Drukas datums: 15:24:26 20.04.2024

Tālais izbraukums uz Rēzekni veiksmīgs- Kandava/COMPOR izcīna uzvaru!02.12.2018

46366169_359988574572723_4380399770384990208_o.jpg2.decembrī mūsu Kandava/COMPOR basketbola komanda aizvadīja savu kārtējo sezonas spēli un tālajā izbraukumā uz Rēzekni izcīnīta uzvara ar rezultātu 89:72!

Sportacentrs portāls raksta:

Dienas vienīgajā spēlē Latvijas Basketbola līgas otrajā divīzijā (LBL2) „Kandava/Compor” (7-3 #4) izbraukumā apspēlēja „Ezerzemi/Rēzekni” (5-6 #5) ar 89:72. Ar 29 punktiem uzvarētāju rindās atzīmējās „Kandava/Compor” kapteinis Guntars Strāķis.

Pirms šīs spēles viesiem bija par vienu punktu vairāk turnīra tabulā, un viņi ieņēma ceturto vietu – pēdējo, kas ļauj piedalīties izslēgšanas mačos, līdz ar ko mačam bija īpaši liela nozīme, jo Kandava spēlēja pret tiešajiem konkurentiem. Lai gan katra no ceturtdaļām pagāja līdzīgā cīņā, tikai pirmajās desmit minūtēs Rēzeknes Robežsardzes koledžas sporta zālē sanākušie skatītāji izbaudīja mirkli, kad viņu atbalstītā komanda bija vadība.

Minūti pirms pirmā pārtraukuma rezultāts bija 17:19 par labu Rēzeknei, kad divas reizes pēc kārtas no pustālās distances mērķī trāpīja „Kandavas/Compor” kapteinis Strāķis, rezultātam kļūstot 21:19. Otrajā ceturtdaļā mājinieki vēl turēja līdzi viesiem, neļaujot viņiem atrauties vairāk, nekā dažu punktu attālumā, taču turpinājumā tas bija arvien grūtāk, un otro ceturtdaļu Kandava uzvarēja ar četru punktu pārsvaru, bet trešo un ceturto – ar piecu.

Par galveno varoni „Kandavas/Compor” sastāvā, kas Rēzeknē ieradās astoņu cilvēku sastāvā, kļuva kapteinis Guntars Strāķis, kurš iemeta trešdaļu no komandas punktiem – 29, tajā skaitā realizējot trīs tālmetienus. Strāķis pavadīja laukumā visu spēli no sākuma līdz beigām. Cīņā zem groziem neapturams bija otrais rezultatīvākais spēlētājs Kristaps Gotfrīds, kurš savāca 15 bumbas, ka arī iemeta 24 punktus un izdarīja septiņas piespēles. „Ezerzemes/Rēzeknes” komandā 19 punktus iemeta Valdis Seņkāns, bet 11 atlēkušas bumbas izcīnīja Jānis Jukna.

Panākums šajā mačā ļāva „Kandavai/Compor” apsteigt „LU/BS Rīga” turnīra tabulā, un ar astoņām uzvarām 11 mačos komanda ieņem trešo vietu LBL2 A grupā. „Ezerzeme/Rēzekne” palika piektajā pozīcijā ar pieciem panākumiem 12 spēlēs.

Ezerzeme/Rēzekne - Kandava/Compor 72:89 (19:21; 16:20; 21:26; 16:22)

Nākamā spēle Kandavā, 5.decembrī, plkst. 20:00 pret RTU komandu!