Drukas datums: 11:59:54 28.03.2024

Kandava/COMPOR iekļūst ceturtdaļfinālā28.03.2018

29542149_237441540160761_6920783757576044491_n.jpg27.martā fantastiskā atmosfērā komandai Kandava/COMPOR aizvadīta 1/8 fināla atbildes spēle pret LU/BS Rīga.

“Pirmajā spēlē Rīgā bijām iekrājuši 11 punktu handikapu, bet savās mājās domājām tikai par uzvaru.

Spēles sākums padevās veiksmīgs, jo spējām turēties nelielā vadībā, parādot, ka nedosim viesiem iespēju domāt par uzvaru divu spēļu summā. Ceturtdaļas izskaņā izdevās trāpīt divus tālmetienus un pēc pirmajām desmit minūtēm 25:18, divu spēļu summā pat +18. Taču otrajā ceturtdaļā radījām problēmas paši sev, ko veiksmīgi izmantoja viesi un pārņēma spēles iniciatīvu. Darbojāmies neveiksmīgi aizsardzībā un pēc puslaika jau -1, radot LU cerību arī par divu spēļu summu. Pirms otrā puslaika tablo vēstīja 43:44.

Trešajā ceturtdaļā bijām krietni uzlabojuši aizsardzību, taču bija iestrēdzis uzbrukums... Rezultāts auga lēnām, abām komandām reti gūstot punktus, tomēr tas derēja mums, jo pirms pēdējām 10 minūtēm 55:54 par labu mums. Noslēdzošās desmit minūtes nedaudz labāk iesāka viesi, tomēr turējām viņus drošā attālumā no mūsu 11 punktu handikapa, tomēr 2 minūtes līdz beigām viesi ieguva 5 punktu pārsvaru, kas radīja nelielu satraukumu tribīnēs, taču pateicoties milzīgajam atbalstam tieši no tribīnēm, netikai neļāvām viesiem radīt intrigu, bet arī atnesām skaistu uzvaru ar rezultātu 77:74 jeb +14 divu spēļu summā!

Kandava/Compor - LU/BS Rīga 77:74 (25:18, 18:26, 12:10, 22:20) Kandava: G.Strāķis 25, Kauliņš 13, Čīma 11, Gotfrīds 8, Savčenko 7, Šilbergs 6, Kundrats 2, A.Strāķis 2, Balsers 2, Rozentāls 1.

1a.jpgNākamajā kārtā spēkosimies ar spēcīgo Gulbenes Buku vienību, kuriem regulārajā sezonā abas spēles bez variantiem zaudējām. Taču tas dos papildus motivāciju, lai revanšētos un uzvarētu. Uz pusfinālu tiks tā komanda, kura uzvarēs divās spēlēs! Pirmo spēli aizvadīsim Gulbenē, sestdien 14:00! Spēle Kandavā plānojas otrdien 20:00!

Organizējam autobusu braucienam uz šo spēli! Ja gribi braukt līdzi un atbalstīt mūs, piesakies! Autobuss par brīvu, līdzi tikai skaļas balsis! Izbraucam sestdien 9:00 no Kandavas, braucot cauri Rīgai, ja kāds vēlas, var pievienoties autobusam arī Rīgā!

Piesakies pie Kristaps Gotfrīds vai pa telefonu 28300221"