Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumi/846/izglitibas_atbalsta_programma_savai_skolai_registrejusas_septinas_kandavas_novada_macibu_iestades
Drukas datums: 17:38:21 12.12.2019

Izglītības atbalsta programmā „Savai skolai” reģistrējušās septiņas Kandavas novada mācību iestādes

25.01.2016 - 07.02.2016

Septiņas mācību iestādes Kandavas novadā reģistrējušās izglītības atbalsta programmā Savai skolai”, kurā no pagājušā gada 2.novembra līdz šī gada 7.februārim ir iespēja piedalīties visām Latvijas pirmsskolas izglītības iestādēm, skolām, profesionālajām izglītības iestādēm jeb arodskolām, kā arī privātajiem bērnudārziem. Kopumā programmai reģistrējušās 78% jeb 172 Kurzemes reģiona mācību iestādes.

Izglītības atbalsta programmas laikā iedzīvotāji par katriem 7 eiro iepērkoties „Maxima Latvija” veikalos saņem uzlīmes, ko tālāk var novirzīt sevis izvēlētai izglītības iestādei, lai tā varētu savā īpašumā iegūt bumbas, mūzikas centrus, printerus, datorus un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas. Izglītības iestādes pēc saņemto uzlīmju daudzuma izvēlas sev nepieciešamo inventāru, ko pavasarī saņems bez maksas.

Uzlīmes veikalos tiks izsniegtas līdz 7.februārim un līdz 14. februārim tās varēs nodot sevis izvēlētajai mācību iestādei. To varēs izdarīt divējādi – nogādājot tās izglītības iestādei, iemetot īpašā kastē vai iedodot personālam, kā arī iemetot īpašā kastē jebkurā „Maxima” veikalā.

Visvairāk jeb 51% no programmā reģistrētajām mācību iestādēm ir reģionu skolas, 33% reģionu bērnudārzi, bet 16% ir galvaspilsētas skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu.

No Kandavas novada programmai reģistrējušās: Cēres pamatskola, Zemītes pamatskola, Kandavas internātvidusskola, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība, Kandavas novada Zantes pamatskola, Kandavas pilsētas pirmsskolas izglītības iestāde „Zīļuks”.

„Liels prieks par to, ka tik daudz Latvijas skolu un bērnudārzu ir reģistrējušies programmai, un novēlam ikvienai mācību iestādei ar programmas palīdzību iegūt kāroto. Uzlīmes veikalos tiek izsniegtas par katriem 7 eiro, kā arī iespējams iegūt papildu uzlīmes, iegādājoties nedēļas īpašās akcijas preces. Tāpat aicinām iedzīvotājus sakrātās uzlīmes nodot sevis izvēlētajai izglītības iestādei vai sakrātos bukletus ar uzlīmēm atnest uz „Maxima Latvija” veikaliem, lai mēs šīs uzlīmes nogādātu katra izvēlētajai mācību iestādei,” norāda „Maxima Latvija” mārketinga vadītāja Zane Kaktiņa.

Plašāka informācija par programmu „Savai skolai”, kā arī izglītības iestādēm, kas jau reģistrējušās programmai, pieejama mājaslapā www.savaiskolai.lv. Tajā izglītības iestādes tiek aicinātas arī regulāri atjaunot informāciju par sakrāto uzlīmju skaitu.