A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00

img_0101.jpgLīdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

Līdzjutēju milzīgais atbalsts ļāva puišiem izturēt un izcīnīt grūto uzvaru.

Kandava/COMPOR- Ventspils augstskola 61:59 (13-12; 16:14; 11:19; 21:14); G. Strāķis 18, Rudmiezis 12, Savčenko 10, Šilbergs 7, Balsers 5, Rozentāls 4, Kauliņš 3, A. Strāķis 2, Čīma, Gotfrīds, Rudzītis, Frīdemanis.

Nākamā spēle 20.oktobrī Kandavas Sporta hallē plkst. 19:30 pret Limbažu komandu.