faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!
Nikolaja Puzikova koncerts " No Ziemeļiem uz Dienvidiem"

Veselību veiconošie pasākumi Kandavas novadā


Aktivitātes Kandavas novadā Latvijas simtgadei

Ārvalstu sadarība

Valsts svētku koncerts "Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam"

17.11.2015 18:00 - 19:00 kur : Zemītes tautas nams
Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis

Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis


“Šī zeme ir dzimtene mana,
Te izaugt un dzīvot man ļauts.
Ik puķe tās vārdu man zvana,
Šo zemi par Latviju suc.”

Ar šīm Annas Sakses dzejoļa rindām 17. novembra vakarā pilno Zemītes tautas nama zāli uzrunāja vakara vadītāja Ērodeja Kirillova, lai koncertā “Mana Latvija- šī zeme vienīgā un mūžam” atzīmētu Latvijas Proklamēšanas 97.gadadienu.

Pēc kopīgi nodziedātas valsts himnas “Dievs, svētī Latviju!” zemītniekus Latvijas gadadienā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts, aicinot godināt un atcerēties tos, kuri atdeva savas dzīvības par Latvijas brīvību un neatkarību. “Lai mūsu valsts būtu stabila un attīstīties spējīga, tai ir vajadzīgi stipri pamati, un tos mēs turpinām būvēt un stiprināt ikdienā. Lai Latvija vienmēr ir mūsu sirdīs un domās, lai kurp mūs arī aizvestu dzīves ceļi!”, vēlēja domes priekšsēdētājs.

Klātesošos svētkos sveica arī Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Iveta Grunte, Zemītes skolas direktore Maruta Vilumsone un Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha, kura, uzrunājot gan jauniešus, gan vecāko paaudzi, aicināja: “Augsim Latvijai!”.

Koncertu sniedza Zemītes pamatskolas 1.-4. kl. ansamblis un 6.-9.kl. ansamblis, kā arī Zemītes tautas nama vokālais ansamblis “Sapnī”. Svētku koncertu ar dejām kuplināja senioru deju kopa “Ozolzīles”, bet Zemītes pagasta amatierteātris uzstājās ar Maijas Laukmanes dzejas kompozīciju.

Noslēgumā klātesošie, ņemot līdzi sarkanas un baltas sveces, devās uz parku, lai tur kopīgi izveidotu sveču Latviju. Lai mūsu zeme sildās pie sveču liesmiņām svētku vakarā!

Zemītes pamatskolas 1.-4.kl. ansamblis Vakara vadītāja Ērodeja Kirillova. Skolēnu dzejas kompozīcija. Zemītniekus Latvijas gadadienā sveica Kandavas novada domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. Zemītes pamatskolas 6.-9.kl. ansamblis. Zemītes pagasta pārvaldniece Rita Diduha uzrunā aicināja: “Augsim Latvijai!”. Zemītes pamatskolas 6.-9.kl. ansamblis. Klātesošos svētkos sveica arī Zemītes skolas direktore Maruta Vilumsone. Senioru deju kopa “Ozolzīles”. Kandavas novada Kultūras pārvaldes vadītājas vietniece Iveta Grunte. Zemītes tautas nama vokālais ansamblis “Sapnī”. Zemītes pagasta amatierteātris. Noslēgumā klātesošie, ņemot līdzi sarkanas un baltas sveces, devās uz parku, lai tur kopīgi izveidotu sveču Latviju.
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Ziņo par pārkāpumiemLatvija.lvKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top