faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Kandavas novada taku skriešanas seriāls 3.kārtaTeātra izrāde "Preilenīte" un zaļumballe ar grupām "Dakota", "Credo" un "Roja"Matkules pagasta svētki "No Jāņiem līdz Pēteriem"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Kandavas novada sporta svētki 2015

14.08.2015 10:00 - 15.08.2015 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

14. un 15.augustā notika Kandavas novada sporta svētki 2015. Sporta svētki iesākās 14.08. plkst. 10:00 ar Jāņa Lūša kausa izcīņu šķēpa mešanā Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā un turpinājās ar Kandavas novada iestāžu un komandu sacensībām plkst. 16:00 turpat vidusskolas stadionā. Darbojās piepūšamā atrakcija un notika sacensības bērniem.

15.augustā jau plkst.6:00 pie Abavas tilta sacensības uzsāka makšķernieki. Plkst. 11:00 sākās sacensības vairākos sporta veidos( pludmales volejbols sievietēm/vīriešiem, strītbols siev./vīr. ; peldēšana 50 m siev./vīr. ; futbols, spēka trīscīņa) Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā.

Kandavas novada iestāžu un komandu sporta spēles

Piektdienas vakarā, KVS stadionā, kopā tika aicinātas Kandavas novada iestādes un uzņēmumi kā arī novadnieku komandas, kas vairāku stundu garumā, 12 disciplīnās varēja mēroties spēkiem.

Disciplīnas – Indiāņu spēle, Peles vārti, Skaitļu rēbuss, Rietumlīga, Sievas soda metieni, Zīļu iela2, Rudens pastaiga, Kovboju spēle, Dzērveņu lasīšana, Ķer un ēd, Trimbambā un 18JF15.

Sīvā cīņā godpilnās vietas izcīnīja:

1.v. „RGR plus”

2.v.”Kandavas Ozols”

3.v. „Priedaine N 2”

Kandavas novada sporta svētki 2015. Rezultātus skatīt šeit

J.Lūša balvas izcīņa šķēpa mešanā 2015 . Rezultātus skatīt šeit


Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top