Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/matkules_pagasts/matkule_realizets_projekts_sakartota_vide_sporta_laukuma
Drukas datums: 05:29:58 25.03.2019

Matkulē realizēts projekts “Sakārtota vide sporta laukumā”31.10.2018

Matkules domu biedru grupa “Mēs Matkulei” pagasta pārvaldnieces Dzidras Jansones vadībā ir īstenojusi projektu “Sakārtota vide sporta laukumā”, atjaunojot Matkules sporta laukuma žogu, kas teritoriju atdala no kultūras nama un daudzdzīvokļu māju teritorijas. Tāpat projekta ietvaros sporta laukums ir papildināts arī ar soliņiem un jaunu koka lapeni.

Šī gada aprīlī  “Lielās Talkas” laikā brīvprātīgie veica vecā žoga demontāžu  un arī jaunā žoga uzstādīšanai brīvprātīgajā darbā tika iesaistīti jaunieši, kuri ikdienā izmanto sporta laukumu.

Ideja par sporta laukuma žoga atjaunošanu radās Kandavas novada Iespēju fonda organizētajā Matkules pagasta apkaimes ideju darbnīcā un projekts realizēts KNIF projekta konkursa “Dari pats!” ietvaros. Projektu finansē Kandavas novada iespēju fonds ar Kandavas novada domes un ziedotāju atbalstu.

Projekta ideja aktualizēta Matkules apkaimes ideju darbnīcā projekta “Esi pilsoniski aktīvs – piedalies, iesaisties un dari Kandavas novadā!” ietvaros, kuru finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.