Drukas resursa adrese: http://kandava.lv/notikumu_kalendars/6672/notikusi_kandavas_novada_taku_skriesanas_seriala_2karta
Drukas datums: 13:14:35 21.10.2018

Notikusi Kandavas novada taku skriešanas seriāla 2.kārta

11.05.2018 19:00

11.maija vakarā Jaunkandavā pie Teteriņa ezera notika Kandavas novada taku skriešanas seriāla 2.kārta, kurā piedalījās 35 dalībnieki dažādās vecuma grupās. Sekojiet informācijai vietnē www.kandava.lv par taku skriešanas seriāla 3.kārtas norises laiku!







„Kandavas novada taku skriešanas seriāls 2018” 2.kārtas rezultāti

 SJ - jaunietes, dzimušas 2000.gadā vai vēlāk; 1 aplis (~1,5 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Estere Marcinkeviča

Kandava

8:39,9

1000

2.

Amanda Vīndedze

Kandava

8:49,7

981

3.

Annija Lase

Kandava

9:09,9

945

4.

Elīna Karale

Kandava

10:05,9

858

5.

Amanda Šelegoviča

Tukums

14:36,6

593

 

VJ - jaunieši, dzimuši 2000.gadā vai vēlāk; 2 apļi (~3 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Kārlis Šenbergs

Kandava

12:37,1

1000

2.

Aleksis Frīdemanis

Kandava

14:06,2

895

3.

Kristers Šnikvalds

Kandava

14:11,8

889

4.

Artūrs Rižikovs

Kandava

16:32,0

763

5.

Pēteris Ošenieks

Kandava

19:41,2

641

 

Kristofers Rozentāls – 1 aplis

Kandava

8:22,1

0

 

Ingus Rožinskis – 1 aplis

Kandava

8:43,8

0

 

Ilvars Rožinskis – 1 aplis

Kandava

8:44,7

0

 

S - sievietes bez vecuma ierobežojuma; 2 apļi (~3 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Ilze Martuļeva

Tukums

17:04,7

1000

2.

Ieva Bāliņa

Talsi

17:05,9

999

3.

Sintija Vīndedze

Kandava

19:32,3

874

4.

Ivita Marcinkeviča

Kandava

19:53,8

858

 

V - vīrieši bez vecuma ierobežojuma; 3 apļi (~4.5 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Gvido Bērziņš

Kandava

17:22,2

1000

2.

Matīss Bērziņš

Talsi

17:59,9

965

3.

Edgars Selezens

Kandava

18:21,3

946

4.

Artūrs Kabels

Kandava

19:15,8

902

5.

Andris Leja

Talsi

19:51,9

874

6.

Aivis Kauliņš

Kandava

20:00,3

868

7.

Aivis Štemmers

Tukums

20:22,1

853

8.

Vilnis Drīksna

Kandava

21:23,9

812

9.

Raivis Marcinkevičs

Kandava

21:44,4

799

10.

Roberts Rozentāls

Kandava

21:50,2

795

11.

Gatis Šmēls

Kandava

22:41,3

766

12.

Modris Šelegovičs

Tukums

23:52,4

728

13.

Andris Bērziņš

Cēsis

24:00,0

724

14.

Ģirts Rozentāls

Kandava

27:01,4

643

15.

Aivars Kleins

Kandava

27:32,2

631

16.

Emīls Malovka

Tukums

28:47,6

603

17.

Edgars Staris

Kandava

Izstājās

0

 

SV - veterānes, dzimušas 1968.gadā vai agrāk; 1 aplis (~1,5 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Inese Vēciņa

Kandava

22:30,8

1000

 

VV - veterāni, dzimuši 1968.gadā vai agrāk; 2 apļi (~3 km)

Vieta

Vārds, Uzvārds

Novads/pilsēta

Rezultāts

Punkti

1.

Aivars Rožinskis

Kandava

15:54,5

1000

 

Galvenais  tiesnesis: Uldis Vēciņs, uvecins@gmail.com