faceboktwitteryoutube
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Novada represētie iedzīvotāji tiekas piemiņas vietās

25.03.2016 14:00

„ Gadu no gada pulcējamies šajā vietā, kura nes mums skaudras atmiņas par to necilvēcību un netaisnību, kura tika nodarīta latviešu tautai 1949.gada 25.martā. Mūsu pienākums ir atcerēties, nekad neaizmirst un neko tamlīdzīgu nepieļaut!” Ar šādiem vārdiem savu uzrunu 25.marta represijās cietušo piemiņas vietā Kandavas stacijā iesāka Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes seminārs par EPS

26.04.2016 09:30 - 16:00 Kandavas novada dome

26. aprīlī no plkst. 9:30 līdz 16:00 Kandavas novada domē un Vānes pagasta bibliotēkā notiks Ziemeļkurzemes reģionālās lauksaimniecības pārvaldes organizēts seminārs par Elektroniskās pieteikšanās sistēmu (EPS).

AS “Sadales tīkls” turpina atjaunot elektrotīklu Kandavas, Tukuma un Engures novadā 29.02.2016

Lai elektrotīkls būtu drošs, efektīvs un iedzīvotāji saņemtu kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi, AS „Sadales tīkls” Tukuma, Kandavas un Engures novadā šogad plāno realizēt 12 investīciju projektus. Elektrotīkla atjaunošanā ieguldot vairāk nekā 1,4 miljonus eiro, kopumā novados plānots atjaunot vidējā sprieguma elektrolīnijas 23 km garumā, rekonstruēt vai izbūvēt jaunas 17 transformatoru apakšstacijas, bet zemsprieguma gaisvadu elektrolīniju pārbūvi par kabeļu līnijām plānots veikt 30 km garumā. Pēc plānoto projektu realizēšanas, elektroapgādes drošums un kvalitāte uzlabosies vairāk nekā 6 000 AS “Sadales tīkls” klientu.

Nozīmīgi iedzīvotāju elektroapgādes uzlabošanas projekti šogad tiks realizēti Kandavas novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Lieldienu pasākums Valdeķu ciematiņā

27.03.2016 12:00 Valdeķu kultūras nams

Koncerts, Lieldienu aktivitātes.

Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes Radio

Jaunākās galerijas


back to top