faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Konkurss " Kandavas novada Sporta laureāts 2017"

23.02.2018 20:00 kur : Kandavas kultūras nams

2018.gada 23.februārī plkst. 20:00 Kandavas kultūras namā notiks pasākums “Kandavas novada Sporta laureāts 2017”.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, sveicot sportistus, sporta komandas, kā arī citas personas, kas atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību mūsu novadā.

Konkursu organizē Kandavas novada Kultūras un sporta pārvalde. Konkursantus varat pieteikt sekojošās nominācijās:

Gada sportists; Gada sportiste; Cerība sportā; Labākā komanda; Labākais treneris; Sporta atbalstītājs; Labākais sportists tehniskajos sporta veidos; Mūža ieguldījums sportā; Entuziasts sportā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļas 2017.gada statistika11.01.2018

Kandavas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2017.gadā, nodrošinot nepārtrauktu darbu, strādāja divi darbinieki un kopumā tika sastādīti 249 civilstāvokļa aktu reģistri. 

Tas ir par 40 reģistriem vairāk, nekā 2016.gadā. No tiem 73 dzimšanas, 125 miršanas un 51 laulību reģistrs. Pieaudzis miršanas (par 40 vairāk) un laulības (par 3 vairāk) reģistru skaits.

printēt Lasīt visu ziņu

Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes11.01.2018

Kandavas Mākslas un mūzikas skola piedāvā iespēju apgūt vai papildināt amatniecības prasmes keramikas un kokapstrādes darbnīcās. 

Keramikas darbnīca- pedagogs Inga Brīniņa. Kokapstrādes darbnīca- pedagogs Andis Jakobsons.

Nodarbību sākums 2018.gada februārī. Interesēties un pieteikties skolas lietvedībā - tālrunis 63182045 vai pie direktores - tālrunis 29488030.

printēt

Kandavas pilsētas bibliotēka aicina lasītājus atgriezt paņemtās grāmatas11.01.2018

Kandavas pilsētas bibliotēka aicina savus klientus- grāmatu lasītājus- Jaunajā gadā būt godprātīgiem un atgriezt bibliotēkā pagājušajā gadā paņemto lasāmvielu. 

 Atgādinām, ka grāmatas tiek izsniegtas uz termiņu -15 dienas. Kandavas pilsētas bibliotēkas darba laiks :

 darba dienās no 10:00-18:00; sestdienās no 10:00-15:00.

Būsiet laipni gaidīti bibliotēkā!

printēt

Aktuāla informācija par atkritumu izvešanu08.01.2018

Atgādinām, ka, sākot ar 2018. gada 27. martu, beigsies pašvaldību noslēgtais līgums ar “Eco Baltia VIDE” par sadzīves atkritumu izvešanu.

Tas nozīmē, ka, sākot ar 1. februāri, Kandavā un tā novada pagasta centros – Zantē, Zemītē, Matkulē, Vānē un Cērē, visiem nekustamā īpašuma īpašniekiem un namu apsaimniekotājiem būs jāpārslēdz līgumi ar SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra””.

Janvāra beigās Kandavas novada pašvaldība un tās iedzīvotāji tiks informēti par plānoto līgumu slēgšanas grafiku katrā apdzīvotajā vietā.

Ar līguu projektu, kādi tiks slēgti ar iedzīvotājiem, būs iespēja iepazīties iepriekš - AAS “Piejūra” mājaslapā - www.piejuraatkritumi.lv, kā arī www.kandava.lv un “Kandavas Novada Vēstnesis”.

printēt Lasīt visu ziņu

Informatīvais izdevums “Kandavas Novada Vēstnesis” turpmāk jaunā veidolā08.01.2018

Lai iedzīvotāji saņemtu nepieciešamo informāciju, esam daudz domājuši, kā to labāk pasniegt un novadīt līdz interesentiem. Kultūras un sporta pārvaldē būs atbildīgais darbinieks par reklāmu un intensīvu informācijas sniegšanu, bet, kas attiecas uz pašvaldības pieņemtajiem lēmumiem un aktualitātēm, izmaiņas ir skārušas arī pašvaldības informatīvo izdevumu “Kandavas Novada Vēstnesis”. Lai izdevums nonāktu pie visiem lasītājiem, turpmāk ar pasta starpniecību tas nonāks visu Kandavas novada iedzīvotāju pastkastītēs, līdz ar to palielinās arī tirāža. Bet, lai šis pakalpojums nesadārdzinātos, esam mainījuši arī izdevuma vizuālo izskatu. Turpmāk tiks drukāts uz avīžu papīra tipogrāfijā “Mūkusala”, samazinot drukāšanas izmaksas. Piedomāsim arī pie izdevuma satura un kvalitātes. Izdevums būs krāsains ar kvalitatīvām fotogrāfijām. 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio skanēs divreiz mēnesī

11.01.2018 09:30

Informējam, ka sākot ar šī gada janvāri Kandavas novada domes ziņas Kurzemes radio skanēs 2x mēnesī- katra mēneša otrajā un ceturtajā ceturtdienā plkst. 9:30. 

Šomēnes Kandavas novada domes ziņas skanēs 11. un 25.janvārī plkst. 9:30 Kurzemes Radio. Esi informēts par jaunumiem un aktualitātēm novadā!

Kandavas novada domes ziņu arhīvs pieejams šeit

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top