas Valsts Lauksaimniecības Tehnikuma Auto apmācību poligona teritorijā izveidotajā trasē norisinājās WURTH Ziemas kausa trešais posms. Savukārt, šajā nedēļas nogalē – 24.martā noslēgsies ne tikai WURTH Ziemas Kauss, bet arī visticamāk notiks pēdējais autosprinta posms ziemas apstākļos Latvijā!

Šogad, sezonu noslēdzot nedaudz vēlāk kā ierasts, laikapstākļi vēl joprojām ir ziemai atbilstoši, līdz ar to ļaujot izbaudīt vēl pēdējos ziemas auto priekus. Noslēdzošais posms norisināsies turpat - Kandavas trasē, šoreiz mainot braukšanas virzienu uz pretējo pusi. Pēc noslēguma posma organizatori ieplānojuši apbalvošanas pasākumu – 7. aprīlī, Kuldīgā.

Reģistrācija posmam: http://registracija.motorsport... Sacensību nolikums pieejams: http://motorsport.lv/dokumenti...

„WURTH Ziemas Kausa’’ 4.posma dienas plāns:

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārā Rīgā spriež par romu labāku pieeju darba tirgum20.03.2018

14.martā Rīgā notika Kultūras Ministrijas rīkotais seminārs par romu tautības pārstāvju labāku iesaistīšanu darba tirgū, kas tika īstenots projekta „Latvijas romu platforma II: dialogs, līdzdalība un savstarpēja mācīšanās” ietvaros ar Eiropas Savienības programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība 2014 – 2020” finansiālo atbalstu.

Seminārā piedalījās arī mūsu novada pārstāvji- Zantes pamatskolas direktores pienākumu izpildītāja Elita Ose un romu tautības skolotājs Dainis Krauklis.

Uz semināru Kultūras Ministrija aicināja dažādu uzņēmumu pārstāvjus, romu pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus un potenciālos darba ņēmējus, sociālos partnerus, kā arī valsts un pašvaldību iestāžu pārstāvjus.

Semināra mērķis bija veicināt sadarbību starp romu potenciālajiem darba ņēmējiem un darba devējiem, kā arī sociālajiem partneriem. Seminārā piedalījās pārstāvji no Daugavpils, Viļakas, Valmieras, Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Limbažu, Dobeles, Sabiles un Kandavas novada.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Kandavas novada pārstāvji piedalās Leģionāru piemiņas pasākumā Lestenē16.03.2018

16. martā, tāpat kā katru gadu, Lestenes Brāļu kapos norisinājās Leģionāru piemiņas pasākums, kurā piedalījās arī pārstāvji no Kandavas novada.

 Nokļūšanai uz pasākumu tika organizēts kopīgs transports un piemiņas brīdī piedalījās tuvu pie trīsdesmit novadnieku.   Leģionāru piemiņas diena jeb vienkārši 16. marts ir neoficiāla piemiņas diena, kad Latviešu leģiona veterāni un citi cilvēki piemin Latvijas iedzīvotājus, kuri cīnījās Trešā reiha bruņotajos spēkos Latviešu leģiona sastāvā. No 1998. gada leģionāru piemiņas diena kļuva par asu strīdu jautājumu, visasākās diskusijas bija par gājienu, kas notiek no Vecrīgas līdz Brīvības piemineklim.

Par šo datumu stāsta sekojoši vēstures fakti.

1940. gada jūnijā Latvijā sākās baisākais no periodiem latviešu tautas vēsturē – padomju vara nežēlīgi iznīcināja Latvijas inteliģenci, virsniekus un labākos saimniekus. Represēti tika desmitiem tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. 1941. gada vasarā padomju okupāciju nomainīja nacistu okupācija. Pēc pieredzētā tā sauktajā Baigajā gadā daudzi bija gatavi brīvprātīgi vai pēc mobilizācijas iet cīņā pret padomju režīmu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Ieva Annija Stepiņa Latvijas čempione šķēpa mešanā U-18 grupā19.03.2018

Kandavas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Ieva Annija Stepiņa izcīnījusi Latvijas čempiones titulu škēpmešanā LR ziemas čempionātā U-18 vecuma grupā, kas notika 16.martā  Rīgas tehniskās koledžas stadionā.

LR ziemas čempionāts notika neierastos laika apstākļos. Gaisa temperatūra - 5 grādi, auksta ziemeļu vēja pavadībā, tāpēc arī rezultāti visai pavasarīgi. Uzvarai Ievai pietika ar 37.73 metru tālu raidījumu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top