faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kandava/COMPOR basketbola komandai sezona noslēgusies20.04.2018

Regulāro sezonu noslēdzot sestajā vietā, un pirmajā kārtā pieveicot LU/BS Rīga komandu, ¼ finālā pretī mums stājās regulārās sezonas trešā spēcīgākā komanda – Gulbenes “Buki”.

Atšķirībā no pirmās izslēgšanas spēļu kārtas, kur uzvarētāju noskaidroja divu spēļu summā, ceurtdaļfinālā jācinās bija līdz divām uzvarām. Tā kā Gulbenes komanda regulārajā čempionātā bija augstāk par mums, tad viņiem bija mājas zāles priekšrocības, līdz ar  to pirmo spēli aizvadījām Gulbenē.

Spēles sākums bija ļoti cerīgs, ātri izvirzījāmies vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot atrodotis vadībā, taču trešajā ceturtdaļā krietni veiksmīgāk spēlēja mājinieki, laužot spēles gaitu, izcīnot pirmo uzvaru sērijā.

Otro spēli Kandavā, ļoti lieliskā atmosfērā, aizvadījām pēc līdzīga scenārija kā Gulbenē. Arī šinī spēlē galveno izrāvienu mājinieku komanda veica trešajā ceturtdaļā, pārsvaru noturējām un izcīnījām iespēju vēlreiz atgriezties Gulbenē, lai tur aizvadītu izšķirošo spēli.

Uz tālo Gulbeni gatavi līdzi braukt bija ap 80 līdzjutēju, tā sagādājot lielisku atmosfēru arī Gulbenē, tomēr lielisks sniegums mūsu komandai neizdevās. Neveikmses uzbrukumā neļāva spēkoties ar ļoti labi spēlējošo “Buku” komandu, un līdz ar to sanāca bezierunu zaudējums. Tomēr, vēlreiz jāuzteic līdzi atbraukušie skatītāji, kuri neskatoties uz slikto rezultātu, turpināja atbalstīt komandu līdz pat spēles beigām, kā arī pēc tās.

Līdz ar to pirmo sezonu LBL2 Kandava/Compor komanda noslēdza ¼ finālā. Rezultāts noteikti nav slikts priekš debijas, atstājot vietu progresam uz nākamo sezonu. Komanda saka milzīgu paldies visiem līdzjutējiem, kuri visas sezonas garumā spēles Kandavas hallē padarīja par svētkiem, tiksimies nākamajā sezonā!

Tāpat ļoti liels paldies visiem sponsoriem: Kandavas novada domei, SIA Compor, RGR plus (Raivim un Gitai Bērziņiem), SIA M un V (Guntim Meieram), SIA Aggregare (Robertam Redko), SIA Abas home Smokehouse (Guntaram Indriksonam), SIA Kandavas Ceļi (Ivaram Marašinskim), Rūmenes muižai, SIA Kristaps (Ivo un Solvitai Gotfrīdiem), www.viss.lv (Jānim Priedniekam), Virši-A, Kalnmuižas pils, Ilzei Gotfrīdai, SIA Saltums (Stefānijai Neibergai). Kā arī Marekam Mejerim un Jānim Strēlniekam par sarūpētajām balvām skatītāju konkursā.

Informāciju sagatavoja: Edgars Priede, Kandava/COMPOR komandas treneris

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top