A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Basketbola turnīrs meitenēm "Kurzemes kauss" 1.posms

19.03.2022

2759699344856554165498892353979416931383199n.jpgKandavas Bērnu un jaunatnes sporta skola, basketbola trenera Andra Bambja vadībā organizēja basketbola turnīru 2012. gadā dzimušajām un jaunākām meitenēm.

Turnīra 1. posmā piedalījās četras komandas - Kandava, Talsi, Saldus un Tukums. Kandavas un Talsu meitenēm šis bija pirmais basketbola turnīrs. Par 1. posma uzvarētājām un 1.vietas ieguvējām kļuva Saldus meiteņu komanda, 2. vieta- Tukuma meitenēm, 3. vieta- Kandavas meitenēm un 4. vieta- Talsu meitenēm.

Turnīrā tika organizēta SIA "Telms" balvas izcīņa stafetē komandām "piepūšamā atrakcija", kurā 1. vietu izcīnīja Kandava, 2. vietu izcīnīja- Talsi, 3. vietu izcīnīja - Tukums, 4.vietu izcīnīja- Saldus.

Paldies visiem atbalstītājiem, vecākiem, treneriem, sekretariātam, tiesnešiem un jaunajām dāmām- basketbolistēm! Paldies ANDRIM BAMBIM par profesionāli noorganizētu turnīru un meiteņu basketbola attīstīšanu Kurzemē!