faceboktwitteryoutubedraugiem.lv
lapas galvaKandavas novads
dzīvo ar garšu!

Kurzemes apceļošanas akcija "Diženi Kurzemē"

01.03.2017 - 31.10.2017

Kurzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar tūrisma informācijas centriem un tūrisma uzņēmējiem rīko ikgadējo Kurzemes apceļošanas akciju "Diženi Kurzemē". Akcija sākas 1.martā un noslēgsies 31.oktobrī. Katrs, kurš viesosies vismaz 12 no 35 diženajām vietām un saņems atzīmi dalībnieku anketā, piedalīsies atbalstītāju dāvāto balvu izlozē. Anketas iespējams saņemt Kurzemes tūrisma informācijas centros, diženajās vietās vai lejuplādēt interneta mājas lapā www.kurzeme.lv. Aizpildītās anketas aicinām nodot līdz 2017.gada 10.novembrim kādā no Kurzemes lielāko pilsētu tūrisma informācijas centriem Kuldīgā, Liepājā, Saldū, Talsos, Tukumā vai Ventspilī. Šogad noslēguma pasākums un izloze notiks 24.novembrī Talsos Kurzemes tūrisma informācijas asociācijas gada ballē "Lielais Jēkabs 2017".

No Kandavas novada šī gada akcijā piedalās divi tūrisma objekti - Kandavas novada Amatniecības cents un ģenerāļa Ludviga Bolšteina piemiņas muzejs.

Fotoizstāde "Kandavas pilsētas apvienotās pamatskolas skolēni un skolotāji"

12.09.2017 - 07.11.2017 kur : Kandavas novada muzejs

Foto no Kandavas novada muzeja krājuma.

Izstāde "Rozentālu dzimta. Katra cilvēka biogrāfija ir daļa no vēstures.''

12.09.2017 - 11.11.2017 kur : Kandavas novada muzejs

Rozentāli

Goldbergu dzimtai Kandavā piederēja “Kārumu” mājas. Saimniekiem Fricim un Annai Golbergiem bija pieci bērni – četri dēli un meita. Meita Olga beidza Kaucmindes mājturības skolu un apprecējās ar kaimiņu saimnieka dēlu Miķeli Rozentālu no “Sēļiem”. Pūrā meitai vecāki iegādājās māju Kandavā, Lielā ielā Nr.51 (tagad Nr.59) un 2 ha zemes Rubeņu ielā, kur Miķelis un Olga nodarbojās ar lauksaimniecību. Kad padomju vara nacionalizēja zemi, Olga piemājas dārziņā audzēja dārzeņus, ziedu stādus un tos pārdeva. Pie mājas uz soliņa bieži sēdējušas sievas – it kā piesēdušas papļāpāt, bet faktiski bija ieradušās pēc dažādiem lauku labumiem. Padomju laikā šādu tirdzniecību varēja uzskatīt par spekulāciju, tāpēc tas bija jādara neuzkrītoši.              

Pēc nacionalizācijas Miķelim bija palicis zirgs, ar kuru viņš remontu celtniecības kantorim pieveda materiālus. Mājās bija smēde. Tur tika kaltas dažādas saimniecībām noderīgas lietas. Ir nostāsts, ka Miķelis ir kalis Kandavas ev. luteriskās baznīcas krustu. Vēlāk viņš strādāja Kandavas radio rūpnīcā par ugunsdzēsēju.

Viņu laulībā 1939.gada 10.maijā piedzima dēls Arnis. Arnis labi mācījās un sportoja. Pēc Kandavas vidusskolas beigšanas studēja Fizkultūras institūtā (tagad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ), pēc absolvēšanas strādāja Saulaines sovhoztehnikumā par fizkultūras skolotāju. Veselības problēmas neļāva turpināt iemīļoto darbu un sportot. Tāpēc Arnis atgriezās Kandavā un sāka strādāt radiorūpnīcā par radio regulētāju, kur godam nostrādāja līdz rūpnīcas likvidācijai.

Zemītes TN amatierkolektīvi atsāk darbību

13.09.2017 - 08.10.2017 kur : Zemītes tautas nams

VPDK " Zemīte" - nodarbības notiek otrdienās plkst.: 20.00. Vadītāja Inese Cīrule. Pirmā nodarbība 03.10.17.  Priecāsimies par jauniem dejotājiem! Ja arī kāds domā, ka abas kājas ir kreisās, tas nav šķērslis!  

Senioru ( Eiropas deju) kopa " Ozolzīles" - nodarbības notiek trešdienās plkst.:13.00. Vadītāja Mārīte Zandberga. Laipni lūgti pievienoties!!!! Dejot ir veselīgi un jautri! 

Amatierteātris " Ai-z-iet" - nodarbības notiek ceturtdienās plkst.: 17.30. Vadītāja Ērodeja Kirillova. Priecāsimies ja pievienosieties mūsu spēlētpriekam!

Jauktais vokālais ansamblis "Sapnī"- Vadītāja Sandra Šteinberga. Mēģinājumu laiks un diena vēl precizējas. 

Nāc un piedalies, bet ja ir jautājumi piezvani- tel: 26527265 Ērodeja

Kandavas novada klientu apkalpošanas centrs piedalās akcijā “Dienas bez rindām”

02.10.2017 08:00 - 06.10.2017 kur : Kandavas novada dome

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 2017. gada 2. līdz 6. oktobrim organizēja akciju “Dienas bez rindām”, kas šogad norisinājās jau ceturto reizi. Akcijas laikā Kandavas novada Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs sniegs konsultācijas par e-pakalpojumu lietošanu.

Kandavas novada klientu apkalpošanas centrā iedzīvotāji var saņemt pašvaldības un valsts iestāžu noteiktus pakalpojumus. Klātienē var pieteikt noteiktus Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pakalpojumus. Tāpat iedzīvotāji var saņemt informāciju par Nodarbinātības valsts aģentūras, Uzņēmumu reģistra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Valsts darba inspekcijas, VID, VSAA un Valsts zemes dienesta e-pakalpojumiem un palīdzību e-pakalpojumu lietošanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Orientēšanās spēle "Latvija" Kandavā

05.10.2017 09:00 - 18:00 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas stadions

No 9:00 - 15:00  skolēni; no 15:00 - 18:00 bērni un citi interesenti. Spēli vadīs kvalificēts speciālists Andris Bambis.

Seminārs "Pārtikas nekaitīguma un drošuma HACCP sistēmas principu ieviešana un nodrošināšana pārtikas nozarē"

05.10.2017 11:00 - 16:00

5. oktobrī no plkst. 11:00 - 16:00 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā notiks Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības centra organizēts seminārs "Pārtikas nekaitīguma un drošuma HACCP sistēmas principu ieviešana un nodrošināšana pārtikas nozarē".

Semināra mērķauditorija: Ikviens interesents, kurš ir iesaistīts pārtikas apritē.
Semināra programma:
Gūtas zināšanas par pārtikas drošības vadības sistēmām, HACCP izveides un ievie-šanas posmiem. Apgūta prasme  izvērtēt esošās prasmes,  iemaņas un noteikt turp-mākos darbības virzienus produktu kvalitātes vadībā, atbilstoši ES un EP regulām un nacionālajai likumdošanai. Apzināts darbību kopums pārtikas paškontroles sis-tēmā, kas optimāli novērš pārtikas realizācijas riskus un  draudus cilvēku veselībai.

printēt Lasīt visu ziņu

Lekcija ""Psiholoģiskā diskomforta klātbūtne mūsu profesionālajā darbībā"

05.10.2017 18:00

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot LEADER projektu “Lekciju cikls “Esi vesels””, ceturtdien – 5.oktobrī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla pirmā nodarbība Psiholoģijā, pasniedzēja mag.psych.,mag.paed. Daina Reinfelde

Lekcijas tēma "Psiholoģiskā diskomforta klātbūtne mūsu profesionālajā darbībā un pašrealizācijas procesā. Tā pārvarēšanas iespējas" :
· Cilvēka un sociālās vides rezonanse. Mūsu daudzveidīgais sociālo lomu repertuārs un nozīmīgākās apgūstamās dzīves prasmes.
· Ārējās un iekšējās problēmas, kas ietekmē cilvēka darbības procesu un rezultātu.
· Mūsu divējādais prāts. Emociju loma ikdienas procesos. /Nekas, ar ko mēs saskaramies savās ikdienas gaitās, pats par sevi nav ne labs, ne slikts. Jebko iekrāsojam un tam vērtējumu piešķiram mēs paši.../ 

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas novads starptautiskā dizaina izstādē “Design Isle 2017”

06.10.2017 - 08.10.2017

No 6. līdz 8. oktobrim Ķīpsalā notika Rīgas starptautiskā dizaina izstāde „Design Isle 2017”. Tajā varēja apskatīt Baltijas dizaina uzņēmumu, profesionāļu un studentu rūpnieciskā, modes, vides, interjera, foto un grafiskā dizaina darbus. Kandavas novadu šajā izstādē pārstāvēja radošu cilvēku - mākslinieku un uzņēmēju komanda.

“Kandavas keramikas ceplis” piedāvāja dažādus dekoratīvus un praktiskus keramikas izstrādājumus interjeram – grīdas vāzes, puķu podus un virtuves trauku komplektus. Katrs priekšmets ir izgatavots ar rokām un pieejams tikai vienā eksemplārā. “Kandavas keramikas ceplī” darbojas jaunā māksliniece, keramiķe Linda Romanovska, kura, izmantojot senu keramikas izgatavošanas tehnoloģiju, izgatavo mūsdienīgas, skaistas keramikas lietas. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Sajūtu dienas

07.10.2017 - 08.10.2017

Studija "Dream" aicina Tevi doties Ceļojumā, ceļā pie sevis! Ejot šo ceļu satiksim Savējos, kas pasniegs roku un kādu gabaliņu paiesim kopā!

