A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

BK Kandava pievienojas Douglas LSBL B grupas favorītēm!

30.03.2021

img_7549.jpgMarts BK Kandava meitenēm ir bijis īpaši sportisks, treniņus un spēles aizvadot ļoti intensīvā režīmā. Arī 31. marta vakars nebija izņēmums, kad mājas zālē tika uzņemtas BK Saldus komandas meitenes. Uzvara spēlē bija ļoti nepieciešama abām komandām, ko arī varēja spriest pēc spēles gaitas, kurā abas komandas ar cīņassparu un asumu devās pretī uzvarai. Pirmās spēles minūtes mūsu dāmas uzsāka jaudīgi, jau pirmajās minūtēs izvirzoties vadībā ar rezultātu 9:2, taču pretinieces 4 minūšu laika panāca vadību ar 14:13. Sīva cīņa abās laukuma pusēs. Puslaikā mūsu meitenes devās iedzinējos ar -3. Spēles otrais puslaiks agresīvs, ass un jaudīgs! Pretiniecēm nopelnot nesportisko piezīmi, tad abām komandām abpusējā piezīme, kā arī treneru korpusa tehniskās piezīmes. Punkts pēc punkta abos galos. Spēles gaita ļoti līdzīga - no +8 līdz -9, taču raksturs, cīņasspars un komandas spēle (31 AS) nesa mūsu meitenēm uzvaru ar +7. Fantastiskas emocijas, lieliska atdeve laukumā un ļoti kārotā, un vajadzīgā uzvara pelnīti nopelnīta. Mūsu komandā neapturama bija Liene Jansone ar double-double - 22 punkti, 15 bumbas, Laurai Keisterei un Baibai Čeverei abām pa 15 punktiem un 5 AS, M. Bertānei 14 punkti un 6 AS, 8 punkti Lindai Sarjai, K.Andersonei 2, pārējās meitenes šoreiz bez punktiem, bet paldies par atdevi laukumā un sirsnīgo atbalstu no soliņa!

Šobrīd BK Kandava ieņem vietu starp B grupas favorītēm, un priekša vēl 2 aizraujošas un ļoti svarīgas spēles par cīņu izslēgšanas turnīrā. Nākamās spēles izbraukumā: 03.04.2021. ar BK Ogre/BS Ogre un 09.04.2021. ar BJBS Rīga/Juniores-2.