Drukas datums: 11:00:54 28.03.2024

Kandava/COMPOR – RSU

15.02.2018 19:30

28061234_223940681510847_5546205362556474430_o.jpgSvarīgs panākums ļoti nervozā spēlē!

15.februāra vakarā Hanzas vidusskolā spēkiem mērojās mūsu Kandava/Compor ar RSU. Uz spēli Kandava/COMPOR bija atbraukuši desmit spēlētāju sastāvā, palīdzēt nevarēja Kauliņš un Kundrats.

Jau pats spēles sākums iesākās ļoti nervozi un saspringti, abas komandas pamīšus apmainījās ar punktu guvumiem, un pēc pirmajām desmit minūtēm mazliet veiksmīgāki RSU - 16:15.

Otrajā ceturtdaļā nervozitāte pārvērsās asumos, kas mums maksāja diezgan dārgi.Vispirms rupji pret Čīmu nospēlēja pretinieku līderis Ginters, bet tiesneši epizodi palaida garām, kas sadusmoja Dāvi - sekoja nesportiska piezīme, nevajadzīgi komentāri tiesnešu virzienā, kas rezultējās ar diskvalificējošo piezīmi. Pēc pāris minūtēm otrs trieciens, mūsu otrs saspēles vadītājs pēc svilpes gribēja bloķēt Jurjāna metienu, bet tas sanāca tik neveiksmīgi, ka trāpīja pretiniekam spēcīgi pa seju, un uz ģērbtuvēm tiek aizsūtīts arī Roberts, paliekam 8 vīru sastāvā un bez saspēles vadītājiem. Taču šādi notikumi mūs sadusmoja un uz emociju pamata veicām izrāvienu 8:0 un puslaiku noslēdzām ar 10 punktu pārsvaru - 35:45.

Otro puslaiku sākam ar neveiksmīgiem metieniem, kuri spītīgi griežas laukā no groza, kamēr RSU savus uzbrukumus spēj trāpīt, un no mūsu 10 punktu pārsvaru pāri nav palicis nekas... 54:56. Pēdējās desmit minūtes RSU iesāk ar 5:0 izrāvienu un pārņem vadību, nākamajā uzbrukumā Gotfrīds gan gūst grūtus divus punktus, bet uzreiz otrā galā Ginteram izdodas trāpīt par spīti piezīmei, -3 un vēl soda metiens RSU, tomēr pirms tā minūtes pārtraukums mums. Tas nostrādā, jo Ginters sodiņu netrāpa, bet Šilbergs un Strāķis atjauno vadību mums. Bet tad seko vēl viena nelaime, Šilbergs saņem piekto piezīmi, un atkal ātri nonākam iedzinējos ar trim punktiem. Visbeidzot izdodas veikt ižšķirošo 7:0 izrāvienu, kas arī izrādās liktenīgs RSU. Pretinieki vēl mēģināja ar sasteigtiem trīspunktniekiem un piezīmju taktiku glābties, tomēr veiksmīgi novedam spēli līdz uzvarai 71:79.

Izcīnīta ļoti svarīga, rakstura, uzvara, kas ļauj nostiprināties piektajā vietā.

RSU vs Kandava/COMPOR 71:79 (16:15; 19:30; 19:11; 17:23). G.Strāķis 25, Gotfrīds 15, Rudmiezis 13, Savčenko 10, Šilbergs 6, Balsers 4, Čīma 4, Rozentāls 2, A.Strāķis, Rudzītis.