Kopā ceļosim 2 dienas, kurās uzzināsim Uztura speciālista padomus skaista auguma veidošanai, kopīgi gatavosim veselīgas uzkodas un dzērienus.

Ceļojuma laiks un vieta 7.,8.oktobris viesu namā "Teikas". Dalības maksa 50 EUR, kurā iekļauta veģetāra ēdināšana, nakšņošana un piedāvātās ievirzes. Pieteikšanās līdz 30.septembrim eva@koucs.lv vai pa tālr. 26412740

KARJERAS NEDĒĻA ZANTES SKOLĀ

09.10.2017 - 13.10.2017
Karjeras nedēļa ir Valsts izglītības attīstības aģentūras un Nodarbinātības Valsts aģentūras aizsākta tradīcija, kad visā Latvijā norisinās karjeras atbalsta pasākumi. Tradicionāli šī nedēļa ir oktobra 2.nedēļa. Šajā nedēļā uzņēmumi ver vaļā durvis bezmaksas ekskursijām, lai radītu skolēniem izpratni par karjeras un nodarbinātības iespējām.

Karjeras nedēļa norisinājās no 9. līdz 15. oktobrim arī Kandavas novadā un mūsu skolā!

9.klase

Diena

Plānotās aktivitātes

Piezīmes

9.10.

Klases stunda „Profesiju daudzveidīgā pasaule”

 

9.10.

individuālas pārrunas ar KNIP karjeras konsultanti

 

11.10.

Videomateriāls „Mērķu nospraušana”

 

12.10.

Informācija par skolēnu izvēli pēc 9.klases absolvēšanas – skolu izvēle

Informācijas apkopošana par mācību iestādēm, kurās vēlas apgūt nākotnes profesiju

10.10.

Tikšanās ar Kandavas uzņēmēju Dainu Toku

 

 

8.klase

Diena

Plānotās aktivitātes

 

Piezīmes

9.10.

Aptauja par vecāku profesijām

 

Ielūgums vecākiem uz noslēguma pasākumu

10.10.

Aptauja par nākotnes profesiju + un -

 

 

11.10.

Videomateriāls par darba tirgu Latvijā pasaulē

 

12.10.

Darba iespējas pagastā, novadā

 

Ekskursija uz pagasta bibliotēku

13.10.

Tikšanās ar vecākiem: Ināru Timoškinu, Ligitu Roni

Saruna par izglītību, arodizvēli

 

6.klase

Diena

Plānotās aktivitātes

 

Piezīmes

10.10.

Tests „Manas prasmes un spējas”

Skolēni noskaidro savas stiprās un vājās puses

12.10.

Klases stunda „Profesiju daudzveidība”, video „Kā mainīsies profesijas nākotnē?”

Izpēte – pieprasītākās profesijas, prestižās. Profesijas, kuras mūsdienās vairs nav aktuālas.

 

3.-4.klase

Diena

Plānotās aktivitātes

 

Piezīmes

9.10.

„Bibliotēkas pasaulē”

Ekskursija un pasākums Viesatu bibliotēkā

Novada futbola zelts Zantē!

11.10.2017


11. oktobrī Cēres sporta hallē notika varenas futbola sacensības, kurā meistarību rādīja Kandavas novada skolu jaunieši. Arī Zantenieki nemeta plinti krūmos, jau rīta agrumā gaidīja pie skolas šoferi Normundu. Zantes skolēnus nebaidīja nedz bedrainais ceļš, nedz lietainie mākoņi, jo priekšā taču tāds piedzīvojums! Ir laiks  likt lietā zināšanas un prasmes, kas iegūtas treniņu laikā un sporta stundu lietderīgajās nodarbībās...

Dodoties sporta hallē, Zanteniekus apžilbināja daudzo dalībnieku skaits, greznās sporta formas, milzīgā sporta zāle, pa kuru jau darbojās komandu censoņi, dzenājot bumbu meistarīgos trikos, sparīgi triecot to pretinieku vārtos. Izrādījās, Zantenieki steidzot uz busu, pat formas tērpus bija aizmirsuši... Skolotājs Dainis manot bērnu satraukumu, tos mierināja, sak, ne jau greznībā un lielās sporta zālēs slēpjas talants un sportisks gars, bet jūsos pašos! Jūs esiet vislabākie arī bez greznām sporta formām! Es ticu Jums....

Sacensības nebija vieglas, jo nācās cīnīties ar ļoti spēcīgiem konkurentiem, kas lunkani kā panteras rīkojās ar futbola bumbu. 6. Un 7. klašu komandai: Ralfam Krastiņam, Mairim Ķeirim, Bilam Narkevičam, Voldemāram Kārlim Ronim, Kristeram Zonbergam, Kristeram  Liepiņam, Dainim Graudiņam kaut arī neizdevās gūt vietu, taču atzinīgus vārdus tiem veltīja pat citu komandu treneri, īpaši par vātsargu Gustu Beseri. Likās, ka Gusts jau iepriekš zina un nojauš spēlētāju stratēģiju un bumbas lidojuma trajektoriju, jo pretiniekiem tikai pateicoties lielākai pieredzei ar milzīgām pūlēm izdevās iesist Gustam vārtus. Latvijā aug izcils vārtsargs!

5. klases komanda cīnījās kā gladiatori Romas kolizejā. Bumba lidoja pretinieku vārtos kā lietus lāses. Kaut arī pretinieki veikli kā panteras vadīja bumbu, 5. Klases tīģeriem nespēja nekas stāvēt pretī! 5. Klase ieguva diplomu par 1. Vietu Kandavas novada futbola sacensībās!!! Zantē aug čempioni: Ralfs Zauers – uzbrucējs kā viesuļvētra, kas traucās kā zibens!  Māris Uldis Doniņš – aizsargs ar uzbrucēja instinktu, bumbas pavēlnieks! Kārlis Kālis – vārtsargs ar dzelžainu tvērienu, aizsargs un viltīgs uzbrucējs! Kristers Vētra – vārtsargs, kurš spēj atvairīt pretinieka bumbas sitienus kā knišļus! Dāniels Rimovičs – aizsargs, kurš nepazīst bailes sporta laukumā! Arī rezervisti Artūrs Lūsis un Mareks Židonis zina vienmēr dot komandai padomus un ir gatavi mesties cīņā kā nikni lāči!

                                                                                                                           Lai dzīvo 5. Klases tīģeri! Vislabākie!!!!

Āra izglītības diena

12.10.2017

Kandavas novada Zantes skola piedalījās Āra izglītības dienā! Skolēni no koka veidoja latvju rakstu zīmes, un tās iekarināja skolas ozola zaros.No krāšņajām rudens lapām gatavoja dekorus klašu telpām un izlika dažādas ģeometriskās figūras. Sākumskolas skolēni mizoja un starpbrīžos piedāvāja skolas biedriem veselīgo našķi-burkānu. Piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs skolas parkā un apkārtnē. Vides draugu lielākais šī gada rudens projekts -kukaiņu māju būvēšana.Ar aizrautību un prieku šajā darbiņā piedalījās arī sākumskolas skolēni. No sūnām, lapām, zariņiem , kartona un citiem dabas materiāliem,komandā, vai pa vienam skolēni veidoja kukaiņu mājas, kuras izvietoja skolas pagalmā.Paldies par ieguldīto darbu un atsaucību skolēnu vecākiem!                                                                                                

                                                                             Vides draugu vārdā skolotāja-Zaiga Puriņa

Seminārs “LEADER atbalsts sabiedriskā labuma projektiem”

12.10.2017 15:00 - 16:00

Norises laiks un vieta: 2017.gada 12.oktobris  plkst.15.00 – 16.00Kandavas novada muzejs (Talsu iela 11, Kandava)

Plkst.15.00 – 16.00 
Par biedrības “Kandavas Partnerība” izsludināto LEADER projektu konkursa 5.kārtu sabiedriskā labuma projektiem – publiskās infrastruktūras, dabas, vēstures un kultūras mantojuma objektu sakārtošanai, lai uzlabotu pakalpojumu pieejamību, kvalitāti un sasniedzamību. Ministru kabineta noteikumi. Projektu vērtēšanas kritēriji. LEADER projektu iesnieguma veidlapas aizpildīšana. Informē biedrības “Kandavas Partnerība” administratīvā vadītāja Inta Haferberga.

  Dalību seminārā pieteikt pa tel.28390394 (Inta Haferberga) vai pa e-pastu: intaha@inbox.lv

printēt Lasīt visu ziņu

Ieskats vēdiskajā astroloģijā ar privātām konsultācijām

12.10.2017 17:30

Astroloģe Marita Jonāne. Norises vieta Kandavā Abavas ielā 2( pasta ēka), privātās konsultācijas pieteikt pa tālruni 25482752.

Seminārs "Eļļas skaistumam un veselībai – iekšķīgai lietošanai"

12.10.2017 18:00

Biedrība “Pūres Dzirnas” informē, ka realizējot projektu “Lekciju cikls “Esi vesels”” ceturtdien – 12.oktobrī pl.18:00 Pūres NVO un IK centrā “Vinda” (pasta ēka) notiks lekciju cikla nodarbība Uztura mācībā, pasniedzēja uztura speciāliste Ilze Lutere

"Eļļas skaistumam un veselībai – iekšķīgai lietošanai":
• Tauku iedalījums
• Tauku enerģētiskā vērtība – cik daudz lietot
• Iedalījums pēc izmantotās tehnoloģijas
• Vērtīgās vielas eļļās
• izmantošana gatavošanai
• Receptes

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs “LEADER atbalsts uzņēmumu izveidei un attīstībai”

13.10.2017 15:00 - 18:15 kur : Kandavas novada muzejs

Norises laiks un vieta: 2017.gada 13.oktobris  plkst.15.00 – 18.15Kandavas novada muzejs (Talsu iela 11, Kandava)

Plkst.15.00 – 16.00 
Par biedrības “Kandavas Partnerība” izsludināto LEADER projektu konkursa 5.kārtu uzņēmējdarbībai - atbalsts nelauksaimnieciskai darbībai, lauksaimniecības produktu pārstrādei, tūrismam. Ministru kabineta noteikumi. Projektu vērtēšanas kritēriji. LEADER projektu iesnieguma veidlapas aizpildīšana. Informē biedrības “Kandavas Partnerība” administratīvā vadītāja Inta Haferberga.

printēt Lasīt visu ziņu

Ielūdzam Kandavas novada jauniešus uz Jauniešu centra “Nagla” izbraukuma pasākumiem oktobrī!

