Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/14/kandavas_novada_13_atklata_olimpiska_diena_pirmskolas_vecuma_berniem_2015
Drukas datums: 04:58:26 22.06.2018

Kandavas novada 13. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem 2015

11.06.2015 10:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

11. jūnijā Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas stadionā noritēja Kandavas novada 13. atklātā olimpiskā diena pirmskolas vecuma bērniem. Olimpiskā diena pulcēja kopā vairāk kā 150 bērnus, kuri ieradās kopā ar savām audzinātājām un vecākiem. Bērni bija sabraukuši ne tikai no Kandavas pilsētas un novada, bet arī no Pūres un Rīgas.

Pasākums tika atklāts ar karoga pacelšanu mastā, zvēresta nodošanu un lāpas aizdegšanu. Šogad karogu mastā uzvilka Mārtiņš Labrencis, savukārt, lāpu ienesa un aizdedzināja Kārlis Šenbergs.

Kā jau pienākās Olimpisko spēļu norisei, pirms uzsāk sacensības ir nepieciešams nodot zvērestu. To šoreiz mazo sportistu vārdā nodeva bērnu dārza „Zīļuks” audzēknis Gustavs Blūms, bet tiesnešu vārdā Andris Bambis. Mazajiem sportistiem veiksmīgus startus novēlēja Kandavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Alfreds Ķieģelis.

Sportistiem bija iespējams piedalīties trīs dažādos sporta veidos, gan tāllēkšanā no vietas, gan bumbas mešanā grozā, gan skriešanā 30 m distancē. Starplaikos, bērni varēja izlēkāties pa piepūšamām atrakcijām.

Rezultātus skatīt šeit