• English
Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kandava/COMPOR saglabā pirmo vietu turnīra tabulā un uzveic BK Jelgava basketbolistus11.01.2019

dsc3546.jpg11.janvārī Kandava/COMPOR basketbolisti spraigā spēlē uzvar jelgavniekus ar rezultātu 82:76. Kamēr basketbolisti cīnījās laukumā, komandu līdzjutēji tribīnēs sarīkoja īstas bungu un trokšņa sacensības.

Spēli pārliecinošāk iesāka kandavnieki, un, kad pēc nospēlētām nepilnām piecām minūtēm rezultāts uz tablo bija 2:10, BK Jelgava komandas galvenais treneris Gatis Justovičs pieprasīja pārtraukumu. Pēc tam jelgavnieki nedaudz rezultātu izlīdzināja un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 18:11.

Otrajā puslaikā kandavnieki demonstrēja saturīgāku sniegumu, bet rezultāta starpība īpaši nemainījās, un trešā ceturtdaļa noslēdzās ar plus 11 – rezultāts uz tablo rādīja 61:50  Kandava/Compor» labā.

Ceturtajā ceturtdaļā jelgavnieki atkal pievilka rezultātu un bija tikai 6 punktu starpība uz tablo, bet tad sekoja divas veiksmīgas epizodes kandavniekiem, un jau plus 10 Kandava/COMPOR komandai. Pēdējās divas spēles minūtes bija ļoti spraigas – jelgavnieki centās atspēlēs sešu punktu deficītu, cīnījās līdz galam, tomēr spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 82:76.