13.10.2017 16:00 - 30.10.2017 - 19:00

Izbraukuma pasākumi visu mēnesi norisināsies dažādos Kandavas novada pagastos: 

 13.10. plkst. 16:00 Cēres bibliotēkā;

19.10. plkst. 16:00 Vānes kultūras namā;

25.10. plkst. 14:00 Zemītes kultūras namā;

27.10. plkst. 14:00 Matkules kultūras namā;

30.10. plkst. 17:00 Zantes kultūras namā.

Par jaunatnes izbraukuma pasākumiem lasi ziņu tālāk...

printēt Lasīt visu ziņu

Kandava/COMPOR komandas pirmā uzvara izcīnīta

13.10.2017 20:00 kur : Kandavas sporta halle

Līdzjutēju pārpildītās tribīnēs 13.oktobra vakarā tika aizvadīta Kandava /COMPOR pirmā mājas spēle LBL2 turnīra ietvaros pret Ventspils augstskolas basketbolistiem.

Spēle bija ļoti spraiga pirmās desmit minūtes noslēdzās ar pozitīvu rezultātu mūsu komandas labā +1.

Pārtraukumā mūsējie devās ar nelielu  pārsvaru 29:26. Otrajā puslaikā precizitāte mūsējos bieži pievīla un viņi nonāca iedzinēju lomā.

Spēle bija trillera cienīga - cīņa, atņemtas bumbas, neprecīzi soda metieni, visbeidzot noslēdzošais Savčenko bloks, kas atnesa laimīgo uzvaru 61:59.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Kandavas novada amatierteātru Ražas svētki

14.10.2017 16:00 kur : Zantes kultūras nams
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce
( no labās) Anna Jurkova, Daiga Poška, Liesma Upmane. Aizmugurē stāv( no labās) režisore Antra Grundmane, Egija Lāce

14.oktobrī Zantes kultūras namā uz Ražas svētkiem, kas notiek katru rudeni, pulcējās novada amatierteātru kolektīvi.

Amatierteātri darbojas Zantes, Zemītes, Matkules, Vānes un Cēres pagastos. Reizi gadā- uz  Jāņiem- pa izrādei iestudē arī kandavnieki režisora Voldemāra Šoriņa vadībā, bet pastāvīgas amatierteātra trupas Kandavā nav.

Šoreiz ražas svētku tēma bija – “Dzimšanas diena”, jo Zantes amatierteātris svinēja savu pilngadību – 18 gadu jubileju. Kolektīvu svētkos bija ieradies sveikt arī kaimiņu novada kolektīvs- Sēmes/Zentenes amatierteātris.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (59)

Rudens balle

14.10.2017 21:00 kur : Valdeķu kultūras nams

Kopā ar grupu BRĪVDIENA

Biļešu iepriekšpārdošana, galdiņu rezervēšana t . - 63126037,

63182040, 28765684

Ieeja: eiro 5.-, pasākuma laikā 6.-

Mainīta semināra "Vai viegli būt pusaudzim?" norises vieta!

17.10.2017 14:00 - 15:30 kur : Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskola

Informējam, ka seminārs "Vai viegli būt pusaudzim?" notiks 17.oktobrī plks. 14:00-15:30 Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas aktu zālē (nevis, Kandavas novada sociālajā dienestā, kā tika izziņots iepriekš).

Kā sauleszaķēni veda Zantes skolēnus rudens zeltu rādīt

19.10.2017

19. oktobrī Zantē saule debesīs peldējās debesu bangās. Tās zeltaino matu mirdzums laistījās debesu jūras viļņos, kaisot skolas logos mazus sauleszaķēnus, kas nebēdnīgi rotājās uz palodzes spēlējoties lēkādami polku.

Mazie sauleszaķēni aicināja:” Sak, skolēn, nesēdi tikai gudro grāmatu rakstos, nāc iesim! Parādīšu tev kā rudens zelts uz zemes zaigo!” Sauleszaķēni ņēma mūsu ņipros skolēnus pie rokas un veda rudens zeltu rādīt...

Kaut arī koku krāsainās lapas gulēja Zantei apkārt kā krāsains austrumu paklājs, sauleszaķēni skolēnus aizveda uz netālo kara muzeju. Cik daudz tur rudens  zeltu bija samētājis! Tanki kā veci vectēvi sēdēja zem rudens lapu kažoka. Bruņmašīnu omes tērpušās krāsainās villainēs sveicināja sauleszaķēnus un skolēnus. Arī krustmāte lidmašīna izslējusi spārnus rudens lapu viļņu vidū smaidīja, ieraugot čaklos ciemiņus. Pats rudens nolaidās no koka galotnes, sita uz pleciem skolēniem, kuri kopā ar sauleszaķēniem ņēmās grābt zeltaino lapu birumu. Un Tavu čaklumu! Lapas gluži kā spēlēdamās meta kūleņus lielās kaudzēs, skolēni kā čaklas bites ātri vien savāca rudens zeltu milzīgās kaudzēs!  Rudens dāsni cienāja skolēnus ar gardām konfektēm, sak, esat pelnījuši čaklie rūķīši! Tagad muzeja opju tanki un omīšu mašīnas varēs zeltainos lindrakus un villaines drīz nomainīt pret baltām sniega drānām. Te kāds nebēdnis saules zaķēns piesteidzās un iečukstēja rudenim kaut ko ausī... Rudens pasmaidīja. Esot iztīrījis savus pieliekamos un izklājis īpaši krāsainus paklājus tepat pie skolas durvīm. Tos nu drīz būšot jāsaritina atkal čaklajiem skolēniem!

Saule pēc peldes iesēdās mākoņu laivā, mazie sauleszaķēni sasēdās kā cālēni tai līdzās. Rudens vējš iestūma laivu un saule ar sudraba airiem steidzās tālāk gājputnus pavadīt.

Čaklie Zantes rūķi gan devās uz pagarināto stundu nodarbībām, lai atkal sēstos pie grāmatu gudrībām, ja nu atkal notiek kāds brīnums! Kas to lai zina... J

Seminārs “Mazais ieskats, kā veiksmīgi uzsākt mazo biznesu mājražošanā”

19.10.2017 15:00 kur : Kandava, viesnīca

19.10.2017. plkst.15.00 viesnīcā “Kandava’’ konferenču zālē notiks Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotais seminārs “Mazais ieskats, kā veiksmīgi uzsākt mazo biznesu mājražošanā.”

Interesentus pieteikties līdz 17.oktobrim zvanot pa tel. 28618612, 26379703 vai rakstos uz e pastu: liene.snikvalde@inbox.lv  

No 15.00-17.30 - lekcija
17.30 – produkcijas degustācija, iegāde, neformālās sarunas

printēt Lasīt visu ziņu

Iedvesmojoša tikšanās sievietēm- uzņēmējām Kandavā

19.10.2017 17:30 kur : Kandavas kultūras nams
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām
19.oktobrī Kandavas kultūras namā notika novada sieviešu - uzņēmēju tikšanās ar biedrības Līdere vadītājām

19.oktobrī Kandavas kultūras nama mazajā zālē notika biedrības “Līdere” organizēta iedvesmojoša tikšanās ar mūsu novada sievietēm- uzņēmējām, lai diskusiju ceļā atklātu atslēgu uz sievietes spēka formulu.

“Līderes Kods” mērķis, apciemojot Latvijas novadus un tiekoties ar vietējām uzņēmējām, ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, dzīves un darba pamatvērtību kodu un aktualizēt šo pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē. Uz tikšanos bija ieradušās Kandavas novada sievietes uzņēmējas, kas būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

20.oktobris Kandava/COMPOR pret OC Limbaži

20.10.2017

Svarīga uzvara pār Limbažiem!

Šodien, mājās, aizvadījām trešo spēli sezonā, kur pretī stājās spēcīgā Limbažu OC vienība.

Spēles pirmā pusotra minūte iesākās ļoti veiksmīgi un ātri tikām pie 7:3 pārsvara, tomēr pretinieks atbildēja ar 8 punktu izrāvienu un -4 jau mums. Arī turpinājumā īsti spēle nevedās, un tuvojoties ceturtdaļas izskaiņai jau 11:19 un 15:24, tomēr tāpat kā spēles pirmās 90 sekundes, tā arī ceturtdaļas pēdējās 90 sekundes krāsojās mūsu zīmē un atpūtā ejot tikai -1. Otrajā ceturtdaļā abas komandas uguņoja uzbrukumā un rezultāts auga ļoti līdzīgi, bez kādas komandas lieliem izrāvieniem, un puslaikā ejot 54:52 mūsu labā.

printēt Lasīt visu ziņu

Semināri par nodokļu aktualitātēm 2018. gadā

20.10.2017 10:00 - 12:00 kur : Kandavas novada dome
Kandavas novada ģerbonis

Kandavas novada dome

20.oktobrī plkst. 10:00 Kandavas novada domes sēžu zālē notiks Valsts ieņēmumu dienesta organizēts seminārs par nodokļu izmaiņām nākamajam gadam. Savukārt, 10.novembrī plkst. 10:00 Valsts ieņēmuma dienesta pārstāvji informēs par jauno uzņēmumu ienākuma nodokļa likumu.

