faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Pasaules sniega dienas Kandavas novadā 2017

14.01.2017

Aizvadītajās brīvdienās, Kandavas novada iedzīvotāji tika aicināti uz Pasaules sniega dienas pasākumiem. 14.janvārī Sniega dienu sāka atzīmēt Matkules pagastā, kur sešos vakarā visi slēpošanas entuziasti tika aicināti uz „Pīrādziņa slēpojumu” Buses pilskalna teritorijā. Slēpojuma organizators Mārtiņš Užāns bija parūpējies par to lai slēpotājiem nebūtu jāmaldāspa tumsu – trase bija izgaismota, turpat blakus kūrās ugunskurs uz kura tika vārīta gardā tēja. Protams tika padomāts arī par mazākajiem dalībniekiem , kuri varēja piedalīties dažādās atrakcijās-nobraucienos pa kalnu. Un kā jau ierasts pēc stundas gara slēpojuma visus kopā aicināja gardie pīrādziņi un slita, uz ugunskura vārīta tēja. Neizpalika arī svētku salūts.

15.janvārī „Pīrādziņa slēpojums ” norisinājās Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadionā. Ar skaisti sniegotu rītu iesākās šī diena un visus slēpot gribētājus aicināja kāpt uz slēpēm un izbaudīt šo dienu. Dalībniekiem bija iespēja izvēlēties savu slēpojuma trasi- vai slēpot skolas stadionā, vai tomēr izbraukt ārpus teritorijas un izbaudīt arī kādu nobraucienu pa kalnu. Un kā jau ierast visus dalībniekus finišā gaidīja tēja un pīrādziņi. Abos šajos pasākumos piedalījās aptuveni 130 dalībnieki, kuri saņēma Sniega dienas karodziņus un apliecinājumus, kad ir piedalījušies un svinējuši Pasaules sniega dienu 2017. Liels paldies Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolai par iespēju dalībniekiem izmantot slēpes uz šiem pasākumiem, kā arī visiem dalībniekiem, kas piedalījās šajās sacensībās. Tiekamies jau nākošajā Pasaules Sniega dienā 2018!! Nākošais „Pīrādziņa slēpojums” paredzēts Cērē 21.janvārī pulksten 12:00 Cēres sporta laukumā.

Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top