Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/4888/lideres_dodas_uz_kandavu
Drukas datums: 02:04:52 25.09.2017

LĪDERES dodas uz Kandavu

19.10.2017 17:30 kur : Kandavas kultūras nams

Jau šī gada 19.oktobrī, ieskandinot savu 15 gadu jubileju, uz Kandavu dosies LĪDERE - biedrība, kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

Biedrība LĪDERE dibināta 2003.gadā un jau 15 gadus ar nenogurstošu apņēmību un degsmi, tā aktīvi iesaistās sieviešu uzņēmīguma veicināšanā, mentoringa kustības Latvijā un Eiropā attīstīšanā, sieviešu līdzdalības sekmēšanā sabiedriskajā dzīvē un sociāli atbildīgā uzņēmējdarbībā.

Šajos 15 gados ir paveikts ļoti daudz. Gan mentoringa kustības radīšana un ieviešana Latvijā, kuras rezultātā jau 330 jaunie uzņēmēji ir saņēmuši mentoru atbalstu un padomu, gan starptautiskas sadarbības veicināšana ar tādām valstīm kā Afganistāna, Irāka, Eiropa, ASV, Azerbaidžāna, Gruzija, Baltkrievija.

LĪDERE aktīvi ir iesaistījusies sociālā dialoga un sieviešu uzņēmīguma veicināšanas  jautājumos nacionālā un Eiropas līmenī. Ir organizētas daudzas nacionālas un starptautiskas nozīmes konferences kā arī iesaiste tādos projektos kā “Atdzimt no pelniem” un “Lec biznesā!”

Šobrīd ir radusies jauna, lieliska, interesanta un jēgpilna iniciatīva -  LĪDERES KODS, kas ir biedrības “Līdere” izveidota, attīstīta un popularizēta diskusiju platforma par vērtībām uzņēmējdarbībā un sabiedrībā.

Šīs iniciatīvas mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Lai to paveiktu, visos Latvijas novados uzmeklēsim sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. Uzklausot dažādos uzņēmēju stāstus Latvijas novados, kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Kopā mēs radīsim informācijas apriti iedvesmas stāstiem. Katram novadam ir savas līderes un biedrība LĪDERE veicinās visu šo līderu apvienošanos vienā spēcīgā, lielā projektā “LĪDERES KODS”.

Kandavas novada uzņēmējas, mēs aicinām jūs pievienoties LĪDERES KODAM, lai arī jūsu stāsts, vērtības un iedvesma caurvītu kopējo Latvijas sieviešu LĪDERU KODU.