Drukas datums: 00:27:33 20.04.2024

17. decembrī Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS

17.12.2017 18:00

171213104100_0001.jpg17. decembrī, plkst. 18:00 Kandavas sporta hallē LBL2 spēle basketbolā Kandava/COMPOR pret Gulbene Buki/BJSS.

Bezierunu zaudējums Gulbenes Bukiem.

Šovakar Kandavā aizvadījām pirmo spēli otrajā posmā, pretiniekos stājās pieredzējusī Gulbenes komanda.

Spēle iesākās ar Gulbenes komandas precīzu metienu, turklāt precizitāte viesiem turpinājās visu pirmo ceturtdaļu. Viesi ļoti prasmīgi izkārtoja sev metienus, kurus arī pārliecinoši realizēja, kamēr mums uzbrukums bieži iestrēga un metieni grozā nekrita. Jau pēc pirmās ceturtdaļas -14...

Arī otrajā ceturtdaļā "Buki" turpināja dominēt un pārsvaru pieaudzēja pat līdz +20, paša pēdējā puslaika minūtē nedaudz izdevās atsisties aizsardzībā un puslaiku noslēgt ar 33:50.

Otro puslaiku iesākām ļoti agresīvi un pēc pirmajiem uzbrukumiem radās iespaids, ka varam aizķerties, tomēr iespaids bija maldīgs... Gulbene atkal ļoti veiksmīgi uzbruka un lēnām audzēja pārsvaru, kamēr mēs nekādi nespējām atrast savu spēles pavedienu, un pirms pēdējām 10 minūtēm rezultāts diezgan bezcerīgs - 51:75.

Pēdējā ceturtdaļā nekas krasi nemainījās, un vienu brīdi tablo vēstīja pat -30, tomēr pateicoties līdzjutējiem cīnījāmies līdz pat pēdējai sekundei, neskatoties uz milzīgo starpību, uzstādot gala rezultātu 63:86.

Otrais posms iesākts nepatīkami... Gadās arī tādas spēles tomēr priekšā vēl 15 spēles otrajā posmā, saņemsimies un spēlēsim labāk! Lieliska iespēja reabilitēties būs jau trešdien, kad atkal spēle Kandavā, un atkal pretinieks ievērojams - Ķekavas komanda. Bet kas varētu būt labāk, kā pēc šāda zaudējuma piecelties un uzveikt tik spēcīgu komandu kā Ķekavu?

Kandava/COMPOR vs Gulbenes Buki/BJSS 63:86 (14:28; 19:22; 18:25; 12:11)

G.Strāķis 17, Savčenko 13, Gotfrīds 12, Čīma 6, Rozentāls 5, Kauliņš 3, Šilbergs 3, Rudmiezis 2, Šnikvalds 2, A.Strāķis, Balsers, Ķilps