faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Iedzīvotāji Kandavā tiekas ar domes un iestāžu vadītājiem14.02.2018

13.februārī Kandavas kultūras namā ar novada domes un iestāžu vadītājiem un pašvaldības deputātiem tikās Kandavas iedzīvotāji.

Atsaucība no iedzīvotājiem bija salīdzinoši liela, uz tikšanos ieradās vairāk kā trīs desmiti, kas norāda uz to, ka vietējiem nav vienaldzīgs tas, kas notiek pilsētā, kādiem pasākumiem tiek tērēts pašvaldības budžets, kādi darbi padarīti pagājušajā gadā un kas ieplānots šogad.

Iesākumā domes priekšsēdētāja Inga Priede iepazīstināja sanākušos ar prezentāciju par 2018.gada budžetu, pamatbudžeta ieņēmumu un izdevumu struktūru, paveiktajiem darbiem 2017. gadā un plānoto šajā gadā, par informatīvā izdevuma “Kandavas Novada Vēstnesis” vizuālā noformējuma un izplatīšanas maiņu, vienota pilsētas mākslinieciskā noformējuma izstrādi un dekorēšanu svētkos. Priekšsēdētāja informēja par to, ka sākot ar 28.martu novadā mainīsies atkritumu apsaimniekotājs. Turpmāk šo pakalpojumu veiks SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”. Februārī un martā novada iedzīvotāji aicināti pārslēgt atkritumu apsaimniekošanas līgumus. Priekšsēdētāja informēja arī par sociālās un materiālās palīdzības izmaiņām novadā 2018.gadā un pašvaldības pabalstiem Dzimtsarakstu nodaļā .

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Kandavas domē konsultācijas sniegs Lauku atbalsta dienesta speciālists26.01.2018

Ziemeļkurzemes RLP informē, ka ar 2018. gada februāri LAD Ziemeļkurzemes RLP klientu apkalpošanas speciālists pieņems klientus vienu reizi mēnesī - katra mēneša otrajā pirmdienā no plkst. 10.00-17.30, Kandavas novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Dārza iela 6, Kandavā.

Pirmā tikšanās reize plānota 12. februārī.

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa “Gada labākā būve Latvijā 2017” otrajā kārtā iekļuvušas divas mūsu novada būves14.02.2018

Pagājušā gada nogalē Kandavas novada dome pieteica konkursam “Gada labākā būve Latvijā 2017” divas būves- nominācijā “Pārbūve” Kandavas Mākslas un mūzikas skola un nominācijā “Inženierbūve” Biomasas katlu māja Kandavā. Abas būves ir iekļuvušas konkursa otrajā kārtā.

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2017” otrajā kārtā žūrija dodas astoņu dienu braucienos, lai klātienē novērtētu 78 būves no 81 pieteiktās, tiktos ar būvniekiem un pasūtītājiem. 13. februārī un 14. februārī tiks vērtētas būves Rīgā, 20. februārī tiks vērtētas būves Kurzemē, 22. februārī tiks vērtētas būves Zemgalē, 27. februārī -  Latgalē, 28. februārī un 2. martā -  Vidzemē, bet 8. februārī žūrija jau vērtēja būves un tikās ar būvniekiem un pasūtītājiem Salaspilī un Rīgā.

printēt Lasīt visu ziņu

Notiks novada iedzīvotāju sapulces26.01.2018

Kandavas pilsētā un novada pagastos februārī un martā notiks iedzīvotāju sapulces, lai pārrunātu aktuālākos jautājumus ar domes vadību, deputātiem un speciālistiem. Iedzīvotāji tiks iepazīstināti ar prioritātēm un galvenajiem darbības virzieniem 2018. gadam.

Iedzīvotāji varēs uzdot aktuālus jautājumus aicinātajiem pārstāvjiem no SIA „Kandavas komunālie pakalpojumi”, Kandavas novada pašvaldības policijas, Kandavas novada Sociālā dienesta, SIA “Kandavas ceļi”, kā arī domes vadībai, deputātiem un pārvalžu vadītājiem. Iedzīvotāji jautājumus var iesūtīt arī iepriekš, rakstot pa e-pastu uz adresi: liga.supstika@kandava.lv.

 Februārī
20. februārī plkst. 17:30 Zantes pagasta kultūras namā;
28. februārī plkst. 17:30 Vānes pagasta kultūras namā.

printēt Lasīt visu ziņu

Tikšanās ar ekoloģiskās saimniecības īpašnieku no Itālijas15.02.2018

24.februārī no plkst. 14:00 - 17:00 Jaunpils reģionālās attīstības centrā "RATS" ("Jaunkalni", Jaunpils) notiks tikšanās agroekologu, ūdens arheologu, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieku Lorenzo Caponetti no Itālijas.  Šīs tikšanās ietvaros ikvienam tās dalībniekam būs iespēja dzirdēt, kā ar neparastu, bet saprātīgu saimniekošanu Lorenzo izdodas efektivizēt savas ekoloģiskās saimniecības darbību.

Lorenzo Caponetti ir harizmātiska personība, kas domā, kā pabarot pasauli veselīgi un kā to uzturēt līdzsvarā. Agroekologs, ūdens arheologs, lauku tūrisma un burvīga restorāna īpašnieks, kurā gatavo un pasniedz tikai pašu izaudzēto. Lorenzo uzskata, ka ēdiena garša sāk veidoties un rodas jau augsnē. Viņa kaislība ir dabiska saimniekošana, vērojot un izprotot procesus dabā, kā arī dalīšanās savās zināšanās ar ikvienu, kam tas ir svarīgi. Itin bieži viņš tiek pieaicināts par konsultantu ekoloģiskajās saimniecībās.

printēt Lasīt visu ziņu

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators15.02.2018

Biznesa inkubatorā darbojas esošo un potenciālo uzņēmēju kopiena, kas attīsta zināšanas, stiprina savu sociālo kapitālu, kā arī piesaista finansējumu uzņēmumam.

LIAA Jūrmalas biznesa inkubators darbojas ne vien Jūrmalā, bet arī Babītē, Baldonē, Engurē, Jaunpilī, Kandavā, Ķekavā, Mārupē, Olainē un Tukumā. Tas piedāvā divas atbalsta programmas - pirmsinkubāciju (biznesa ideju autoriem) un inkubāciju (līdz 3 gadus veciem uzņēmumiem).

Pirmsinkubācijas programmā uzņemšana notiek nepārtraukti. Tās ietvaros ikviens 6 mēnešu garumā var piedalīties inkubatora semināros un darbnīcās, konsultēties ar ekspertiem, tīkloties ar citiem uzņēmējiem, piesaistīt mentoru un bez maksas izmantot atvērtā biroja telpas un tehniku.

printēt Lasīt visu ziņu

Komiteju sēdes notiks 15. februārī14.02.2018

Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

Kandavas novada dome informē, ka kārtējās novada domes komiteju sēdes notiks 15.februārī domes zālē:

13:00 Vides aizsardzības un komunālo jautājumu komitejas sēde

14:00 Sociālo lietu un veselības aizsardzības komitejas sēde

15:00 Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēde

16:00 Finanšu, plānošanas un novada attīstības komitejas sēde  

Sēžu darba kārtība šeit

printēt
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top