20.oktobra semināra tēmas:

Grozījumi likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”:
-grozījumi attiecībā uz apliekamā ienākuma noteikšanu saimnieciskās darbības veicējiem;
-saimnieciskās darbības ienākuma noteikšana maksātājiem, kas kārto grāmatvedību divkāršā ieraksta sistēmā;
-Iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes;
-Algas nodokļa aprēķins;
-neapliekamais minimums;
-attaisnotie izdevumi.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par garīgās veselības veicināšanu

20.10.2017 10:00 - 14:00 kur : Kandavas novada sociālais dienests

Semināru vadīs kvalificēti speciālisti Ilvija Razgale un Inese Sūniņa.

Bezmaksas seminārs!

Biznesa forums “Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību”

20.10.2017 11:00

Tukuma novada Dome un Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK)
aicina uzņēmējus uz Biznesa forumu“Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību”, kas norisināsies 20. oktobrī plkst.11.00 SIA “Telms” konferenču zālē, Smārdes ielā 3, Tukumā.

Foruma pirmajā daļā Tukuma, Ventspils un Valmieras novadu pārstāvji stāstīs par pieredzi uzņēmējdarbības vides attīstībā, kā arī dzīvojamā fonda saglabāšanu un renovēšanu. Otrā daļa veltīta principa “Konsultē vispirms” ieviešanai, kur ar prezentācijām piedalīsies gan Valsts Ieņēmumu dienests, gan Pārtikas un veterinārais dienests, gan Valsts Darba inspekcija. Galvenā principa būtība ir, lai atvieglotu uzņēmēju ikdienu vispirms sniedzot kvalitatīvas un būtiskas konsultācijas un sodīšanas mehānismus lietojot tikai tad, ja noteikumi un regulējumi tiek pārkāpti ļaunprātīgi. Pēc valsts iestāžu prezentācijām, kompāniju vadītājiem būs iespēja uzdot arī sev interesējošos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Seminārs par garīgās veselības veicināšanu

20.10.2017 15:00 - 19:00 kur : Cēres pagasta bibliotēka

Semināru vadīs kvalificēti speciālisti Ilvija Razgale un Inese Sūniņa.

Bezmaksas seminārs!

Kurzemes – Zemgales mazpulcēnu projektu forums

21.10.2017

21. oktobrī Aizputē notika Kurzemes – Zemgales mazpulcēnu projektu forums.

541. Zantes mazpulku pārstāvēja:

  • Niks Brīvers ar projektu „Manas bites” –  1. vieta,
  • Madara Krūmiņa  ar projektu „Pētīsim kā aug šalotes sīpoli” –  1. vieta
  • Beāte Dislere ar projektu „Pētīsim kā aug šalotes sīpoli   - atzinība.

Mazpulcēni Artūrs Heidingers un Ralfs Krastiņš realizēja biznesa pojektu   „Šalotes sīpoli biznesam”.  Viņi izaudzēja un pārdeva  z/s „Ezerkauliņi”   114 iesaiņojumus, jeb 28,5 kg sīpolu. Šos sīpolus  varēs nopirkt veikala MAXIMA.

Vīru vokālā ansambļa "Daile" koncerts "Dziesmas, kuras neviens vairs nedzied"

21.10.2017 16:00 kur : Kandavas kultūras nams

Vīru Vokālais Ansamblis „DAILE” ir deviņu mūzikas skartu kungu jauns izaicinājums mūzikā. Daudzu gadu laikā, šie vīri ir pārbaudījuši savstarpējās attiecības gan mūzikā, gan sadzīvē, gan uz skatuves, gan privātos saviesīgos sarīkojumos. Balsu saskaņa un saderība ir vērtība, ko nevar izskaitļot un mākslīgi radīt, bet gan iegūt satiekoties pareizajā laikā un vietā, ilgstoši slīpējot ne tikai dziedāt prasmi, bet arī sadzīvot mākslu. Īpaša balsu saskaņa, kopēja dzīves pieredze un muzicēšanas prieks – tas ir VVA „DAILE”. Vīru repertuāru veido dziesmas, kas Latvijas okupācijas laikā bija pamata repertuārs gan vokālajiem ansambļiem, gan koriem. Tās dziedāja gan nīstās valsts svētkos, gan sadzīviskos saietos. Šīs Latvijas un „plašās dzimtenes” komponistu radītās melodijas, līdz ar atmodas atnākšanu, nonāca mūsu mūzikas vēstures mēslainē. Tagad, kad ir pagājis laiks un ar vieglu ironiju varam atskatīties nu jau uz tālajiem aizgājušajiem laikiem, izrādās, ka melodija ir mūžīga, ja tā ir patiesi skaista. Bet dziesmu tekstus vairs neuztveram kā dzimtenes nodevību un personisku aizvainojumu, bet kā komisku tā laika atspoguļojumu. Šis dziesmas nu jau gandrīz 30 gadus nedzied vairs neviens. VVA „DAILE” vīriem ir izdevies atminēties kaut nelielu, bet ļoti spilgtu tā laika muzikālo liecību, gluži kā atveram savas bērnības un jaunības foto albumus, sadzirdot dziesmas, kas mums liek atminēties pirmo skolas dienu, pirmo mīlestību un pirmo… Vīru Vokālais Ansamblis „DAILE”: Edgars Linde – 1.tenors Mārcis Kārkliņš – 1.tenors Gints Kronbergs – 2.tenors Eižens Leimans – 2.tenors Zigfrīds Muktupāvels – baritons Ivars Cinkuss – baritons Andis Kielbickis – bass Rihards Rudzītis – bass Raimonds Petrauskis – koncertmeistars

Zantes 5. Klase karjeras meklējumos Talsu novadā

23.10.2017

Ir sācies skolēnu rudens brīvlaiks. Kamēr citi skolēni vēl sapņoja saldā rīta miegā, Zantes 5. klase 23. Oktobrī rosījās skolas pagalmā. Nav laika gulēt! Jādodas mācību ekskursijā karjeru lūkot! Tagad jau vairs nevar plikus standartus  pildīt, jāseko modernismiem, kas saistās ar kompetencēm un citiem smalkiem padarījumiem.  Tā nu Zantes skolas 5. klase  tiecoties pēc kompetencēm un modernismiem devās karjeras iespējas lūkot.

Aizbraucot uz Talsu novadu, Vandzenes pagastu, skolēnus laipni sagaidīja koku fabrikas saimnieks Mārtiņš. Viņš stāstīja bērniem:”Cilvēkam, kurš strādā ar kokapstrādi, tā nav profesija! Tas ir dzīvesveids!” 5. Klases skolēni klausījās ar mutēm vaļā, jo ne tikai Mārtiņa lekcija bija aizraujoša, nopietnā aparatūra, kas atradās līdzās bija ietekmīga, kā arī Mārtiņa darinātie brīnumi reibināja tā, ka likās, skolēni ir iegriezušies kādā burvju pasaulē vai pasakā. Visapkārt raudzījās dažādi meistardarbi, rūķi lieli un mazi, rotaslietas, izdomai nebija robežu... Vēl lielākas mutes skolēniem iepletās, kad Mārtiņš vedot viņus, ieveda telpā, kur Mārtiņa čaklā sieva bija sarūpējusi aplam gardus cienastus, kas kaisīti ar pūdercukuru! Cienasti bija uzklāti uz galda, kas vien raisīja brīnumu izjūtas! Tik neparasts tas bija!  Sākumā skolēni kā kautrējoties tikai lūrēja uz smalko baltmaižu galdu, bet, kad saimnieces mudināti, pirmais kumoss tika izdarīts, tad jau pūdercukurs dancoja ne vien mutē, bet dažam labam uz degungala arī!

Tālāk jau saimniece mudināja skolēnus, lai ķerās klāt arī paši pie darba, jo galu galā Mārim pat līdzi bija pilnas kabatas ar smilšpapīru. Tad nu sākās ļembasts! Skolēni pucēja, pulēja dažādus izstrādājumus un vēl lielāks prieks, ka saimniece dāsni tos atļāva ņemt līdzi! Kad nu kokapstrādes profesija tika iepazīta, bija jādodas tālāk uz Keramikas pasauli. Tur saimniece Diāna podnieku priekšautā tērpusies laipni sagaidīja, sāka ar pamatīgu lekciju par podnieka darbu un pašnodarbināto iespējām. Skolēni klausījās, bet viens resns runcis gulēja un staipījās, sak es jau gan visu šo zinu no galvas, ja vajag parādīšu jums kā vajag podus veidot! Pēc lekcijas podniece Diāna jautāja vai tad 5. Klasei nav kādi jautājumi, 5. Klase teica:”Teorija ir laba lieta, labāk parādiet kā tad īsti praktisks darbs notiek! Uz ko Diāna ar pianista grāciju ar pirkstiem veidoja uz māla podnieka prasmju simfonijas. Arī 5. klasnieki pēc tam lipināja no māla dažādus ķeburus tik aizrautīgi, ka sārtvaidze mamma Aija nespēja vien knipsēt šamos smaklā foto aparātā.

Laiks jau arī nesēž kā vecs večuks un atkal bija jādodas tālāk. Braucot uz māju pusi vai tad ir iespējams pabraukt garām milzīgam veikalu kompleksam?! Nu nē! 5. klasnieki aši saskaitīja mammu dāsnās līdzi dotās monētas un špurks kā zvirbuļi jau lidoja veikalu durvīs iekšā! Tavu ēšanu autobusā! Cepumi un baltmaizes vai griezās karuselī, šoferis Normunds nespēja vien brēkt, lai ēd uzmanīgi! A ko 5.klasnieki! ? Atbildēja šim ar brašām dziesmām! „Sarkanbalti sarkans karogs augstu pacelts plīv! Strēlnieks iet par brīvi karot, tādēl mūžam dzīvs!”

