vejsparns.jpg
dzīvo ar garšu!
  • lat.jpg
  • eng.jpg

PASĀKUMU KALENDĀRS

Lielā Talka Kandavas novadā

23.04.2016
Geocaching jeb slēpņošanas aktīvisti no visas Latvijas pulcējas Kandavā, lai attīrītu Abavas krasta teritoriju

23. aprīļa rītā, saulainā un siltā laika iedvesmoti, kolektīvi, organizācijas, iestādes, uzņēmumi, domu biedru grupas, ģimenes un bērni visā Latvijā un arī Kandavas novadā, vienojās kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs.

Cēres pagastā talkotāju pulciņš ar labu garastāvokli un darba prieku sakārtoja pamatskolas sporta laukumu un apkārtni - līdzināja zemi, grāba lapas un nokritušos zarus. Kā pastāstīja pagasta pārvaldniece Maija Jēce, Cēres pamatskolas skolēni talkojuši jau iepriekšējā dienā, salasot 30 maisus ar atkritumiem.

Matkulē talcinieki sagatavoja zemi un sēja zālāju pie kultūras nama, kā arī sakopa centra kapu nogāzi. Savukārt, iepriekšējā dienā bērni un jaunieši no JC centra “Nagla” Matkules filiāles attīrīja ceļmalas no atkritumiem, kā arī tika talkots pie Buses pilskalna.

Zemītē sakopa kapsētu- grāba, šķiroja atkritumus, novāca kritušos koku zarus. Iepriekšējā dienā tika sakopta ezermala. Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha uzslavēja Grenču ciema iedzīvotajus, kas tāpat kā katru gadu aktīvi darbojās apkārtnes sakopšanā- tika attīrītas ceļmalas, sakopts parks un sporta laukums, kā arī privatmāju teritorijas.

Zantes pagastā, tāpat kā iepriekšējā gadā, no atkritumiem tika attīrītas ceļmalas. Tuvākajā laikā arī plānots nokrāsot bērnu spēļu laukuma žogu.

Vānēs pagastā aktīvi strādāja vairākās vietās vienlaicīgi. Bibliotēkas vadītājas Sandras Kosogovas vadībā tika sakoptas piemiņas vietas Vānes pagasta centrā pie baznīcas, bet Vānes pagasta pārvaldniece Daina Priede kopā ar amatierteātra dalībniecēm veidoja ziemciešu puķu dobi pretī kultūras namam. Pilenieku ģimene sakopa atpūtas laukuma "Spāres" teritoriju un seniori darbojās ciemata brīvdabas estrādē.

Kandavā šogad pulcējās liels skaits talcinieku, to skaitā bija gan vietējie iedzīvotāji, uzņēmumi un iestādes, gan viesi no tuvākām un tālākām Latvijas vietām. Talkošanā aktīvi piedalījās Kandavas vidējās paaudzes deju kolektīvs “Ozolāji” ar tā vadītāju Gati Frīdenbergu, kā arī vairāk kā trīsdesmit Geocaching jeb slēpņošanas aktīvistu no dažādām Latvijas vietām, kas attīrīja Abavas krasta teritoriju.

Pulcēšanās pie Kandavas Tūrisma informācijas centra Geocaching jeb slēpņošanas aktīvisti no visas Latvijas pulcējas Kandavā, lai attīrītu Abavas krasta teritoriju Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ozolāji" ir ne tikai aktīvi dejotāji, bet arī čakli talkotāji Cērē talcinieki sakārtoja skolas sporta laukumu Cērē talcinieki sakārtoja skolas sporta laukumu Cēres pamatskolas 8.klases skolnieces Annija Jēce un Helēna Pētersone talkoja arī iepriekšējā dienā Čaklākās talcinieces Cērē- Cēres pamatskolas 8.klases skolnieces Annija Jēce un Helēna Pētersone saņēma no domes priekšsēdētāja krekliņus "Latvijai būt zaļai" Cērē talcinieki sakārtoja skolas sporta laukumu Matkulē talcinieki sēj zālāju pie kultūras nama Pirms jauna zālāja sēšanas ir jāsagatavo zeme Talkotāji Matkulē sēj zālāju pie kultūras nama Čaklākie talcinieki Valdeķos Zemītes pagasta pārvaldniece nebaidās apgalvot, ka tieši Zemīte ir zaļākais pagasts Kandavas novadā Sava uzņēmuma teritoriju sakopj SIA "Zemītes darbnīcas" īpašnieks Andris Čupriks Talkas laikā tika iestādīts ķirsis Talkas darbi Grenču ciemā Talkas darbi Grenču ciemā Talkas darbi Grenču ciemā Čaklie talcinieki Zantē Top dekors pie Vānes kultūras nama Vānes pagasta čaklie talcinieki saņem pārsteiguma dāvaniņas Bibliotēkas vadītājas Sandras Kosogovas vadībā tika sakoptas piemiņas vietas Vānes pagasta centrā pie baznīcas Bibliotēkas vadītājas Sandras Kosogovas vadībā tika sakoptas piemiņas vietas Vānes pagasta centrā pie baznīcas Bibliotēkas vadītājas Sandras Kosogovas vadībā tika sakoptas piemiņas vietas Vānes pagasta centrā pie baznīcas Vānes estrādes sakopšanas darbi Vānes estrādes sakopšanas darbi Čaklie talcinieki Vānes estrādē  Top ziemciešu puķu dobe pretī kultūras namam  Top ziemciešu puķu dobe pretī kultūras namam Top ziemciešu puķu dobe pretī kultūras namam Pilenieku ģimene sakopa atpūtas laukuma "Spāres" teritoriju Dekors pie Vānes kultūras nama Uzņēmuma SIA "Saltums" čaklais kolektīvs Geocaching aktīvisti pēc talkas tiekas Čužu purvā Latvijā veidotās geomonētas
back to top