Drukas datums: 20:56:57 28.03.2024

29.oktobris Kandava/Compor pret BK Saldus

29.10.2017

img_9453.jpgŠovakar Saldū aizvadījām sezonas 4. spēli pret vietējo BK Saldus.

Jau no paša sākuma veiksmīgāki izrādījās Saldus basketbolisti, kuri ātri izvirzījās vadībā, uzbrūkot ar teicamu precizītāti pakāpeniski audzēja pārsvaru. Pēc pirmajām 10 minūtēm jau -13 un ielaisti 35 punkti. Saldus arī nākamās desmit minūtes turpināja uguņot un ar Šlankas trejaci pieliek treknu punktu pirmajam puslaikam - 65:46 un esam pamatīgā nokdaunā...

Otrajā puslaikā pamainījām aizsardzību, sākām spēlēt ar lielāku enerģiju un tas viss kopā nesa augļus - lielie mīnusi sāka dilt un pirms pēdējām desmit minūtēm -9. Ar ļoti pacietīgu un veiksmīgu aizsardzību laužam spēles gaitu un 6 minūtes līdz pamatlaika beigām uz tablo atkal neizšķirts 76:76. Arī turpmākās darbibās sanāk veiksmīgākas mums un pēc precīza Guntara Strāķa sodiņa pusotru minūti līdz beigām jau +8 mums. Protams, ka tā nebūtu spēle, ja nesekotu nervus kutinoša galotne. Pučka trāpa 2 trīspunktniekus un tikai +1... Saldus ķērās pie sodu taktikas, tomēr Guntars aukstasīnigi trāpa abus sodiņus, bet Saldus ātri atgūst divus punktus, tomēr laiks paliek ļoti maz un 3 sekundes līdz beigām uz soda līnijas atkal kapteinis, pirmais sodiņš precīzs, otrais neiekrīt, bet veiksmīgi pacīnās Šilbergs pasitot bumbu Rudmiezim un ar beigu sirēnu rezultāts uz tablo ziņo 91:89, fantastiska uzvara!

Trešā uzvara sezonā izcīnīta un arī šoreiz milzīgs paldies dodas līdzjutēju virzienā, kuri kuplā skaitā pārbļāva vietējos fanus un sniedza mums papildus enerģiju. Jūs esat fantastiski!

BK Saldus vs Kandava/COMPOR 89:91 (35:22; 30:24; 9:19; 15:26) G.Strāķis 21, Savčenko 21, Čīma 14, Kauliņš 10, Rudmiezis 8, Šilbergs 5, Rozentāls 3, A.Strāķis 3, Balsers 3, Kundrats 2, Gotfrīds 1, Šenbergs.