Tagad jau daudzi lielās un bez maz vai jau par normu ir kļuvis, ka no Latvijas brauc darbos un karjeru veido ārzemēs. Taču 5.klasniekiem bija iespēja satikt cilvēkus tepat Latvijā, tepat kaimiņu novadā, kas ar savām rokām un prātu veidoja ne tikai vien karjeru, bet pelnīja maizi un dzīvoja laimīgi.

Ja grib, tad var! Viss ir tepat – mūsu pašu rokās un mūsos pašos....

 

6.klases ekskursija

24.10.2017

Klāt brīvlaiks, kad var atpūsties no mācību darba un pienākumiem skolā! 6.klase 24.oktobrī devās ekskursijā uz galvaspilsētu Rīgu. Devāmies uz Dzelzceļa muzeju, kur iepazināmies ar dzelzceļa attīstību Latvijā, uzzinājām kādas profesijas ir saistītas ar dzelzceļu, kā arī bija iespēja apskatīt dažādu laika periodu vilcienus. Muzejā apskatījām dzelzceļa modelisma izstādi „Liliputija 2017”. Izstādē aplūkojām dažāda veida un mēroga dzelzceļa modeļus, Rīgas stacijas ēku 20.gs. 30.gados. Bija ļoti interesanti!

Tā kā esam aktīva klase, enerģiski atpūtāmies batutu parkā „Jump Space’’. Esam priecīgi par kopā pavadīto dienu!

                               Klases audzinātāja Laila

Radošā nodarbība

24.10.2017 17:30 - 19:00 kur : Vānes kultūras nams

Seminārs par garīgās veselības veicināšanu

25.10.2017 10:00 - 14:00 kur : Matkules kultūras nams

Semināru vadīs kvalificēti speciālisti Ilvija Razgale un Inese Sūniņa.

Bezmaksas seminārs!

Seminārs par garīgās veselības veicināšanu

25.10.2017 15:00 - 19:00 kur : Zantes pamatskola

 Seminārs notiks Zantes pamatskolas angļu valodas kabinetā 2. stāvā.

Semināru vadīs kvalificēti speciālisti Ilvija Razgale un Inese Sūniņa.

Bezmaksas seminārs!

Čakru enerģijas līdzsvarošana

25.10.2017 18:00

Ievadlekcija, vadītāja Inese Prisjolkova, norises vieta Kandavā Abavas ielā 2, dalības maksa 20,-, nodarbības notiks vienu reizi mēnesī

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana

26.10.2017 16:00 - 26.11.2017 - 17:30 kur : Kandavas multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs "Nagla"

Izstādes "Mūs vieno māksla!" atklāšana Kandavā jauniešu centrā "Nagla" zālē, 26 oktobrī, plkst. 16:00, projekta "Stereotipu mazināšanas un savstarpējas izpratnes veidošana caur vizuālās mākslas kultūras izpausmēm", kuru realizē biedrība "Kandavas novada Jauniešiem" ietvaros. Izstādē tiks atklāta romu un latviešu bērnu un jauniešu mākslas darbi - slavenu latviešu gleznotāju, kā piemēram, Maijas Tabakas, Daigas Krūzes, Vilhelma Purvīša, Džemmas Skulmes un romu mākslinieka Kārļa Rudēviča gleznu reprodukcijas dažādās mākslas tehnikās. 

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā Alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

CIRKA ŠOVS "Annas un Elzas piedzīvojumi pasaku valstībā"

26.10.2017 18:00 kur : Kandavas kultūras nams

CIRKA ŠOVS „ANNAS UN ELZAS PIEDZĪVOJUMI PASAKU VALSTĪBĀ”

Cirka kolektīvs " ARGO" MARIUPOLIS (UKRAINA)

 Neticams  stāsts par divu meiteņu Annas un Elzas ,un viņu pasaku varoņu piedzīvojumiem. Bērnus priecēs akrobāti Troļļi, žonglieri, Harijs Poters, spēcīgais akrobāts Supermens, labās Fejas, Karību jūras pirāti ar ziepju burbuļiem, klauni Smurfi.

Programmas garums:- 1 stunda. 30 min. Pātraukums(viens) -15 min.

 Uzmanību! Konkurss!!!  Uzzīmē kādu no pieminētajiem pasaku varoņiem! Atnes zīmējumu uz pasākumu un saņem dāvanu!

 Biļetes cena: 6 Eur. Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieejas maksa par brīvu!!!

Ar flaijeri - cena 5,00 Eur. Pasākuma dienā biļetes cena visiem 6,00 EUR.(viens flaijers paredzēts vienai ieejas biļetei)

 

Seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija"

27.10.2017 09:00 - 14:00 kur : Kandavas novada dome

27.oktobrī Kandavas novada domes sēžu zālē notiks seminārs "Lietišķā etiķete un komunikācija". Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas zinātņu katedras pasniedzēja Laila Rupeika.

Semināra pamatuzdevums:
Sniegt zināšanas par profesionālās etiķetes pamatjautājumiem un praktisku uzdevumu rezultātā, trenēt profesionālas etiķetes pamatprincipiem atbilstošu uzvedību. Attīstīt spēju uzstāties auditorijas priekšā un prasmes piedalīties profesionālā (lietišķā) sarunā. Iegūt pamatzināšanas protokola jautājumos. Kopumā - sniegt zināšanas par sabiedrībā vispārpieņemtām normām profesionālajā etiķetē.  

Semināra tēmas: 

printēt Lasīt visu ziņu

27.oktobrī SK Kandava pret Liepājas Sporta spēļu skola

27.10.2017 18:00 - 22:00 kur : Kandavas sporta halle

27.oktobrī plkst. 18:00 Kandavas sporta hallē norisinājās Rietumu līga – Kurzemes Radio līga 2017./2018 gada sezonas basketbola spēle SK Kandava pret Liepājas Sporta spēļu skolu.

Rezultāts: 76:49

Spēles labākie spēlētāji: Sporta klubs Kandava - Kristaps Enģelis, Liepājas sporta spēļu skolai -  Dubrovin Illia.

Rietumu līga – Kurzemes Radio līga 2017./2018 gada sezona

27.10.2017 18:00 - 22:00 kur : Kandavas sporta halle

Sporta klubs Kandava pret Liepājas Sporta spēļu skola , rezultāts 76 : 49


Spēles labākie spēlētāji: Sporta klubs Kandava - Kristaps Enģelis, Liepājas sporta spēļu skolai -  Dubrovin Illia

printēt Lasīt visu ziņu galerija (45)

Astotie Kafijas un tējas svētki Kandavā aizvadīti

28.10.2017 11:00 kur : Kandavas novada muzejs, Kandavas kultūras nams

28.oktobrī jau astoto reizi Kandavā svinēja Kafijas un tējas svētkus. Drēgnais un lietainais laiks nebija kavējis kandavniekus, novada ļaudis un ciemiņus no tuvākām un tālākām Latvijas malām, ierasties un izbaudīt svētku plašo piedāvājumu.

Kā allaž kupli bija apmeklēti novada muzejā un amatniecības centrā rīkotie pasākumi: 2017.gada pasaules labākās galda spēles "Ice Cool" Kandavas čempionāts, Riču Raču, Cirks, dambrete, ķegļi un citas spēles lieliem un maziem; Kafijas dzērienu buķete traktierī "Pie melnā kuiļa"; Astrīdas Šliseres 75 gadu jubilejas izstāde un Atstarotāju izgatavošanas darbnīca.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (99)

29.oktobris Kandava/Compor pret BK Saldus

29.10.2017

Šovakar Saldū aizvadījām sezonas 4. spēli pret vietējo BK Saldus.

Jau no paša sākuma veiksmīgāki izrādījās Saldus basketbolisti, kuri ātri izvirzījās vadībā, uzbrūkot ar teicamu precizītāti pakāpeniski audzēja pārsvaru. Pēc pirmajām 10 minūtēm jau -13 un ielaisti 35 punkti. Saldus arī nākamās desmit minūtes turpināja uguņot un ar Šlankas trejaci pieliek treknu punktu pirmajam puslaikam - 65:46 un esam pamatīgā nokdaunā...

printēt Lasīt visu ziņu

Rudens zolīte 2017

29.10.2017 10:00 kur : Kandavas sporta halle


29.oktobrī Kandavas sporta hallē tika aizvadītas sacensības zolītē "Rudens zolīte 2017". Spēlētāji bija ieradušies no - Rojas, Saldus, Tukuma, Kandavas, Grobiņas, Zantes, Apšuciema, Talsiem, Jelgavas, Kuldīgas, Valdemārpils, Ānes, Rīgas, Bauskas, Skrundas, Durbes, Ventspils, Aizupes, Stendes - kopskaitā 41 dalībnieks. Visas dienas garumā spēlētāji sacentās par kausu un labāka zolmaņa titula iegūšanu. Labāko desmitnieks -   1.v. Uldis Bērziņš 36p (Saldus), 2.v. Oskars Puntulis 35p (Roja), 3.v. Aivars Krasovskis 35p (Tukums), 4.v. Ivo Gotfrīds  33p (Kandava), 5.v. Vilnis Pelcers 32p (Bauska), 6.v. Arnolds Strazdiņš 32p (Jelgava), 7.v. Ojārs Polis 32p (Skrunda), 8.v. Andris Zemturis 30p (Ventspils), 9.v. Raimonds Švīpiņš 30p (Skrunda), 10.v. Vasīlijs Mikitiņecs  29p (Stende).

Zantes skolas absolventi no 1946.-2015.g.

