A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

BK Kandava pret BK Jelgava

03.10.2020 16:00 - 18:00

img_5983.jpgSestdien Kandavas sporta hallē notika basketbola svētki, jo savu debiju Douglas starptautiskajā basketbola līgā piedzīvoja Kandavas basketbola kluba daiļā dzimuma pārstāves. Svinīgo atklāšanas ceremoniju atklāja kandavnieks Armands Krauliņš un Latvijas sieviešu basketbola līgas direktore Līga Goldmane. Kandavas komandas sastāvs ir pulcējis gan pieredzējušas spēlētājas, gan spēlētājas, kas pārstāvējušas Latvijas valstsvienību jauniešu izlasēs, gan gados jaunāks meitenes, kam šī ir pirmā pieredze lielajā basketbolā.

Plkst. 16.00 mūsu meitenes uzsāka sīvu cīņu pret BK Jelgava spēlētājām.
Jau pirmajā spēles minūtē Baiba Čevere atklāja spēles rezultātu, gūstot pirmos punktus kandavnieču labā. Agresīvi strādāt aizsardzībā un ar ātriem pretuzbrukumiem gūt punktus - trenera Roberta Rozentāla izvirzītais galvenais dāmu uzdevums spēlē. Šķiet, ka visai veiksmīgi mūsu dāmām tas izdevās, jo puslaika pārtraukumā kandavnieces devās ar +7 punktiem uz tablo. Turpinot agresīvi strādāt aizsardzībā, piespiežot pretinieces kļūdīties, mūsu meitenēm arī trešajā ceturtdaļā izdevās nosargāt iegūto pārsvaru. Pēdējās desmit minūtes mājiniecēm gan bija ļoti mazrezulatīvas, gūstot vien 5 punktus ceturtdaļā, taču izdevās izcīnīt uzvaru. Spēles izskaņā 58:53 un BK Kandava dāmas svin savu pirmo uzvaru vēsturiskajā spēlē.