Drukas datums: 22:36:23 28.03.2024

Kandavā aizvadītas starptautiskas sacensības superkrosā

07.07.2019 11:00

66283057_1050967691773185_4435141245991387136_n.jpg7.jūlijā motoparka “Kandava” trasē risinājās starptautiskas sacensības superkrosā – labākie tika noskaidroti trīs braucienu summā sešās klasēs, kas gan bija apvienotas četrās braucienu grupās.

Prestižākajā MX1 klasē par uzvarētāju kļuva Toms Macuks, kurš uzvarēja pirmajos divos braucienos, bet pēdējā finišēja trešais. Pēc vēl viena konkurenta kritiena un izstāšanās trešajā braucienā otro vietu ieguva igaunis Erhi Kahro, bet trešais palika Luka Nīenhuiss.

MX2 klasē viss goda pjedestāls tika ārzemniekiem – pirmais soms Jēre Hāvisto, otrais lietuvietis Dovids Karka, bet trešais bija Artēmijs Nazarovs no Krievijas. Latviešiem augstāko, piekto, vietu ieguva Ralfs Edgars Ozoliņš.

Veterānu klasē nepārspēts visos trijos braucienos palika Leons Kozlovskis, bet A30 grupā Kandavā labākais bija Raivis Eikmanis.