31.10.2017

1946.gada absolventi - Skumpe Velta, Siliņa Ērika, Roķis Zigfrīds, Rācenājs Laimonis, Nulle Kārlis, Nolberga Millija, Lagzdiņš Arnolds, Lauris Kārlis, Lācis Žanis, Ķezbere Karmenīte, Kurmelava Mirdza, Kroiča Staņislava, Gelba Aina, Gržibovskis Jānis, Grīnhofa Maiga, Gorenko Broņislava, Gardovičs Eduards, Eniņš Guntis, Dravnieks Dzintars, Dišlers Jānis, Caune Didžus, Buivids Arvīds, Bogdanova Vēra, Bērziņa Biruta.

1947. gada absolventi 7.klase - Āboliņa Aina, Bricis Broņislavs, Dambergs Tobijs, Einbergs Ģirts, Forša Lilija, Gardoviča Jadviga, Gržibovska Viktorija, Jaungaile Albīne, Jākobsons Visvaldis, Kālis Voldemārs, Krūtaine Lilija, Ķenkare Ērika, Lasis Aivars, Miķelsone Nellija, Rieskta Austra, Rosicka Janīna, Rozenfelde Dzidra, Rūsis Kārlis, Siliņš Paulis, Skumpe Valija, Zoldners Arturs.

1948.gada absolventi - Āboliņš Imants, Bekmanis Imants, Bruce Maija, Cinis Edmunds, Daugule Inta, Grīnhofa Milda, Krauze Ilma, Kreceris Gunārs, Lase Rita, Lauva Gunārs, Liepiņa Mirdza, Ose Milda, Pirksts Visvaldis, Saulīte Velta, Skrebe Marija, Ziņģe Milda.

1949.gada absolventi - Bērziņa Tālija, Fībiga Lilija, Frice Ilga, Gaile Aina, Heidingere Astra, Indriksons Jānis, Kaļķe Amālija, Kreceris Ilmārs, Lauva Zenta, Lisovska Sofija, Nadziņa Rita, Nadziņš Gunārs, Neimanis Dainis, Rezevska Elga, Roķe Rita, Rozentāle Velta, Rosickis Žeņislavs, Salmiņa Ilga, Siliņa Aina, Stivriņš Donāts, Streistermane Irēna, Zoldners Miervaldis.

1950.gada absolventi - Budreika Vitauts, Feldmane Guna, Grīvīte Biruta, Gurska Vera, Javnišs Jānis, Krauze Ausma, Krūziņa Ausma, Lauris Jānis, Levicka Mirdza, Matroze Ērika, Pelīte Ilmārs, Rorbachs Uldis, Rorbachs Žanis, Viņķis Ilgonis.

 1951. gada absolventi -Biedris Valentīns, Buko Viktors, Feldmanis Vairis, Ivzāns Laimonis, Koroševskis Jānis, Ķenkare Rita, Lasis Guntis, Matrozis Gunārs, Nulle Egils, Putāne Lūcija, Putāne Veronika, Skumpe Aina, Sproģis Voldemars, Sproģe Agita, Strautniece Daina, Tīrā Daile, Vinniņš Ilgvars, Ziņģis Marģeris.

 1952. gada absolventi - Āboliņš Ervīns, Bekmanis Jānis, Bruce Vēsma, Buko Emilija, Cīrule Ausma, Eversons Laimvaldis, Fībigs Imants, Gržibovska Valentīna, Heidingere Vilma, Immermanis Edmunds, Javniša Anna, Katkovskis Andrejs, Kāle Maija, Krauze Livija, Krūmiņa Aina, Koroševska Antoņina, Levicka Laima, Ločmelis Anatolijs, Māliņš Aleksandrs, Pelīte Vija, Pirksta Dzidra, Podniece Irma, Podniece Mudīte, Radziņa Velta, Roķe Velta, Rosicka Broņislava, Rudzīte Aija, Rūsis Guntis, Siliņš Visvaldis, Tīsmane Dzidra, Vīnakmene Ārija, Vīnakmene Ērika,   Zichmane Lilita, Zoldnera Maira.

 1953.gada absolventi - Blumberga Vizma, Buko Vilis, Čudere Biruta, Eversone Velta, Gaile Biruta, Gailis Elmars, Joņina Viktorija, Olševska Valija, Pēpulis Juris, Plotko Jānis, Gržibovska Alise, Rosicka Anna, Skrabis Edgars, Strauss Ilgonis, Rakovska Māra, Vaivode Emīlija, Valdmane Inta, Vilmanis Jānis, Grima Merija, Rorbacha Tusnelda, Jegorska Valentina, Bērziņa Daina.

 1954.gada absolventi - Bērziņa Biruta, Birģelis Andris, Bitāne Irēna, Cīrule Melita, Dēze Velta, Gardovičs Alberts, Gardovičs Teodors, Grieze Kārlis, Grīnberga Vija, Jegorova Tamāra, Kālis Ilmārs, Lipsta Silvija, Livdāne Biruta, Mortukāne Rita, Švāns Arnolds, Umpane Ināra, Vēgnere Milda, Vīnakmene Rita, Zoldnere Sarmīte.

1955.gada absolventi - Bekmane Zigrida, Beseris Māris, Bitāne Velta, Bierande Aija, Gūtmane Zelma, Javniša Vēra, Kļaviņš Edmunds, Komuls Edvards, Krauze Ilga, Lase Rasma, Lācis Valdemārs, Obricka Fraņa, Rosickis Romāns, Rūsis Jānis, Saulīte Biruta, Skaparoviča Aisma, Skadiņa Dace, Vasermane Līga, Zudrags Ivars, Zūkure Vilma.

1956. gada absolventi - Beķere Ilga, Bruzgule Zinaida, Dembovskis Pēteris, Duka Jānis, Feldmane Vija, Gailis Jānis, Grieze Andris, Ķenkare Rita, Lasmane Livija, Līdaks Haralds, Rācenāja Biruta, Rosickis Česlavs, Rudeviča Biruta, Siļiņēviča Veronika, Sviķis Ēriks, Šmelde Lauma, Švāns Roberts, Valdavs Māris, Vasermanis Uldis, Vēvere Lilija, Vilmanis Reinis, Zudrags Jānis, Fiņķis Imants, Irbe Biruta, Jurganovskis Kārlis, Korotkijs Arnolds, Ķenkars Arvīds, Zonberga Rita.

1957.gada absolventi - Bērziņa Irēna, Gaile Lilita, Garoziņa Marta, Graudaka Rita, Ivzāns Aldis, Jēce Rasma, Jēcis Kārlis, Korotkija Maruta, Kāle Mirdza, Kļaviņš Jānis, Krauze Raimonds, Matisone Zigrīda, Neimanis Andris, Neimanis Imants, Pelīte Laimonis, Siliņš Elmārs, Skrebs Broņislavs, Sudmalis Jānis, Špērs Vilnis, Zvirbulis Valdis.

1957.gada 1.vidusskolas izlaiduma absolventi - Āboliņš Ervīns, Blumberga Vizma, Bruce Vēsma, Buko Vilis, Grima Mērija, Grinhofa Māra, Javniša Anna, Joņina Viktorija, Kāle Maija, Kļaviņš Antons, Kunkule Laima, Ķezbere Emīlija, Pēpulis Juris, Pirksta Dzidra, Plaude Elza, Plotko Jānis, Priede Aina, Putāne Anna, Radziņa Velta, Rorbacha Tusnelda, Rudzīte Aija, Skrabis Edvards, Vītoliņš Jānis, Zichmane Anna, Žurovska Milda.

1958.gada absolventi – Andersone Ārija, Andersone Inese, Birģelis Armils, Blumberga Dzidra, Cīrule Irena, Feldmanis Valters, Feldmanis Ilmars, Gaile Ināra, Gērmanis Dainis, Iceniete Rasma, Kauliņa Raina, Krūmiņa Zigrida, Ķenkare Velta, Lisovska Lidija, Obricka Regīna, Rācenāja Aina, Siļiņēviča Anna, Šenfelds Ojara, Timofejeva Ilze, Valdmanis Guntis, Vasermane Ilga, Zarāne Getrude, Zvirbule Līga, Žurovska Marija, Graudiņš Gunārs, Baltiņš Ivars. 

1958.gada 2. vidusskolas izlaiduma absolventi - Cīrule Melita, Dēze Velta, Ēvalds Edvīns, Feldmane Aina, Gardovičs Teodors, Jomerte Mudīte, Gerasimovs Viktors, Līdaks Jūlijs, Rasiņš Roberts, Tūce Nelija, Upmane Ināra, Upesjure Irēna, Zoldnere Sarmīte, Konrāde  Maija, Rezevska Zenta, Kālis Ilmārs, Burkevics Uldis, Gardovičs Alberts, Cinis Alvis, Mortukāne Rita, Krūmiņa Ilga.

1959.gada absolventi - Baumeistare Inta, Evarsone Vija, Fiņķe Sarmīte, Grīnbergs Laimonis, Iceniete Rūta, Karplis Imants, Kļaviņa Irēna, Linde Edvīns, Lisovskis Eduards, Mortukāne Elfrīda, Olševska Velga, Putniņš Alberts, Sviķis Alvis, Vīndedzis Arnis, Stanovskis Teodors, Lācis Andris, Bērziņa Astrīda, Gržibovskis Vladislavs, Javnišs Roberts.

 1959. gada 3.vidusskolas izlaiduma absolventi - Beseris Māris, Bērziņa Sarma, Dziļuma Gunta, Kļaviņš Edmunds, Komuls Edmunds, Krauze Ilga, Lase Rasma, Lācis Valdemārs, Saulīte Biruta, Skadiņa Dace, Zudrags Ivars, Zvinele Ilze, Ulmanis Māris.

