Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/5798/14_janvaris_kandavacompor_pret_lubs_riga
Drukas datums: 22:00:14 18.01.2019

14. janvāris Kandava/COMPOR pret LU/BS Rīga

14.01.2018 kur : Rīgas Hanzas vidusskola

Lieliska aizsardzība atnes pārliecinošu uzvaru!

14.janvārī Rīgas Hanzas vidusskolā mērojāmies spēkiem ar LU/BS Rīga, kurai līdz šim bija 3 uzvaras, 5 zaudējumi, tomēr sniegums ļoti atzīstams, un solījās ļoti grūts mačs.

Bažas par grūtu spēli apstiprinājās pirmajā ceturtdaļā, jo nekādi nespējām iekarot pretinieku grozu, kamēr pretiniekiem spēle vedās un samērā ātri ieguva 10 punktu pārsvaru 14:4, pašas ceturtdaļas beigas nedaudz veiksmīgākas mums, tomēr vienalga ļoti vāja ceturtdaļa - 9:17. Otrās ceturtdaļas sākumā atkal nonācām iedzinējos ar 10 punktiem 11:21, tomēr tad notika spēles lūzums, 11 punktu izrāviens un +1 jau mums! Arī turpmākie notikumi otrajās desmit minūtēs bija veiksmīgāki mums un puslaika pārtraukumā dodamies ar 37:32 pārsvaru. Otrā ceturtdaļa uzvarēta ar 28:15.

Otrajā puslaikā bijām pilnīgi atkoduši LU uzbrukumu, un visus viņu centienus ļoti bieži apturējām. Trešajā ceturtdaļā turpinājām audzēt pārsvaru un pirms pēdējām desmit minūtēm pārsvars jau samērā drošs - 62:49. LU bija steidzīgi jādeldē starpība, taču viss notika otrādi, piecas minūtes līdz beigām +16. Pārsvars liels, bet nedrīkstējām atslābināties, turpinājām teicami darboties aizsardzībā un atlikušajās minūtēs ielaidām tikai 1 punktu, līdz ar to gala rezultāts 76:55.

Pēc ilgāka pārtraukuma pavisam droša uzvara, kurai noteikti jāvairo mūsu pārliecību par sevi. Pārliecība noderēs jau nākam piektdien, kad viesosimies pie citas augstskolas studentiem - RTU.

Informācija pārpublicēta no Kandava/COMPOR Facebook konta: https://www.facebook.com/Kanda...