PASĀKUMU KALENDĀRS

LBL2 spēle Kandava/COMPOR pret BK Jelgava/LLU komandu

10.11.2017

img_9934.jpgĻoti sāpīgs zaudējums pret Jelgavu.

Šai cīņai bijām noskaņojušies dubultā, jo pretiniekos vienīgā komanda, kam līdz šim bijām zaudējuši. Tas arī atspoguļojās spēles sākumā - ļoti pārliecinošas darbības uzbrukumā, laba aizsardzība un pēc pirmajām desmit minūtēm +10. Arī otro ceturtdaļu iesākām veiksmīgi un panācām 34:21, bet tad izslēdzāmies no spēles, par ko momentā viesi mūs sodīja - 14:0 izrāviens un esam jau iedzinējos. Tomēr pēc šīs aukstās dušas atkal pamodāmies un spējām pirmo puslaiku pabeigt ar nelielu pārsvaru - 41:39

Trešajā ceturtdaļā Jelgavas basketbolisti bija karsti, viens trīspunktnieks pēc otra un nonākam jau lielākos iedzinējos, tomēr ar veiksmīgām darbībām uzbrukumā turamies spēlē, un tālāk par 9 punktiem viesus nelaižam. Tāds pats scenārijs turpinās arī pēdējā ceturtdaļā, uz katru mūsu veiksmīgo uzbrukumu, viesi atbild ar to pašu, līdz ar to nespējam nekādi atgūt līdzsvaru uz tablo. Tomēr 3 minūtes līdz beigām, beidzot noķeram pretiniekus un tālāk turpinās nervu kutinoša spriedze. Veiksmīgas darbības aizsardzībā un skatītāju atbalsts ļāva mums uz brīdi izvirzīties vadībā, tomēr 10 sekundes līdz beigām ielaižam tālmetienu un neizšķirts. Bērnišķīga kļūda laukuma vidū, bumba viesiem, veiksmīgs caurgājiens un zaudējums... 88:90.

Šoreiz esam pievīluši mūsu fantastiskos skatītājus, tomēr pēc šādiem zaudējumiem mēs kļūstam tikai spēcīgāki, un centīsimies Jums sagādāt skaistas uzvaras turpmāk! Jūs esat paši labākie!

Kandava/COMPOR vs BK Jelgava/LLU 88:90 (28:18; 13:21; 23:30; 24:21)

G.Strāķis 16, Rozentāls 11, A. Strāķis 11, Rudmiezis 11, Šilbergs 10, Savčenko 9, Čīma 9, Kauliņš 7, Gotfrīds 2, Balsers 2, Rudzītis, Šenbergs