 1960. gada absolventi - Bergmanis Ojars, Buivids Edgars, Fiņķis Mārtiņš, Grinhofa Marija, Jansons Jānis, Katkovskis Juris, Kļaviņa Vera, Koroševskis Antons, Linde Dace, Mucenieks Gunārs, Plečs Imants, Saulīte Silvija, Siļiņēviča Geņa, Špērs Alfreds, Vegnere Biruta,  Zudraga Dzidra.

1960.gada 4.vidusskolas izlaiduma absolventi - Alksne Ausma, Fiņķis Imants, Kaunese Irina, Mucenieks Marģers, Rācenāja Biruta, Siliņš Visvaldis, Siļiņēviča Veronika, Šmelde Lauma, Vasermanis Uldis, Vārliņa Aira, Vārpiņš Juris, Vēvere Lilija, Zudrags Jānis.   

1961. gada absolventi - Fiņķis Jānis, Korpe Lija, Valdmane Māra, Vilmanis Jānis, Stūrīte Irma, Šenfelds Ainis, Gailis Kārlis, Čudere Skaidrīte, Graudiņš Alvis, Kaudze Dzintra, Kokina Lilija, Čudere Dzidra, Lisovska Marija, Linde Andris.

1961. gada 5.vidusskolas izlaiduma absolventi - Andersone Rasma, Birznieks Indulis, Burkēvica Aina, Dumpis Vilnis, Feldmane Vija, Gaile Lilita, Griķe Valija, Jēce Rasma, Kāle Mirdza, Kļaviņš Jānis, Krauze Raimonds, Neimanis Imants, Pelīte Laimonis, Rasa Guna, Raudzeps Andris, Skubs Broņislavs, Sudmalis Jānis, Vārpiņa Rudīte, Vītoliņa Ausma, Špērs Vilnis.

1962. gada 6. vidusskolas izlaiduma absolventi - Blumberga Dzidra, Freimanis Ilmārs, Griķe Marija, Kupše Viesturs, Ķenkare Velta, Lisovska Lidija, Rācenāja Aina, Siļiņēviča Anna, Timofejeva Ilze, Vasermane Anta, Finkenšteins Osvalds, Kolosovskis Juris.

1963.gada absolventi - Blumbergs Jānis, Brucis Ilgvars, Graudiņa Līvija, Iceniete Ligita, Kļaviņš Valdis, Karotkija Aina, Korpe Lija, Sviķis Jānis, Šmelds Ivars, Vēvere Vēra, Irbe Biruta.

1963.gada 7.vidusskolas izlaiduma absolventi - Birģele Dzintra, Čunka Andris, Dreimane Emma, Evarsone Vija, Fiņķe Sarmīte, Grinbergs Laimonis, Iceniete Rūta, Kalniņa Anda, Kalvāne Rita, Karale Rita, Kļaviņa Irēna, Linde Edvīns, Lisovskis Eduards, Lūse Rūta, Riekstiņa Vija, Rozenberga Ruta, Andersone Ārija, Ēvele Līgonis, Kļaviņš Antons.

1964.gada absolventi - Blumbergs Osvalds, Cīrule Dzidra, Fiņķis Uldis, Ivzāne Ilze, Īstenais Uldis, Jākobsons Aldis, Kaudze Rūdolfs, Konrāds Vilnis, Novicka Sniedze, Paegle Skaidrīte, Pocius Antons, Podāne Ārija, Saulītis Norītis, Stūrītis Edvards, Šmaukstele Livija, Vārpa Edgars, Zudraga Velta, Koroševskis Ēvalds, Garoziņa Mārīte.

1965. gada absolventi - Bērziņš Armīns, Daunīte Antonija, Hremenkina Ausma, Ivanova Anita, Ivanova Vija, Koroševskis Aivars, Lāce Dzintra, Melderis Ivars, Podāne Ērika, Šmelde Astrīda, Šmelde Skaidrīte, Ulmane Inta.

1966.gada absolventi - Baumane Silvija, Beķere Velta, Fiņķe Vizma, Grošteins Juris, Kaudze Gaida, Korps Andis, Krauze Dainis, Krūmiņa Lauma, Melderis Jānis, Oliņa Vija, Pociuse Juze, Rutkovskis Kārlis, Pocius Staņislavs, Icenietis Ilmārs, Stūrītis Viktors.

1967. gada absolventi - Balčūns Vitauts, Blumberga Skaidrīte, Dobkevičs Imants, Grošteins Jānis, Karotkija Rasma, Kaudze Ilga, Mortukāne Aiva, Neimane Smaida, Oliņa Indra, Pūpola Ruta, Radziņš Aivars, Šmaukstelis Gunārs, Ulmane Inese, Ulmanis Aivars.

1968. gada absolventi - Bondarenoks Osvalds, Ivanovs Andris, Ivanova Elita, Ivzāns Arvīds, Jucēvičiute Madesta, Kanbergs Viesturs, Pļaviņš Edmunds, Leiduma Ināra, Osis Āris, Rutkovkis Ilmārs, Skrūzkalns Vilnis, Tilgāle Anita.

1969. gada absolventi - Beķere Inta, Beseris Edvīns, Ivzāne Aina, Kokina Maiga, Kukulītis Arnolds, Lācis Pēteris, Līdaks Modris, Neimanis Elmārs, Osis Oskars, Pocius Rimis, Pūpols Zigurds, Samsone Silvija, Starte Aldona, Staško Jānis, Tilgale Gunta, Tropiņš Uldis, Viļums Viesturs, Vunderliha Ailona, Zūkure Smaida, Babovika Silvija.

1970. gada absolventi - Cine Agrita, Daunīte Silvija, Dobkeviča Dainuvīte, Evarsons Agris, Feldmanis Oskars, Fiņķe Antra, Frīdentāls Aivars, Ivanovs Aivars, Kačevska Pārsla, Klanbergs Artūrs, Liekniņa Lija, Lipene Ināra, Lisovskis Voldemārs, Meldere Mairita, Mucenieks Juris, Ņukša Lūcija, Petrovskis Laimonis, Radvila Daina, Upmane Gunta, Žundo Ilmārs.

1971. gada absolventi - Beseris Imants, Beseris Ojārs, Bitenieks Tālis, Blumberga Arita, Ceplītis Dainis, Evarsone Velda, Ginters Alvis, Krūziņa Agra, Kukulīte Astra, Lisovska Lilita, Lisovska Lolita, Līdaks Irvalds, Muceniece Lita, Steķis Oskars, Šmaukstele Ruta, Štāle Juta, Turks Valdis, Vulis Helmuts, Žakatova Vera, Zemnieks Dainis.

1972. gada absolventi - Evarsone Aira, Feldmanis Dainis, Fiņķis Vairis, Ivanovs Maigonis, Koroševskis Aivars, Leidums Aivars, Neimanis Miervaldis, Osis Ojārs, Radziņš Imants, Rudevics Juris, Upmane Jautrīte.

1973. gada absolventi - Buks Mārtiņš, Evarsons Guntars, Gerasimovs Juris, Gulbis Gints, Kanbergs Ainārs, Kasparoviča Irēna, Krūtainis Agris, Muižniece Nargisa, Neimanis Oskars, Obricka Vija, Podāns Andris, Radvila Silvija, Štāls Jānis, Vule Ināra, Zamberga Ināra, Galanders Ilgonis, Zūkurs Jānis.

1974. gada absolventi - Buks Jānis, Daunītis Dainis, Evarsons Ilmārs, Evarsons Raitis, Kronbergs Ilgvars, Krūziņš Austris, Liepiņš Harijs, Oliņš Ainārs, Plotko Dainis, Plaude Ojārs, Radziņš Jānis, Staško Ēriks, Grīslis Uldis.

1975. gada absolventi - Buks Andris, Bindule Tatjana, Dzirkalis Harijs, Eversone Gunita, Grīnhofa Sandra, Karple Dace, Katlapa Gunta, Rutkovskis Einārs, Zamberga Mārīte, Šaripo Mirdza, Saulītis Māris, Šmakovs Valērijs.

1976. gada absolventi - Ābele Dace, Beķeris Andris, Bērziņa Sandra, Buka Anita, Butkēvica Sandra, Ēdolfa Gunita, Grīslis Andris, Lācis Ivars, Mazjānis Aivars, Muižniece Sandra, Ose Gunta, Rutkovskis Gunārs, Saulīte Inta, Ulmane Mārīte, Volkova Ina, Žaromskite Nijole.

1977. gada absolventi - Daiga Heidingere, Kasparovičs Arvīds, Kraučuks Aleksandrs, Liepiņa Lauma, Lipena Inta, Mozule Cilda, Neibauere Sandra, Ose Vizma, Plotko Edgars, Rūsis Dzintars, Stivriņš Dainis, Radvils Arnis.

1978. gada absolventi - Feldberga Antra, Kalnarājs Valentīns, Kāposta Daina, Kraučuka Svetlana, Kristholds Māris, Līdaks Gints, Plaude Inese, Olševska Antra, Šlēgeris Arvīds, Švāne Inita, Tautkevičaite Virgīnija.

1979. gada absolventi - Ābele Andris, Dišlers Aivars, Eversone Mārīte, Feldbergs Edmunds, Gerasimovs Jānis, Grīnhofa Sarmīte, Horsts Vilnis, Ivanovs Guntars, Kronberga Aisma, Liepiņš Agris, Nabačis Romas, Obrickis Viktors, Ulmane Andrīte, Zambergs Ojārs, Lukša Anita.

1980. gada absolventi - Buka Ērika, Kasparovičs Ričards, Oļševska Vineta, Osis Dzintars, Osis Ivars, Stivriņš Ilmārs, Tautkēviča Valija.

1981. gada absolventi - Dēze Anita, Fībigs Ainars, Glodens Romualds, Grīslis Jānis, Gruze Sana, Henzele Inita, Kalnarāja Astra, Montvila Inese, Rosickis Gunārs, Runka Ints, Staško Ivars, Zambergs Maigonis.

