Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/5329/zante_aizvadits_latvijas_99gadadienai_veltits_koncerts_mana_latvija
Drukas datums: 16:04:05 20.01.2019

Zantē aizvadīts Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija"

17.11.2017 19:00 kur : Zantes kultūras nams

17.novembrī Zantes kultūras namā notika Latvijas 99.gadadienai veltīts koncerts "Mana Latvija". Zanteniekus svētkos sveica Kandavas novada domes priekšsēdētāja Inga Priede un Zantes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Kālis.  

Zantes pagasta pārvaldes Pateicības rakstus "Zantes lepnums 2017" saņēma: 

  • OLIŅU ĢIMENE – par darba tikumu, dzimtas stiprumu un ģimenes vērtību nodošanu no paaudzes paaudzē.
  • ELITA ŠMELDEpar godprātīgu attieksmi, veicot darba pienākumus Zantes ģimenes krīzes centrā.
  • LJUGARNAS LAUVU KLUBS (GOTLANDE)- par ilggadēju atbalstu un sadarbību, organizējot labdarības pasākumus Zantes pagastā.

Koncertā dziesmas Latvijai dziedāja Zantes jauktais koris (diriģente Zane Ņukša), vīru vokālais ansamblis (vadītāja Kristīne Elksnīte), Signe Petrova un Kristīne Kalviņa. Latviju izdejoja skolas bērnu, jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi (vadītāja Marita Jekuma). 

Pēc koncerta tumšajās novembra debesīs iemirdzējās krāšņas Latvijas dzimšanas dienai veltītas ugunspuķes, bet svētki noslēdzās ar balli, kurā par dejotprieku gādāja muzikanti Ojārs un Gints.

Mazajā zālē varēja apskatīt bērnu radošo darbu izstādi "Mana Latvija", par ko liels paldies Zantes pamatskolas skolēniem, skolotājām un Zantes ģimenes krīzes centra bērniem un skolotājām. Izstāde būs apskatāma līdz 30.decembrim.