A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

1.novembris Kandava/Compor pret Rīdzene

01.11.2017

img_0094.jpg1. novembra vakarā, Rīgā, aizvadījām pirmā apļa noslēdzošo spēli, pretiniekos Rīdzenes U-19 zēnu komanda. Jau no spēles sākuma parādījām, kāpēc esam šeit atbraukuši un ātri ieguvām komfortablu pārsvaru, tomēr pirmās ceturtdaļas beigās atdevām brīvus tālmetienus mājiniekiem, kuri bija precīzi un uz nelielu brīdi tikai +2, tomēr pašās ceturtdaļas beigās Čīma ar tālmetienu uzstāda pirmās ceturtdaļas rezultātu - 18:23 mūsu labā. Otro ceturtdaļu iesākam vēl agresīvāk un ātri panākam jau vairāk kā 10 punktu pārsvaru un bez īpaša stresa tādu pārsvaru arī saglabājām līdz puslaika beigām - 31:49.

Otrā puslaika sākumā ļoti nepatīkamā savainojumā iedzīvojās Dāvis Kundrats, saņēma sitienu ar elkoni pa muti un mēlē caurums... Veseļojies Dāvi, un gaidām tevi atpakaļ ierindā! Šāda pretinieku cūcība mūs tikai sadusmoja un turpinājām skolot pretiniekus, pēc 30 minūtēm jau graujošs 48:82 pārsvars. Skaidrs, ka pēdējā desmitminūte bija tikai formalitāte, kurā bija jāuzstāda gala rezultāts - 66:104. Šinī spēlē debiju LBL2 piedzīvoja divi mūsu jaunie spēlētāji - Ralfs Bergs un Aleksis Frīdemanis, viņiem tikai viss sākas!

Paldies līdzjutējiem, kas atrada laiku trešdienas pievakarē ierasties un atbalstīt mūs arī šādā spēlē, Jūs esat super!

Pirmais aplis noslēgts ar bilanci 4-1! Nākamā spēle 10. novembrī Kandavā, un pretiniekos Jelgava, komanda, kurai vienīgajai zaudējām, tā kā Jūsu atbalsts būs ļoti ļoti vajadzīgs.

Rīdzene vs Kandava/COMPOR 66:104 (18:23; 13:26; 17:33, 18:22)

G.Strāķis 19, Gotfrīds 16, Savčenko 15, A. Strāķis 12, Čīma 12, Šilbergs 12, Kundrats 8, Rudmiezis 4, Rozentāls 4, Rudzītis (11AB), Frīdemanis, Bergs