1982. gada absolventi - Gailis Andris, Kalnarājs Valdis, Kreicberga Zaiga, Olševska Julita, Paškēviča Lida, Pole Vineta, Rudakova Elita, Rūse Dace.

1983.gada absolventi - Baumanis Guntars, Gailis Juris, Klūga Guntis, Liepiņa Ineta, Petraitis Rihards, Stepensis Inese, Stivriņš Ivars.

1984. gada absolventi - Arāja Venta, Bērziņš Uģis, Harabadze Andris, Heidingers Dainis, Mortukāne Kristīne, Paškeviča Sanita, Petraitis Jāzeps, Šmelds Agris, Tomošaitīte Iveta, Ulmane Saulcerīte, Zuļķe Laila.

1985. gada absolventi - Bērziņš Aigars, Butkevičs Aldis, Butkevičs Andis, Dišlers Spodris, Graudiņa Laila, Henzelis Ivars, Kokins Guntars, Koroševskis Ivars, Rosickis Viesturs, Sausserdis Edgars, Šmelds Aigars, Volodkevičs Verners.

1986. gada absolventi - Bučjus Dzintars, Dišlers Normunds, Krauze Dzintars, Kravčuka Nadežda, Poška Aiga, Saulīte Inga, Siliņš Ziedonis.

1987. gada absolventi - Balsere Vita, Evašvili Kristīne, Lazdāne Līga, Motuzas Sauļus, Rauze Olga, Rosickis Andris, Sausserde Linda, Savva Juris, Sermole Velga, Šmaukstele Sarmīte.

1988. gada absolventi - Andreca Dace, Aukmanis Agris, Dēze Daira, Kasparoviča Aiga, Kasparovičs Aivis, Kravčuks Anatolijs, Putāns Uģis, Tautkevičs Romāns, Smilga Mārīte, Volodkeviča Vineta.

1989. gada absolventi - Rubenis Guntars, Sausserdis Egīls.

1990. gada absolventi - Brucis Jānis, Buta Romāns, Dišlers Aigars, Grošteina Andra, Kravčuka Iveta, Smilga Rudīte, Stola Irēna, Šmaukstele Judīte, Upmanis Ģirts, Žurovska Ilva.

1991. gada absolventi - Bučjus Lauris, Glodenis Mareks, Jaunzemis Kaspars, Kodols Agris, Lācis Edijs, Mortukāne Ieva, Sadovičs Valdis, Šmelds Raitis, Šmits Raitis, Timoškins Māris.

1992. gada absolventi - Andreca Gunta, Beķere Inga, Dišlere Inga, Kārkliņa Solvita, Kodols Juris, Rorbaha Indra, Stola Inese, Upmane Baiba.

1993.gada absolventi - Arta Eversone, Mārtiņš Kasparovičs, Ivo Krampītis, Liene Malkoviča, Dainis Siliņš.

1994.gada absolventi - Aiva Beķere, Ilgvars Granapskis, Liena Grošteina, Sigita Korņējeva, Arnis Sadovičs, Inga Stola, Inita Strausa.

1995.gada absolventi - Anda Krastiņa, Uģis Oliņš, Uldis Oliņš, Krišjānis Trumpe, Gunita Strausa, Diāna Šteinberga, Māra Volodkēviča.

1996. gada absolventi - Kristaps Eversons, Baiba Granapska, Zane Grošteina, Ligita Indriksone, Raitis Kodols, Ivo Korņejevs, Egija Lāce, Inta Neiciniece, Aivis Pušmucāns, Kaspars Putāns, Arnis Sprukts, Kitija Šmite, Raitis Timoškins.

1997. gada absolventi - Valērijs Buta, Vitālijs Buta, Raimonds Dižbite, Evita Feldmane, Aigars Feldmanis, Kristaps Jēcis, Gatis Krastiņš, Sanita Līdaka.

1998. gada absolventi - Gunita Deķe, Toms Grīslis, Jana Jautiķe, Linda Līdaka, Valerijs Mihailovs, Miks Miķelsons, Rūdis Neicinieks, Kristīne Oliņa, Normunds Sadovičs, Vita Sprukte, Sanita Zonberga.

1999. gada absolventi - Gunita Gulbe, Dairis Gulbis, Agnese Kasparoviča, Jānis Krampītis, Mārcis Miķelsons, Sandis Oliņš, Agnis Plotko, Gundega Rone, Evita Saulīte, Zanda Volodkeviča, Gita Zonberga, Sigita Zonberga.

2000. gada absolventi - Beķere Dace, Brujeva Inese, Laurinaitis Gatis, Millers Jānis, Rudakova Ieva, Rudakova Irīna, Rūsis Arvis, Sametis Edmunds, Šulca Baiba.

2001. gada absolventi - Afļitunovs Igors, Apse Mārtiņš, Bumbulis Jānis, Feldmanis Mārtiņš, Feldmanis Nauris, Grošteins Jānis, Janberga Agija, Līdaka Dace, Mihailova Oksana, Oliņš Kaspars, Pušmucāns Intars, Rone Teiksma, Saulītis Raivis, Skoriks Dmitrijs.

2002. gada absolventi - Bilavs Jānis, Brīvere Marika, Ērglis Dāvis, Gailis Varis, Grīslis Kaspars, Kalniņa Inga, Krūtainis Artūrs, Motuzs Artis, Plotko Sandis, Rūse Anete, Šteinbergs Toms, Ulmane Elīna, Uss Ivo.

2003. gada absolventi - Indra Gaile, Liene Gerasimova, Līga Grundmane, Ģirts Lipenis, Madara Motuza, Laura Plotko, Kristīne Rone, Oļegs Severjuhins, Ādams Skoriks, Fjodors Skoriks.

2004. gada absolventi - Apse Artūrs, Bertašus Līna, Dēze Arnis, Evarsons Kristians, Fībiga Liene, Kronbergs Aigars, Mihailovs Almands, Neimane Lelde, Plotko Mairis, Untiķis Sanita, Uss Signija.

2005. gada absolventi - Brīvers Oskars, Bumbulis Uldis, Dēze Andis, Gaile Marta, Gerasimova Signe, Ozola Lāsma, Sprukte Linda, Puriņš Māris, Staško Egita, Uss Ilgmārs.

2006.gada absolventi - Gaile Ieva, Gerasimovs Oskars, Heidingere Aija, Ķelpe Kintija, Martimijanovs Artūrs, Mihailovs Arvils, Neimane Dace, Račko Edgars, Račko Kristīne, Ronis Jānis, Sjanits Sandis, Zambergs Aivars.

2007. gada absolventi - Sanda Brujeva, Maija Dišlere, Aigars Feteris, Zane Tiltiņa, Edgars Mihailovs, Kristīne Plotko, Ance Puriņa, Andis Rasa, Katerīna Skorika, Kristīne Šulca.

2008. gada absolventi - Biļūns Toms, Freimane Madara, Henzele Linda, Mihailova Renāte, Polis Oskars, Rasa Santa, Sausserdis Salvis, Līga Severjuhina, Sjanits Andis, Šmelde Aira, Tarbuna Sintija.

2009. gada absolventi - Feteris Armīns, Fībiga Anta, Fībiga Baiba, Heidingere Maira, Kaļinka Monta, Kālis Jānis, Krancmane Laima, Ķelpe Agija, Lazdāns Artis, Motuzs Nauris, Račko Diāna, Rosicka Maija, Sausserdis Kristaps, Semjonovs Tomass, Vrobļevska Kristīne, Zamberga Ilze.

2010. gada absolventi - Dišlers Gundars, Gerasimovs Emīls, Lisinskis Mārtiņš, Martimijanovs Aigars, Poškus Uldis, Račko Karīna, Uss Krišs.

2011. gada absolventi - Bezdelīga Agrita, Bučjus Ingars, Elksnītis Klāvs, Gerasimova Gita, Lisinskis Kristaps, Rasa Anta, Sadoha Oskars, Šulcs Imants, Todlebens Edgars 

2012. gada absolventi - Ērglis Gustavs, Ieviņš Raivis, Kuzņecova Kitija, Kuzņecova Ksenija, Krišs Dāvids Labsvārds, Poškus Mārtiņš, Šulca Līga, Todlebens Edvīns. 

2013. gada absolventi - Fridrihsons Gints, Ieviņš Ēriks, Jasmonts Dzintars, Simsone Vineta, Smilga Kristīne, Zonberga Iluta. 

2014. gada absolventi - Dakša Jana, Ērglis Ansis, Krūmiņa Monta, Lisinska Agita, Pocius Reinis, Rācenis Niks, Rosickis Renārs, Šmelde Klinta, Upenieks Haralds, Veiss Haralds, Vilciņa Lāsma.   

2015.gada absolventi - Aleksejs Demidovs, Alīna Kužma, Amanda Ieviņa, Samanta Pociusa, Agita Klopšteina, Renārs Savva

Helovīna skrējiens 2017

31.10.2017 19:00

31.oktobrī no Kandavas sporta halles tika dots starts Helovīna skrējienam. Šogad skrējienā ar uzdevumu bija ieradušās 10 komandas- kopā  43 dalībnieki. Dalībniekiem stundas laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk ielu adreses ar numuru 6 vai 6a un pie tām jānofotografējas. Pirmo vietu izcīnīja komanda "No Patversmes", 2.vietu- "Mazie ērmi", 3.vietu "Zvaigznītes". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)
Kandavas novada nedēļas notikumi
Pasākumu kalendārs
<>
Kandavas novada ceļu karte.Sazinies ar Kandavas novada domiKandavas novada vēstnesisKandavas novada domes ziņas Kurzemes RadioKandavas himna

Jaunākās galerijas


back to top