A AAA
PASĀKUMU KALENDĀRS

5.janvārī Kandava/COMPOR pret BA Turība

05.01.2018 20:00

26232661_210741716164077_5160053039084475670_o.jpgPiektdien 5. janvārī Kandavā tika aizvadīta komandas Kandava/COMPOR trešā spēle otrajā posmā, kurā mājinieki uzņēma BA Turību, kurai tāpat kā kandavniekiem otrajā posmā uzvaru vēl nebija.

Sākums izdevās izcils, pirmās desmit minūtes pilnīgā Kandava/COMPOR zīmē, pretinieks nespēja apspēlēt mūsu presingu, un pieļāva kļūdu pēc kļūdas, ko mēs pārvērtām punktos. Pēc pirmās ceturtdaļas 32:14. Otrajā ceturtdaļā sākums iet punkts punktā, tomēr pretiniekiem izdodas apspēlēt mūsu aizsardzību, lai gan uzbrukumā pateicoties Kauliņa teicamajam sniegumam arī turamies. Taču tad Turība sāka lauzt spēles gaitu, trāpa pāris trejačus, apstādina mūs uzbrukumā un puslaikā ejot pārsvars krietni sarucis - 49:38.

Otrajā puslaikā pretinieks sāk ar ļoti agresīvu aizsardzību, kas liek mums pieļaut kļūdas un zaudēt pārliecību... Esam izsisti no ritma, seko kļūdu jūra un pirms izšķirošās ceturtdaļas vairs tikai +2. Emocijas sakāpinātas, kas brīžiem pat nospēlē par sliktu - nepareizi lēmumi, sliktas piezīmes, nesaprašanās aizsardzībā, tehniskā piezīme un jau esam iedzinējos... Slikta aizsardzība turpinās, tomēr virs ūdens mūs tur veiksmes uzbrukumā un sākoties pēdējai minūtei, esam viena punkta iedzinējos. Pretinieku spējam apturēt tikai ar pārkāpumu, tomēr Turības līderis Stikuts aizmet garām abus sodus! Uzbrukumā pie laba metiena netiekam, kas beidzas ar muļķīgu kļūdu, un atkal jāsit piezīme, lai paliktu cerības... Tomēr atkal Turības spēlētājs neiztur spriedzi, garām abi soda metieni, Gotfrīds izcīna bumbu, dod tālu piespēli pāri laukumam un visātrākais pēc tās ir mūsu kapteinis G. Strāķis, kurš ar lielu pretinieka pretestību pamanās raidīt bumbu grozā līdz ar beigu sirēnu, tribīnes eksplodē, spēlētāju soliņš tāpat - ir izcīnīta ļoti laimīga uzvara ar 87:86.

Jaunais gads iesākts ar uzvaru, esam pārtraukuši zaudējuma sēriju un jāturpina tādā garā! Tagad priekšā 4 izbraukuma spēles, un pie saviem lieliskajiem faniem atgriezīsimies tikai 2. februārī... Paldies par lielisko atbalstu šodien un gaidām tādu atkal februārī!

Kandava/COMPOR vs BA Turība 87:86 (32:14; 17:24, 16:25; 22:23)

Kauliņš 23, G. Strāķis 17, Savčenko 15, Gotfrīds 12, Rudmiezis 7, Čīma 5, Kundrats 4, Rozentāls 2, A.Strāķis 2, Šilbergs, Šnikvalds, Šenbergs.