Drukas datums: 13:42:19 23.04.2024

20.decembrī Kandava/COMPOR pret BK Ķekava/Optibet vienību24.12.2017

img_9308.jpgAtzīstami cīnāmies, tomēr uzvarai nedaudz pietrūkst...

20.decembrī Kandavā uzņēmām Ķekavas/Optibet komandu, kura līdz šim piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, tā kā pēc ļoti sliktā snieguma spēlē pret Gulbeni mūs negaidīja vieglāks uzdevums.

Spēles sākumā dominēja aizsardzība un abām komandām punkti nāca grūti, tomēr pirmajās 5 minūtēs nelielu pārsvaru ieguvām mēs. Tomēr līdz ceturtdaļas beigām pārsvaru noturēt neizdevās un pēc desmit minūtēm 16:20.

Otrajā ceturtdaļā abas komandas aizvien demonstrēja labu aizsardzību un punkti auga lēnām, bet pie šāda basketbola veiksmīgāki izrādījāmies mēs un pēc pielabota Guntara Strāķa metiena, Arvis Savčenko pielika punktu pirmajam puslaikam - 33:30.

Otrā puslaika sākumu ļoti veiksmīgi nospēlēja Čīma, kas ļāva turēties vadībā, tomēr viesi atrada spraugu mūsu aizsardzībā un sāka gūt punktus naskāk kā mēs, kas ļāva pirms pēdējām 10 minūtēm iekrāt 6 punktu pārsvaru - 51:57. Trīs minūšu pārtraukumā atradām veidu, ka ierobežot viesu uzbrukumu un turējāmies līdzās, tomēr tuvāk par 4 punktiem vairs pietuvoties neizdevās. Arī piezīmju taktika beigās rezultātu nedeva, un gala rezultātā diemžēl zaudējums ar 72:78.

Mazliet rūgtuma sajūta, jo bija iespējas uzvarēt, tomēr prieks, ka šodien izskatījāmies krietni labāk nekā pirms 3 dienām, un spējām izrādīt nopietnu konkurenci spēcīgajam pretiniekam.

Kandava/COMPOR vs BK Ķekava/Optibet 72:78 (16:20; 17:10; 18:27; 21:21)

G.Strāķis 17, Rudmiezis 16, Savčenko 8, Čīma 7, Šilbergs 7, Rozentāls 5, Gotfrīds 5, Kauliņš 5, A. Strāķis 2, Balsers, Rudzītis, Bērziņš.

*Konkursa prognožu spēles rezultātus apkoposim tuvākajās dienās.