Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumi/444/matkule_izskan_svetku_koncerts_latvijai_ar_sauli_sirdi_dziesma_un_deja
Drukas datums: 08:06:51 23.02.2020

Matkulē izskan svētku koncerts Latvijai- "Ar sauli sirdī, dziesmā un dejā"

14.11.2015 19:00
Dejo Matkules deju kolektīvs

14. novembra vakarā ar svētku koncertu Latvijai- "Ar sauli sirdī, dziesmā un dejā" tika atzīmēta Latvijas neatkarības pasludināšanas 97. gadadiena.

Svinīgo vakaru vadīja Matkules pagasta iedzīvotājas- Lilita (Kandavas internātvidusskolas angļu valodas skolotāja) un Anastasija (Kandavas internātvidusskolas 7.klases skolniece). Pilno Matkules kultūras nama zāli ar dziesmām un dejām pieskandināja Matkules deju kolektīvs "Saule", bērnu tautisko deju kolektīvs, Matkules Eiropas deju kolektīvs "Alianse" un Matkules dziedošais ansamblis.

Klātesošos svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts un Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Ziedīte Začeste.

Koncerta noslēgumā kultūras nama vadītāja Agnese Užāne pateicās koncerta tapšanā iesaistītajiem kolektīvu vadītajiem un dalībniekiem ar pašdarinātiem saules krāsas spilventiņiem-sirsniņām. To vidū bija arī "Kultūras cilvēki Matkulē 2015" Līga Druķe un Aivita Jēgere.

Pēc koncerta sekoja svētku balle, kuru spelēja Normunds no grupas "Klaidoņi".