Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/2996/kandavas_trakais_brauciens_2017
Drukas datums: 04:53:32 22.06.2018

Kandavas Trakais Brauciens 2017

28.05.2017 14:00 kur : Kuršu pilskalns (Velna gulta)

Ko “Trakais brauciens” nozīmē?

“Trakais Brauciens”  nozīmē vairāku sķēršļu, atjautības uzdevumu un nobrauciena uz laiku aktivitāti, kas sadalīta trīs (3) etapos! Starts un finišs asfaltētajā laukumiņā Kandavas kuršu pilskalna jeb “Velna gultas” pakājē! 1.Aktivitāte uz “Velna gultas” plato, 2.aktivitāte uz Pūzura plato, 3.nobrauciens ar pašdarinātajiem braucamajiem! Notiks svētdien, 2017. gada 28.maijā Pūzurgravā pie “Velna gultas”, sākums 14.00.

Kā “Trakā brauciena” braucamie izskatās?

Viss atkarīgs no jūsu iztēles! No reālu braucamrīku kopijām līdz absolūtam fantāzijas lidojumam. Lai iegūtu vairāk atraktivitātes punktus, dalībnieki bieži valkā izaicinošus kostīmus, humoristiskiem izgājieniem un skaņām mēģina piesaistīt maksimālu uzmanību savai ekipāžai. 

Kādi ir noteikumi?

Katrs aktivitātes etaps jāizpilda, lai var ķerties pie nākamā!  Visi braucamie - viendaļīgi bez motoriem vai arējiem enerģijas avotiem, bet minimums trīs (3) riteņiem. Jābūt stūres iekārtai, ar kuru var stūrēt, un bremzēm, ar kurām var nobremzēt. Komandā četri (4)  dalībnieki, atbalsta grupas un stūmēju vecums bez ierobežojumiem! Braucamo izmēri: lai var braukt pa Pūzurgravas asfaltēto ceļu! Bez katapultēšanās (jāiestumj no aizmugures), bez parašūtiem! Pirms sacensībām tehniskā komisija novērtēs braucamrīku tehnisko atbilstību braucienam! Lai noskaidrotu uzvarētāju, žūrijas komisija ņems vērā braucamā izskatu, komandas tēlu, gan sacensību laiku, gan atraktivitāti sacensību laikā! Politisko partiju reklāma uz

braucamajiem aizliegta! Dalībnieki atbild par savu drošību un veselību. Sacensību laika tiks nodrošināta pirmā palīdzība! Uzvarētājam pirmajam tiesības uz pjedestāla apšļakstīt parējos sacensību dalībniekus ar gāzētu dziru!

Cik daudz komandu var piedalīties?

Lai pasākums neievilktos līdz naktij, līdz piecpadsmit (15) komandām ieskaitot!

Vai pasākums ir maksas un vecuma ierobežojumi?

Visi komandas dalībnieki ir pilngadīgi! Nav ieejas maksa, lai skatītos un piedalītos!

Balvu fonds?

Naudas balvas no atbalstītājiem: 1.vietai – 200 eur, 2.vietai – 100 eur, 3.vietai – 50 eur! Papildus balvas no pasākuma labvēļiem dažādās kategorijās!

Pieteikšanās?

Pieteikumu anketa tiks izsūtīta katras komandas kapteinim pēc pieteikšanās līdz 01.05.2017.

Informācija?

Nolikums www.kandava.lv un pasākuma FB lapā (sk. tālāk). Pasākums tiks translēts tiešraidē www.facebook.com/trakaisbrauciens. Informācija tuvakajā laikā arī draugiem.lv, twitter.com un instagram.com.

Jautājumi par braucienu un pieteikumiem?

Rakstīt organizatoram saimons.sudmalis@gmail.com vai zvanīt 29428108