Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumi/1558/novada_svetkos_erudicija_sacensas_pagastu_un_kandavas_pilsetas_komandas
Drukas datums: 13:11:09 06.06.2020

Novada svētkos erudīcijā sacenšas pagastu un Kandavas pilsētas komandas

28.05.2016 17:30
Jautājumu krustugunīs -komandu kapteiņi

Jautājumu krustugunīs -komandu kapteiņi

Novada svētku otrās dienas, 28.maija, pievakarē Kandavas Bruņinieku pilskalnā notika jautra erudīcijas spēle ar šova piesitienu- „Gudrimeļu zvaigžņu brīdis”, kurā savā zināšanā un varēšanā, spēkiem mērojās visu novada pagastu un Kandavas pilsētas komandas. 

Jautājumus spēlei bija sagatavojuši Kandavas novada skolu audzēkņi. 

Spēli vadīja Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste, par muzikālu pauzi ar dziesmām gādāja Madara un Jānis, spēli vērtēja eksperti – novada domes kancelejas vadītāja Anita Dundure un novada muzeja vadītāja Sarma Anģēna, reklāmas pauzes īsināja un dažāda veida palīdzību komandām sniedza domes nekustāmā īpašuma speciāliste Dace Seile.

Interesantā, jautrā un smiekliem bagātajā spēlē, skatītāju atbalstīti un sumināti,  uzvaras laurus plūca Zemītes pagasta komanda, kurā startēja Zemītes pamatskolas direktore Maruta Vilumsone, tautas nama vadītāja Erodeja Kirillova un bibliotēkas vadītāja Solvita Kalinjuka.

Dāvanā par piedalīšanos visas komandas saņēma Atzinības rakstus un baltus galdautus, kurus uzklāt, nākamajos 4.maija „Baltā galdauta svētkos” un citos svinīgos pasākumos.

Ar īpašām dāvanām tika godināti 17 novada skolu audzēkņu, kas bija iesūtījuši visāķīgākos un interesantākos jautājumus, uz kuriem komandas tad nu arī atbildēja spēles vakarā.