Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/6558/notikusi_kandavas_novada_taku_skriesanas_seriala_1karta
Drukas datums: 09:39:08 19.06.2018

Notikusi Kandavas novada taku skriešanas seriāla 1.kārta

20.04.2018 19:00

20.aprīlī Jaunkandavā pie Teteriņu ezera notika novada taku skriešanas seriāla 1.kārta, kurā piedalījās 28 dalībnieki, kas jauna pasākuma pirmajai  kārtai ir salīdzinoši labs iesākums.

Dalībnieki startēja četrās grupās: 1. grupā- jaunietes, kas dzimušas 2000.gadā un vēlāk – veica divus apļus, apmēram 2 km.  2. grupā- jaunieši, kas dzimuši 2000.gadā un vēlāk- veica divus apļus, apmēram 2 km. 3. grupā- sievietes bez vecuma ierobežojumā, kurām distance bija četri apļi jeb apmēram 4km. 4. grupā- vīrieši bez vecuma ierobežojuma, kas arī veica četrus apļus jeb 4 km. Visvairāk dalībnieku, skaitā 17,  bija ceturtajā grupā.

Kandavnieki bija pārstāvēti ar 12 dalībniekiem un starts viņiem bija veiksmīgs, iegūtas pirmās vietas trīs grupās( Estere Marcinkeviča, Artūrs Rižikovs, Edgars Selezens) un viena trešā vieta( Artūrs Kabels).

Rezultātu tabula:

1.kārtas rezultāti

 SJ - jaunietes, dzimušas 2000.gadā vai vēlāk; 2 apļi (~2 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Estere Marcinkeviča

Kandava

13:04

1000

 

VJ - jaunieši, dzimuši 2000.gadā vai vēlāk; 2 apļi (~2 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Artūrs Rižikovs

Kandava

10:49

1000

 

S - sievietes bez vecuma ierobežojuma; 4 apļi (~4 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Dace Ancāne

Tukums

23:12

1000

2.

Ieva Bāliņa

Talsi

23:30

987

3.

Ilze Martuļeva

Tukums

24:12

959

4.

Inese Vārna

Talsi

26:04

889

5.

Sintija Vīndedze

Kandava

26:42

869

6.

Maira Kalniņa

Rīga

26:58

860

7.

Ieva Ozoliņa

Kandava

27:13

858

8.

Renāte Rēpina

Rīga

27:48

835

9.

Laila Pūkaine

Talsi

29:56

775

 

 V - vīrieši bez vecuma ierobežojuma; 4 apļi (~4 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Edgars Selezens

Kandava

16:43

1000

2.

Matīss Bērziņš

Talsi

17:07

977

3.

Artūrs Kabels

Kandava

17:29

956

4.

Andris Leja

Talsi

18:02

927

5.

Aivis Putnāns

Tukums

18:41

895

6.

Aivis Štemmers

Tukums

18:55

884

7.

Aigars Vārna

Talsi

19:32

856

8.

Roberts Rozentāls

Kandava

20:20

822

9.

Mārtiņš Kuikulītis

Talsi

20:31

815

10.

Edgars Staris

Kandava

21:03

794

11.

Andris Bērziņš

Cēsis

21:40

772

12.

Modris Šelegovičs

Tukums

22:05

757

13.

Gatis Šmēls

Kandava

22:25

746

14.

Nauris Kirilko

Kandava

22:49

733

15.

Raivis Marcinkevičs

Kandava

23:34

709

16.

Emīls Malovka

Tukums

27:07

616

17.

Aigars Bogdanovs

Kandava

39:07

427

Sacensību galvenais tiesnesis: Uldis Vēciņš, e-pasts: uvecins@gmail.com

Taku skriešanas seriāla 2.kārta notiks 11.maijā. Sekojiet informācijai!